Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Başlığı | 11 Haziran 2022 - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek mi Eşref Hamamcıoğlu mu?

• Kullanılan toplam oy
    307
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dursunu getirecekler galiba. geçen memleket ziyaretinde aklınca gizem yaratmaya çalışmış laf etmeyerek
işin kötüsü tarihin elmastan sonra en kötü başkanı dursuna bile kabulum güçlü yönetim kuracaksa lakin gelirse ft'yi getirme ihtimali yüksekmiş
işte ft belasını kaldıracak halim yok seneye

Şu kongrenin sonunda artık icraat yapılsın . Biraz sağlam adım atılsın. Taraftarın güveni kazanılmalı.

Ali zırlamaya başladı bile önümüzdeki sene için - yıldız muhabbeti üzerinden seneye baskı yapıyor daha yeni TFF seçilmeden.
Trabzon havalarda hep

İkisinide ve diğerlerinide oturtma vaktidir. Biraz akıllar başta olsun bir zahmet. Bir tek taraftar olarak biz görmüyoruz/hissetmiyoruzdur böyle.

BCT: Papermoon’da bugün toplantı yapılıyor. Burak Elmas, Nihat Kırmızı, Ural Aküzüm şu anki yönetim adına katılıyor. Davetli olarak Faruk Süren, Adnan Öztürk, İpek Kıraç ve Oya Ünlü Kızıl katılıyor.

BCT: Papermoon’da bugün toplantı yapılıyor. Burak Elmas, Nihat Kırmızı, Ural Aküzüm şu anki yönetim adına katılıyor. Davetli olarak Faruk Süren, Adnan Öztürk, İpek Kıraç ve Oya Ünlü Kızıl katılıyor.
Nasıl olur bilmiyorum ama şu anki adaylardansa keşke bir sürpriz olsa da İpek Kıraç başkan adayı olsa listesinde Adanan Öztürk, Erden Timur, Ali Gürsoy, Cemal Özgörkey, Ebru Köksal, Mete İkiz gibi güçlü bir liste ile başa gelse keşke.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt