Onur Kıvrak'tan Açıklamalar! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onur Kıvrak'tan Açıklamalar!

Siyasiler futbolun icine mudahil oldugu surece futbol mevzusunun konusuldugu her mecrada siyasete bir yerden gonderme yapilir.

LG-P920 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bahsi geçen konu futbolla ilgili değil,burası galatasaray forumu siz bu forumdaki herkesin AKP karşıtı olduğunu söyleyebilirmisiniz ? bu forumda o görüşte kimse yok mu ? diyelim ki var ! üye arkadaş "BU HIRSIZLARA" diyor, pekala bu görüşteki insanlar bu mesaja nasıl cevab verebilir ? bunları düşünmüyormusunuz

bos yapma aslanim.herkes istedigini yazar tahrik,hakaret varsa sikayet butonuna basarsin...

Uslubunu beğenmedim ! benimle karşılıklı dialoğa bu an itibariyle girme .. NOKTA ! ayrıca daha ne yazdığını bilemeyecek düzeydesin bir oluşuma hırsız diyorsu ! heneyse burada bir siyasi oluşumu savunur pozisyona düşmek istemem senin gibi biriyle mahalle karısı ağzıyla tartışmakta istemiyorum...

Niye? Yanlış bir şey mi var? Gerçekler ortada ve taraftarı olduğunuz siyasi oluşumların hatalarını hazmedemiyor musunuz?
Burada söylemeye çalıştığım şey çok farklı "bu hırsızlara " diye bir tabir kullanmaması gerektiği bu tür tabirler bu forumda ikilik yaratmaktan başka hiçbir işe yaramaz.. bu tür şeyleri yazabilecek bir sürü platform var burası taraftar forumu ve kimsenin burada siyasi ikilik oluşturup kavga çıkarmaya hakkı yok.. benim siyasi bir taraftarlığımda yoktur ben galatasaray taraftarıyım hepsi bu kadar..

Siyaseti karistirmadan ikili tartismalara girmeden konuyu devam ettirirsek iyi olur aksi halde malesef konudan uzaklastirmalar olacaktir.

SM-T110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben ikilik yaratmayalım derken bu konu ikiliği tartışmayar doğru gidiyo herneyse fazla uzatıp gereksiz polemiklere yol açmıyalım heralde ben söylemek istediğimi yeterince aktaramadım diyeyim son olarak

Hacı ne siyaseti! Biz sorumlulardan bahsediyoruz! Kimi suçluyacağız ulan? Şikeyi dillendirdiğimiz için biz suçlu olduk mesajlarımız editlrniyor! Ayıp ayıp!

Alpay asma ? hangi mesajımda hakaret vardıda mesajımı sildiniz pardon ? bu nasıl bir yönetim şekli ? bu forum ne hale gelmiş böyle..

Burada söylemeye çalıştığım şey çok farklı "bu hırsızlara " diye bir tabir kullanmaması gerektiği bu tür tabirler bu forumda ikilik yaratmaktan başka hiçbir işe yaramaz.. bu tür şeyleri yazabilecek bir sürü platform var burası taraftar forumu ve kimsenin burada siyasi ikilik oluşturup kavga çıkarmaya hakkı yok.. benim siyasi bir taraftarlığımda yoktur ben galatasaray taraftarıyım hepsi bu kadar..

Siyaset konusunda kimse benzer düşünmek zorunda değil, ama takdir edersiniz ki ülkenin son geldiği noktada da bu konuyu kapatmak da mümkün olmuyor.

1 sene önce yaşananlardan sonra hele hiç. Futbol forumu evet, bizde siyaset tartışılsın istemiyoruz en azından açıkta, ama futbolun da ''inine kadar'' siyaset giriyorsa, Belediye takımları ligde cirit atıyorsa, atamalardan, federasyonlara kadar belirli bir özerk karar vermesi gereken organlar atama ile geliyorsa en azından bu kısmı ortak olduğumuz futbol temasına girmiyor mu?

Sen eğer şu gelinen noktadan memnunsan futbol özelinde tamam haklısın der susarım.

Ama

Demirören nasıl seçildi?

Şike cezaları hala neden sürümcemede bırakılıyor?

Göksel'ler, Aziz'ler hala neden cirit atıyor?

GSC'de mi sus payı parası aldı şikeyi ve şikeyi örtemeye çalışanlardan? Suçlular açık ve net ortada kimi suçlayacağız?

Siyaset konusunda kimse benzer düşünmek zorunda değil, ama takdir edersiniz ki ülkenin son geldiği noktada da bu konuyu kapatmak da mümkün olmuyor.

1 sene önce yaşananlardan sonra hele hiç. Futbol forumu evet, bizde siyaset tartışılsın istemiyoruz en azından açıkta, ama futbolun da ''inine kadar'' siyaset giriyorsa, Belediye takımları ligde cirit atıyorsa, atamalardan, federasyonlara kadar belirli bir özerk karar vermesi gereken organlar atama ile geliyorsa en azından bu kısmı ortak olduğumuz futbol temasına girmiyor mu?

Sen eğer şu gelinen noktadan memnunsan futbol özelinde tamam haklısın der susarım.

Ama

Demirören nasıl seçildi?

Şike cezaları hala neden sürümcemede bırakılıyor?

Göksel'ler, Aziz'ler hala neden cirit atıyor?
asi
Demirörenden futboldan hiçbir şekilde memnun değilim anlatmak istediğim çok açıktı futbolla ilgili tüm eleştirilere evet ! lakin siyasi bir söylemme hırsızlar derseniz bu ikilik yaratır herneyse ben bu forumda siyasi kavgalara son zamanlarda çok sık rastladım ve gereksiz buluyorum bu yüzdende rahatsızlığımı dile getirdim kaldı ki benimde bu şekil de düşünme hakkım var dediğim gibi fazlada uzatıp rahatsız olduğum durumlara girmek istemiyorum ben yeterince derdiğimi anlatamadım diyip bu konu hakkında görüş belirtmeyeceğim artık sorun yok..

Üst Alt