GSC Haber - Okan Buruk: "Oliveira ve Midtsjö sakatlık sebebiyle yoklar" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Oliveira ve Midtsjö sakatlık sebebiyle yoklar"

Yusuf geçen sene 1 dk bile sakat değildi diye anlıyorum bu durumu ve 6.5 milyonluk oyuncuyu yediğin için kınıyorum hocam seni

Takılmayı gerektirecek bir durum değil. ''Masum yalan'' gözüyle bakılmalı...Yönetim ve TD transfer gelişmelerini an be an kamuoyuna duyurmak zorunda değil elbette. Önemli olan doğru adımların atılabilmesi. Eleştirilecek başka pek çok husus varken bu durum faso fiso. Saçmalamayın...

Okan Hoca transfer gorusmesi yapmaları icin izin verdik dese bu seferde neden boyle bir açıklama yapıp pazarlık sansimizi azaltıyorsun diye eleştirilir.

Açıklama yapmak istemiyorum diyecek yalan söylemek yerine bunu normal buluyorsan kendini bir daha gözden geçir bence asıl sen hasta olabilirsin
her işin bir yolu yordamı var. sen de biriyle konuşmak istemediğin zaman toplantım var dersin konuşmak istemiyorum demezsin. bunlar standart beyanlardır. sanki adam sahtekarlık yapıyormuş gibi yalan söylüyooooo yapmak tuhaf. bravo anladınız yalan söylediğini çok zekisiniz.

O ne dedi bu nededi den ziyade artık ne olacaksa olsun takımımız belli olsun.vallahide billahide son 2 gün.

Üst Alt