Onur Kıvrak'tan Açıklamalar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onur Kıvrak'tan Açıklamalar!

Onur Kıvrak: "Öyle güvensiz bir ortam var ki, 26 yaşında futbolu bırakma noktasına geldim."

Onur Kıvrak: "Neyin mücadelesini veriyoruz? Biz bu ülkenin takımı değil miyiz? Trabzon, Türkiye haritasından çıkarıldı mı?"

yoo değilsiniz bizde değiliz
şike kardeşler bu ülkenin takımı başka takım yok
bjk biraz başka babadan gibi o yüzden biraz daha az kollanıyo
fbninde babası belli değil ama yinede bu ülkenin takımı

bos yapma onur kardes!!sen git onu trabzonlu hemserilerine sor..

edit:kupanizin neden verilmedigini RTE´nin dibinden ayrilmayan baskanina da sormayi unutma..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eskiden Adanolu´nun sömürülmesi CeHApe zihniyetine baglaniyordu... :red:

Ali Agaoglu, Reza Zarraf, birde Muharrem Usta vardi baskanlik icin en büyük rakibiydi Haci´nin ama AKP´ye yakin oldugu icin secilmemisti. AKP´ye yakin zengin isadami gelmesin diye delikanli Haci´yi sectiler, sectikleri adam gitti AKP militani cikti ve iki ay sonra Muharrem Usta´nin kapisina gidip para aldi... Bu 3 Adam perde arkasinda finanse ediyor bu takimi, büyük ihtimal ile dolayli yollardan Devlet´in paralari kullaniliyor...

Bana göre TS cok kötü durumda ve maddi olarak bunu karsilayacak kapasitede degil Haciosmanoglu. O yüzden bunlar Hükümet´den dolayli yollardan para aldilar, o yüzden birazcik sessizler. Gerci yinede bu Haci´de Aziz´i vurma kapasite halen mevcuttur...

Hee, TS Yönetimi 3. Temmuzu unutt diyemeyiz, perde arkasinda hukuk kurulu cok verimli bir sekilde calisiyor. Ama paraya ihtiyac duyduklari, ve hükümetten para aldiklari icin su an pek fazla gürültü yapmiyorlar.

2 cümlede son derece doğru ve benim de uzun zamandır katıldığım hatta zaman zaman dillendirdiğim şeyler.
Ancak arkasından ;
" TS yönetiminin sadece konuşması ile olmuyor bu işler. Sadece konuşmaya devam ettikleri sürece birileri de sadece şike yapmaya devam eder"
deseydi muhteşem olurdu.

bizim derdimiz akp,chp,mhp degil arkadas..cogu elestiriler spor kismini kapsiyor sadece..ülke sporunun icine eden chp olsa da ayni elestirileri yapicagiz..yoksa particilik yapmak isteyen arkadaslari tatmin edecek onlarca siyasi forum var zaten ..taraftari olduklari partileri korurken gösterdikleri üstün gayreti mevzu galatasaray oluncada gösterebilseler keske..

Seneye tayyip Erdoğan stadında oynayacaksin kardas hayırlı olsun. Ayrıca kendisi de % 70 tayyipe oy vermiştir. bos yapmasın.

Adaleti sevmeyen ve ona karşi birşeyler yapmak isteyen nadir iyi türk futbolculardan birisi.

EPL'e gitsin, yetenegi şike liginde boşuna harciyor

O kadar futboldan koptum ki artık foruma bile yazasım gelmiyor.
açıkçası bu süreçte ingiltere premier ligine kayasım ve süperligi tamamen boykot edesim var , galatasaray canımız gider storedan ürün alırız ama kalitesiz futbol izlemek zorunda da değiliz.

MODERATÖRLERE ÇAĞRI BU FORUMDA SİYASET MUTLAKA YASAKLANMALI ! bu tür mesajlar yüzünden insanlar birbirine giriyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt