Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Başlığı | 11 Haziran 2022 - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek mi Eşref Hamamcıoğlu mu?

• Kullanılan toplam oy
    307
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mevcut başkan tekrar aday olmak ister gider Adnan Polatla görüşür, sanki Polat zamanında 10 numara beş yıldız başkanlık yapmış gibi!

Diğer taraftan çatı aday çıkarmak isteyenler Dursunu işaret eder.

İşimiz bunlara kaldıysa vay ki ne vay halimize.

Umarım bunlar Lavuk Yüreklinin yalanlarıdır. Yoksa allahım sana geliyorum!

Burak Elmas, Kerim Polat'ı listesine almak istiyor. Listesine almak istediği diğer isim İpek Kıraç. Aysal, son yemekte Burak Elmas'a ayıp oldu, bir dönem daha kalmalıydı diyor. Burak Elmas aday olacağım demiyor ama aday olacak. (Spor Gecesi Digital)

Burak Elmas, Kerim Polat'ı listesine almak istiyor. Listesine almak istediği diğer isim İpek Kıraç. Aysal, son yemekte Burak Elmas'a ayıp oldu, bir dönem daha kalmalıydı diyor. Burak Elmas aday olacağım demiyor ama aday olacak. (Spor Gecesi Digital)
Elmas listesine Kerim Polat, İpek Kıraç gibi isimleri alırsa tekrar başkan olur mu? Bence olur.

Elmas listesine Kerim Polat, İpek Kıraç gibi isimleri alırsa tekrar başkan olur mu? Bence olur.
Bilmem. Çok pişman olan var ama Eşref'in garanti oyunun bir bölümünü İpek Kıraç'ın tersine çevirmesi lazım. İnan Kıraç'ın desteklemesi gerekiyor. Destekler mi emin değilim. Polat desteği ve Süren oylarıyla Metin Öztürk'ü geçer her türlü.

Peki şöyle bir soru sorayım.

Aday olursa belli ki en güçlü listeyi kuracak ancak seçilmeli mi? Ortalık bu kadar karışmışken bilemiyorum. Eşref kazansın da diyemiyorum. Bizi bu hallere düşürenler utansın.

Bilmem. Çok pişman olan var ama Eşref'in garanti oyunun bir bölümünü İpek Kıraç'ın tersine çevirmesi lazım. İnan Kıraç'ın desteklemesi gerekiyor. Destekler mi emin değilim. Polat desteği ve Süren oylarıyla Metin Öztürk'ü geçer her türlü.

Peki şöyle bir soru sorayım.

Aday olursa belli ki en güçlü listeyi kuracak ancak seçilmeli mi? Ortalık bu kadar karışmışken bilemiyorum. Eşref kazansın da diyemiyorum. Bizi bu hallere düşürenler utansın.
Listesine bağlı mesela listesinde Işıtan Gün falan olmazda camianın bildiği tanıdığı ve varlıkları belli olan Ali Dürüst, İpek Kıraç, Kerim Polat, Erden Timur, Sedat Doğan, Cemal Özgörkey, Mete İkiz, Ebru Köksal, Mehmet Cibara gibi isimler olacaksa ben 1 şansı daha olabilir diye düşünüyorum. Bence Elmas'ın hatalarının temel sebebi listesinin çok tecrübesiz olması ve kendisinin de yanlış kişilere güvenmesiydi. Bu tarz tecrübeli isimlerin yanında o hataları yapamaz bu isimler yaptırmazlar bu hataları. VE bu listede geleceğin başkanı olabilecek en az 3-4 isim var ki bu da çok önemli. Bana kalırsa bu veya buna benzer bir listeyi kuramaz Elmas Kerim Polat belki olur ama Ali Dürüst, İpek Kıraç'ın falan bir listede olacağını düşünmüyorum.

Tam tefeci kılıklı tüccar herif.

1 gr. ısınamadım.
Mümkün değil ki ısınmak adama.

lul.jpg

Şimdi diyor ki "11 Haziranda seçim olacak - mazbata alacağız , Hocanın göndereceklerine bakılacak , kampa programına bakılacak. İletişimde mevcut yönetimle bir sıkıntı yaşamadık."

2 hafta önce korsan diyordu yönetimin tepesi için - şimdi paylaşımlar , iletişimler...

Hocanın gönderecekleri dediğine göre %50 Torrent devamı anlamı çıkarabilirim. verilecek rapora bakacağız edeceğiz kafaları.

Yani 1 ayda Nuriden başladı Okan ile devam edip Rehin tutulmalarla geldiği nokta bu . Tanıdık fln haricinde kim neden oy versin bu adama yav.

Kim secilirse secilsin tezzegi avuclayacagimizi düsünüyorum. Ha M.Öztürk secilirse daha fazla avuclariz bence ama M.Öztürk kötü diye Esref maalesef iyi olmuyor.

Cok zor günler bekliyor bizi. Futbola bir dönem, en azindan Türkiye icinde, ara vermek cogumuza iyi gelebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt