Orkun Uşak: "Lincoln'ün sağ ayağını, sol ayağını, ellerini ayırın, her biri bir Alex yapar" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Orkun Uşak: "Lincoln'ün sağ ayağını, sol ayağını, ellerini ayırın, her biri bir Alex yapar"

Alex'li Fener o zamanın sürekli en iyi kadrolarını kurardı ve 8 senede 3 lig şampiyonu oldular ki bence bu başarısızlıktı. Çünkü kadro kalitesi, bütçe olarak en iyilerdi ve ciddi bütçe farkı vardı. Alex Avrupa'da asla iş yapmayacak bir oyuncu modeliydi. Temposuz Brezilya- Tr liglerinde iş yaptı sadece. Birde katkı sadece istatistik midir? Mesela Sneijder'in oyun içi katkısı yada Prime( bizde ki 4 sezonu) Selçuk'un oyun içi katkları çok daha yüksekti bence. Sneilder 3.5 sezonda 2, Selçuk ise 9 sezonda 5 kez şampiyon oldu mesela. Selçuk'un birden ciddi bir şekilde düşmesi büyük sıkıntı yarattı yoksa o da büyük futbolcuydu bence.

Sana yukarda uzun uzun yazdım gerekli bilgiyi verdiğimi düşünüyorum. Ama sen Alex'1 yalamaya devam edeceksen o zaman sana antuyu tavsiye ederim orada bol miktarda Alex saksocusu var.
yılın futbolcusu diyorsun, bende sana uyurdurma yazdım. Alex e övgü filan da atmadım, Lincoln ne boş adam olduğunu tek söyledim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt