Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Başlığı | 11 Haziran 2022 - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek mi Eşref Hamamcıoğlu mu?

• Kullanılan toplam oy
    307
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adnan Oktar ne alaka yav
86'dan 2000 yılına kadar organizasyon içerisindeymiş. İtirafçı olmuş daha sonra Oktar hapse atılırken.

Şu an durumu farklı,

FD: Diğer iki başkan adayının Galatasaray'ı kaosu çıkarabilecek ekipleri de yok projeleri de yok. TFF, MHK, Tahkim Kurulu... Galatasaray buralarda geçen sene bunun acısını çok çekti. Buralarda biz yokuz. Galatasaray yine doğranırsa ne olacak?
FD: Kimse bana torpil yapmadı. Hukuktan anlarım. Benim bir hukuk ordum var. Galatasaray'ın haklarını da kendi hakkımı mahkemede koruduğum gibi koruyacağım.
FD: Beni bu süreçle tehdit edenleri savcılığa şikayet ettim. Yakında celp kendilerine ulaşır. Oktar örgütünü hapse tıktıktan sonra tehdit almama rağmen geri durmadım. Bu tarz illegal yapılara yenilmedim.
FD: Ben masada oyun varsa bozarım!

Son düzenleme:
Valla Türk futbolunun içine bu kadar siyaset karışmışken Fırat Develioğlu da seçilir. Ne sanki Dursun Özbek seçildi de Fırat Develioğlu mu seçilmeyecek?

bu program telegoldan bile daha kalitesiz havası veriyor bana - Ertem 'in programına katılması konuşma tarzı vs biraz tehlikeli geliyor başkan profili böyle mi olmalı diye.

Yaptıkları ankette Bin küsür oy fakat oranlar tedirgin edici.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt