GSC Haber - Okan Buruk: "Tedbirsiz olarak sevk edilen oyuncunun maç gününden 7 saat önce ceza alması ne ile açıklanır anlamıyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Tedbirsiz olarak sevk edilen oyuncunun maç gününden 7 saat önce ceza alması ne ile açıklanır anlamıyorum"

Okan Buruk: "Birincisi, hangi hukuka uyduğunu bilmiyorum ama tedbirsiz olarak sevk edilen oyuncunun maç gününden 7 saat önce ceza alması ne ile açıklanır anlamıyorum. İnşallah bizi aydınlatırlar. Biz maçı pazar günü oynasaydık Icardi oynayacaktı, bugün oynadığımız için oynayamıyor. Kötü bir organizasyon var. Maalesef bunlar yaşadığımız şeyler, alıştığımız şeyler. Bu işin ayrı bir yanı, buna takılmadan devam edeceğiz. Sadece garip geliyor çünkü son idmanı dün yaptık ve Icardi oynayacak gibi yaptık ama bugün bunu değiştirmek zorunda kaldık. Bence rakip için de saçma bir durum. Onlar da planlarını buna göre yapmışlardır. Ekibimdeki yabancı isimler de bu yaşanana anlam veremediler.

Kazanmak için önemli bir fırsat. İyi bir takıma karşı oynayacağız. Topla iyi işler yapıyorlar. Hücum anlamında etkili oyuncuları var. Üst üste çok maç oynuyoruz, burada değişiklik yapıyoruz. Abdülkerim'i tekrar bir 90 dakika tutmak istemedik. Bunu konuştuk ve onu bugün başlangıçta kullanmıyoruz. Sakatlarımız yavaş yavaş gelmeye başlayacaklar. Takımın en kısa zamanda tamamlanmasını düşünüyoruz. 43. maça çıkıyoruz, 31. maçta galibiyet var, bu kazanan, güçlü bir takım olduğunu gösteriyor. Kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Sadece saha içinde kalmak istiyoruz"

Aman hocam sen aciklama yapma. Serefsizler pusuda bekliyor. Özbek, özturk, timur falan cikip aciklama yapsin. Onlar ceza yese ne olur

Hocam ne yapmak istedikleri ortada değil mi ceza almayacak havası oluşturup bu maçta oynatıp bjk maçında cezalı yapacaklardı plan buydu yapamadılar.

İyide bu fb ve bjknin adamları tahkimi ele geçirene kadar, MHK yı ele geçirene kadar sen nerdeydin. Adam tüm kurumları mhkyı fbliler ile doldurdu, takımların çoğında fb ile bağı olan yöneticiler var, teknik adamlar var. Eskiden gsaraylı olan çoğunluktaydı, şimdi iş bulamaz hale geldiler.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İyide bu fb ve bjknin adamları tahkimi ele geçirene kadar, MHK yı ele geçirene kadar sen nerdeydin. Adam tüm kurumları mhkyı fbliler ile doldurdu, takımların çoğında fb ile bağı olan yöneticiler var, teknik adamlar var. Eskiden gsaraylı olan çoğunluktaydı, şimdi iş bulamaz hale geldiler.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ben taraftarım lan. ben napayım? en fazla rahatsız ederim

Üst Alt