Okan Buruk: "Türkiye'nin en çok şampiyon olan takımı olarak bu unvanı yukarı çekmek istiyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okan Buruk: "Türkiye'nin en çok şampiyon olan takımı olarak bu unvanı yukarı çekmek istiyoruz"

Okan Buruk:

"
Sadece Okan Hoca'nın gözünde ışık yok, tüm Galatasaray taraftarının gözünde ışık var. Hem yönetimin, hem futbolcuların, hem taraftarın gözünde ışık var. O da çok parlıyor.

"Türkiye'nin en çok şampiyon olan takımı olarak bu unvanı yukarıya çekmek istiyoruz. O yüzden inşallah güzel bir başlangıç olur. Sezonun ilk maçı, iyi bir takıma karşı oynuyoruz."

"İki sağ bekimiz aynı anda sakatlandı, zor bir dönemdeyiz. Sacha bizimle çalışmadı ama kontrolümüzdeydi. Kadroya bakınca, elimizdeki kadroyu kullandık."

"Ali Turap’ı da düşündük. Çok genç. Bugün zor bir maç olabilirdi onun için. İlerleyen dakikalarda oyunun gidişatına göre onu da kullanabiliriz."

"Ben kendi evime döndüm, evimde çalışmaya başladım. Florya bildiğim ve alışık olduğum bir yer. Galatasaray benim için çok değerli. Takımımızla iyi bir sinerji yaratmaya çalışacağız."

"Yeni transferlerimiz de geliyor. Bunlar da bizi mutlu ediyor, heyecanlandırıyor. Geleceğe umutla bakıyoruz ama lig bugün başlıyor. Kazanarak başlarsak bizim için önemli. Kazanmak istiyoruz."

Üst Alt