Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Başlığı | 11 Haziran 2022 - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek mi Eşref Hamamcıoğlu mu?

• Kullanılan toplam oy
    307
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
adnan öztürk varsa biz almayalim üstat
Adnan Öztürk olmasın başka bir güçlü isim olsun. Maksat artık camianın çoğunluğunu birleştirebilecek ve Galatasaray'ı tekrar ne kadar güçlü olduğunu gösterebilecek bir başkan ve yönetim olması. İpek Kıraç güçlü bir yönetimi çok rahat oluştura bilecek bir isim ya da başka bir isim olabilir mesela.

Haluk Yürekli: "Camiada çatı aday arayışı var. Tek adaylı bir seçim isteniyor. Galatasaray oluşturulacak güçlü bir yönetimle bu cendereden çıkarmak isteniyor. Bunun için de düşünülen tek isim Dursun Özbek. Dursun Özbek de tek adaylı bir seçim olursa kesinlikle aday olacak."

Haluk Yürekli: "Camiada çatı aday arayışı var. Tek adaylı bir seçim isteniyor. Galatasaray oluşturulacak güçlü bir yönetimle bu cendereden çıkarmak isteniyor. Bunun için de düşünülen tek isim Dursun Özbek. Dursun Özbek de tek adaylı bir seçim olursa kesinlikle aday olacak."
dursun başkan smokini giyip göreve soyunacak gibi.

tek aday olmaz ki metin ve eşref zimmetlemiş kendi hakları olduğunu zannediyor

Plan sanırım Eşref ile Metin’e 14 kişilik listeye 2 ya da 3 kişi ile gel diyecekler, gerisini Özbek kuracak. Metin kendini bitirdiği için kabul eder ama Hamamcıoğlu bana da kabul etmez gibi geliyor. Her türlü kazanacak sonuçta, çok Galatasaray’ı düşündüğünü de sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt