Onyekuru’nun Sözleşmesindeki Madde Kullanılmayacak - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onyekuru’nun Sözleşmesindeki Madde Kullanılmayacak

merak ettiğim onye için garanti gözüyle verilecek denilen para nereye gidecek

onye'nin tapusunu 4.35 e almaktan daha faydalı neye harcayabiliriz ki bu parayı

Hastalıktan bunadı tabi iyice bu Mustafa Cengiz

Adamın son 6 aylık performansını hatırlıyor sadece ondan önceki 2 senesi silinmiş kafasından başka türlü açıklaması olamaz Onyenin alınmamasının

Şaka gibi yaaa diş sıkıyorum yemin ederim şu mevzuya. kuşlara giderse bi de hain ilan ederiz hep böyle oluyor yaa vallahi hep böyle oluyor. 6-7 senede temiz oynarı vardı kanatta Allah kahretsin yaa.

Ben Kerem'i çok beğendiğim için sol kanatta ilk 11'de 1. tercih Kerem'in olması gerektiğini düşünüyorum. Bizim şu anda sağ kanatta hiç oyuncumuz yok oraya iyi bir oyuncu alınmalı bence ilk olarak. Bu minvalde yerine getirilecek oyuncu önemli Vignato, Musaba gibi bir oyuncu gelecekse daha iyi olur mesela.

Ulan 3 senedir gelip gidiyor bir kez kamp görmedi herif lan allah cezanızı versin 32 yaşında pili bitmiş bir kanat alırız 2 sene sakatlanir yatar 10 maça çıkar sonra tazminatla göndeririz. Allah sizin belanızı versin.

Nasıl is yapıyorsunuz siz ya. Onyekuru nasıl alınmaz bu paraya. Beşiktaş ve fener direk çökecek. Yaziklar olsun 4 senedir sinir hastası etti bunlar bizi ya. Önce Dursun şimdi bunlar gidin kardeşim işinizin başına lütfen Galatasatayi rahat bırakın ya. Vallahi yeter yahu. Ben bu Galatasarayli yöneticiler kadar Galatasaray düşmanı görmedim... Kim bu kararı verdiyse bize en büyük kötülüğü yapıyor şuan. Taraftar tepki gostermezse almayacaklar. Diğer takımlardan biri almaya çalışacak. Su çocuğu sırf başka takıma gitmesin diye bile almak zorundasınız... ALMAK ZORUNDASINIZ...

Üst Alt