Onyekuru vs Garry vs Bruma? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onyekuru vs Garry vs Bruma?

En iyi hangisiydi ( performans olarak )

• Bruma

Kullanılan: 101 31.8%
  • Onyekuru

Kullanılan: 173 54.4%
  • Garry Rodrigues

Kullanılan: 45 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    318
Garry ve Onyekuru en kritik dönemlerde sorumlululuk alıp şampiyonluk getirdiler, Bruma ancak 4.sezonunda ön plana çıkabildi. Takım oyununa katkı olarak da diğerlerinden çok gerideydi.

Yaş itibari ile de kıyaslarsak böyle bir sorumluluğu alabildiği için Onyekuru birkaç adım önde.

Dolayısı ile; 1. Onyekuru - 2. Garry şeklinde sıralayabiliriz. Ama bu sezonki Garry'nin performansı Aydın Yılmaz seviyesindeydi.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Arkadaşlar forumda çok farklı cevaplar gördüm. Genel cevabı çok merak ediyorum.

Sizce hangisi yıldızdır ya da daha büyük yıldız?
4748547486

Onyekuru'dan yana kullandım oyumu fakat görüyorum ki forum genelinde Bruma önde. Garry yaş itibariyle bu listede sonuncu olur. Onye & Bruma ikilisinden biri bir oyla burun farkıyla falan kazanır yani.

Bruma bir yıldız, Rodrigues görev adamı pozisyonundayken kendisinden beklenmeyen işler yaptı bir dönem o kadar, Onyekuru ise yıldız adayı ancak bence Bruma onun önünde yetenek olarak.

İsimlerin Galatasaray forması altındaki formda oldukları sezon istatistikleri...

2016-17 - Bruma

30

11

6

6

1

2018-19 - Onyekuru

31

14

3

7

0

2017-18 - Rodrigues

33

9

10

4

0

bruma en şanssızları gelir gelmez kendisini alan fatih terim kovuldu ardından 1 sene sakatlık yaşadı ispanyaya gidip geldikten sonraki sezon kadro yetersizdi ve 6 ayda 1 td değiştiriyorduk garry ve henry daha güçlü kadrolarnan ve fatih terimle beraber top koşturdu şartlar eşit değil bence kıyas için

Onye sezon sonuna kadar farka gittiğimiz maçlarda sıyrıldı büyük oranda. Bruma 11 gol 9'u deplasman. Şu sene Feghouli'nin istatistikleri gibi aynı. Bruma şu kadroda olsa Avrupa Kupasında hemen elenmezdik.

Bence asil simaran Gary idi. Iyi bir takimda Bruma'yi tek gecerim. Mesela Ze Luis transfer edilecekse Onyekuru'yu tek gecerim. Falcao filan gelecekse Bruma veya Gary daha iyi.

onyekuru ve rodriyi , çalımı attıktan sonra farkına varan bi adamla kıyaslama gafletine düşmemeliyiz.. gerçi onyekuru daha süratli ama bruma top kontrolü/dribling olayında tam bir natural idi , yine de onyekuru'yu daha çok sevdiğimi belirtmeliyim , akıllı olup ikisini de kiralasak keşke.

Üçünü de seviyorum valla seçim yapmak zor. Onyekuru biraz kızdırdı sezon içinde ama.

Şu üçlüden ikili seç deseler kimi dışarda bırakırım bilmiyorum.

Üst Alt