Onyekuru vs Garry vs Bruma? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onyekuru vs Garry vs Bruma?

En iyi hangisiydi ( performans olarak )

• Bruma

Kullanılan: 101 31.8%
  • Onyekuru

Kullanılan: 173 54.4%
  • Garry Rodrigues

Kullanılan: 45 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    318
Bruma'nın o sezonki iyi oyununda fiziksel olarak geride olsalar da top atıp alabildiği Sneijder ve Podolski'nin olması önemliydi.

Bu konuda Onyekuru şanssızdı mesela Feg dışında kafası çalışan bir Mari var.
Rabbim her oyuncuya anlasabilecegi takim arkadaslari nasib etsin ne de olsa bu oyun bir takim oyunu ummetin birlikteligi askini galatasaray sevgisiyle harmayanlayan futbolcular ancak bu uyumu gosterebilir.

Garry Rodrigues

Calim,hiz,sut,defansa yardim,top kapma,ikili mücadele herseyden biraz vardi Rodrigues’te

Fizik olarak ta daha iyiydi

Onyekuru.

Bu sezon yaptıkları, ortaya koyduğu karakter çok inanılmazdı.

Bruma hocayla ve bu kadroyla çalışsa daha fazlasını yapar mıydı bilmiyorum

Hepsi muazzam katkı verdi ayıramıyorum cidden, Bruma en yeteneklisi bence Garry ise en takım oyununa yatkın olanı Onyekuru ise en bitiricisi, Kariyer olarak Onye bu ikiliyi geçecek gibi. Ama herşeye rağmen geçen seneki Garry performansı bana göre en iyisi

Bruma bizde hiçbir zaman tam potansiyeliyle oynamadı. Asist özelliği de sınırlıydı ve gol sayısı da çok yüksek olmadı. Garry geçen senenin 2. yarısı şampiyonluğu getiren etmenlerden biriydi ama Gomis gibi nokta santraforla oynamasına rağmen asist sayısını olması gereken kadar yükseltemedi. Onyekuru geldiğinde belki de en ham oyuncuydu ama golcülük özelliğiyle 1 tam sezon boyunca istediği santraforu bulamayan Galatasaray'ın en skorer adamı oldu. Ki Garry gidene kadar da ne doğru düzgün pozisyonunu bulabilmişti, ne de kadro istikrarını. Sezonu 14 golle bitirdi, en başından itibaren 11'de ısrar edilse belki 20'yi bulurdu. Ki yaşı bu kadar ufak, kafası başka diyarda ve oyununda büyük defoları olan 21 yaşında bir adam için Türkiye gibi kasaplar liginde 14 gol muazzam bir rakam sayılabilir. Bana göre yetenek açısından Bruma-Onyekuru-Garry ama takımda oldukları süre içinde kattıkları bakımından Onyekuru-Garry-Bruma. Özellikle son 2 sezonda şampiyonluğu getiren 3 adamın içine direkt olarak Garry-Henry'i yazabilmem bu sıralamada en önemli etken oldu.

açıkçası gary kadar beyinsizini,onyekuru kadar bencilini görmedim.bruma büyük yetenek.yorumun güldürdü sadece : )) bruma bize gelse de gelmese de avrupada büyük bi kulübe gider 2 sene içinde ,hırslı çünkü
Gider derken adam gittiği takımda oynayamıyor nereye gidecek. Son senesinde iç ettiği top sayısı 30 civarıdır. Gary beyinsiz olabilir ama asla bencil değildi. Bruma hep beyinsiz hem bencil ki daha yetenekli olmasına rağmen.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bruma satın alma opsiyonlu ucuza gelirse şaşırmam.

istediğim tek birşey var. bruma ile garry yada onyekuruyu aynı sahada görmek istiyorum... o zaman sahada inanılmaz şeyler olurdu.

Bruma ile Gary birlikte oynadı, sağda oynayan kayboluyordu.

Ben Bruma'yla 27 yaşındaki Keita'yı beraber izlemek isterdim.
bende sağda oynayanın kaybolması konusuna değinecektim.

biz ne zaman gerçek bir sağ kanatla oynadık. sanırım keita ve feghouli bu tanıma uyuyor. şimdi babel bruma ve diğerleri sol orjinli oyuncular. birtek skov olsen sağ kanat. bence skov olsen olmazsa olmaz.

Skov olsun
bende sağda oynayanın kaybolması konusuna değinecektim.

biz ne zaman gerçek bir sağ kanatla oynadık. sanırım keita ve feghouli bu tanıma uyuyor. şimdi babel bruma ve diğerleri sol orjinli oyuncular. birtek skov olsen sağ kanat. bence skov olsen olmazsa olmaz.

Skov Olsen potansiyel ve katkı bakımından Marcao ayarında bir transfer olur. Sağlam bir 2'li OS merkezinin önüne Bruma (Sol) - Feg (Merkez) - Olsen (Sağ) hattını kursak, ortalama bir forvetle bile ligi domine ederiz.

Üst Alt