Onyekuru vs Garry vs Bruma? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onyekuru vs Garry vs Bruma?

En iyi hangisiydi ( performans olarak )

• Bruma

Kullanılan: 101 31.8%
  • Onyekuru

Kullanılan: 173 54.4%
  • Garry Rodrigues

Kullanılan: 45 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    318
Doğru döver ama 3 sene sonra adını bile duymayacaksın Sergen kardeş, çünkü bu 3 luden en beyinsizi en bencili bu bruma denilen futbolcu kardeşimizdi.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
açıkçası gary kadar beyinsizini,onyekuru kadar bencilini görmedim.bruma büyük yetenek.yorumun güldürdü sadece : )) bruma bize gelse de gelmese de avrupada büyük bi kulübe gider 2 sene içinde ,hırslı çünkü

Garry'nin tek basina aldigi tonla mac sayilabilir, ustelik zorluk derecesi yuksek maclar. Onyekuru'nun gol disinda takim oyununa en kucuk bir katkisi yok. Bruma en yeteneklisiydi ama gol vuruslari konusunda en geride olaniydi.

O değil de
Bruma ve Onyekuru'yu tekrar kiralasak
Rodriguez de geri gelse Babel zaten geldi diyorlar.
Belhanda'yi satıp, Feghouli'yi 10 numara pozisyonuna çektik miydi, Feghouli'nin arkasına da tabanca gibi 2 orta saha...
Offf

aralarinda en yeteneklisi bruma ama en simarik cocuk da brumaydi

katki acidan garry rodriguesin 17-18de sagladigi katkiyi kimse saglamadi

Onyeyi son zamanlardaki performansiyla iyi hatirlicaz ama ondan önceki kafasizliklarini da hatirlamaliyiz.. form düşüklüğü hic çekilmiyor..

En yetenekli belki bruma olsa da , ikisinin karışımı rodrigues i ayrı tutuyorum..
Mesela bireysel gollerini geçtim, rodrigues yerine onyekuru olsaydı geçen sene gomis kral felan da olamazdı.. net şekilde sezonun oyuncusuydu hatta rod..

Hepsinden farklı yapısı, set oyununu çok daha iyi oynayan babel nasıl katkı sağlayacak orası da muamma tabi.. En azından bir kanadimizin onye rod gibi pırpır olmasina alıştık, yararını da gördük.. bakalım nasıl olacak planlamamiz..

Özet : Garry Rodrigues :cigara:

Bruma deplasmanlarda cok iyiydi.16-17'de deplasmanlarda 5-6 puan daha fazla toplamisiz sayesinde gectigimiz bu 2 sezona gore.

Garry'nin Gomis'le uyumu cok iyiydi.

Onyekuru da bu ikisine gore daha gole yakindi ve bu sezonun 2.yarisi buyuk maclarda one cikti.

3'u de sag kanatta etkili olamiyor.Birazcik Garry olmustu.

Karar vermek zor ama kanayan yaramiz deplasman oldugu icin Bruma'yi tercih ederim.

Diger ikisinde tercih yapamadim.

Bruma'nın o sezonki iyi oyununda fiziksel olarak geride olsalar da top atıp alabildiği Sneijder ve Podolski'nin olması önemliydi.

Bu konuda Onyekuru şanssızdı mesela Feg dışında kafası çalışan bir Mari var.

Üst Alt