Östersund Müsabakası İçin UEFA'ya Kadromuzu Bildirdik!

Mehmet Pıçak

Kırmızı Üye
Ulan bide hagi ile kiyaslayanlar var adam esnaf kardesim dukkan isletmekten galatasaraya vakitmi ayirabiliyormu ki kadroya alinsin su muridleride bi gün toplanip gitsin para kazandirsin belki isleri kesattir o kadar seviyoruz diyolar

Kemal Bulur

Gakkoş
10 Numara!
Garsonlugu sevdi

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur İz

GS
Yönetici
Administrator
Uğur sevdiği için severim.

iste-mustafa-denizli-nin-sartlari-90518-5.jpg

Sarper Yıldırım

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Desteklemese bile sempati duyar geneli

Saçma ki,Atatürkçülük de laiklik de bir bölgenin/şehrin tekelinde değil.Ben Mersin'de ikamet ediyorum İzmir'de %68 hayır çıktıysa burda da %65 hayır çıktı misal.Mersin takımlarına sempati duyulmalı gibi bir şey demek aşırı saçma olur sırf bunun yüzünden.Göztepe'nin rakibi Eskişehir'de de %57-58 hayır çıktı madem olayı siyasete döküyoruz.

Temmuz Kayalar

Vur Banaaaa
Sarı Üye
Saçma ki,Atatürkçülük de laiklik de bir bölgenin/şehrin tekelinde değil.Ben Mersin'de ikamet ediyorum İzmir'de %68 hayır çıktıysa burda da %65 hayır çıktı misal.Mersin takımlarına sempati duyulmalı gibi bir şey demek aşırı saçma olur sırf bunun yüzünden.Göztepe'nin rakibi Eskişehir'de de %57-58 hayır çıktı madem olayı siyasete döküyoruz.

Eskisehir mafyavari tipler tarafindan yonetilen sikeye bulasmis 1 camia sempati duymak mumkun degil

Sarper Yıldırım

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Eskisehir mafyavari tipler tarafindan yonetilen sikeye bulasmis 1 camia sempati duymak mumkun degil

Konu bu değil,farazi örnekler verdim sadece.Konya'da ikamet eden bir Chpli sırf şehrin çoğu muhafazakâr diye İzmir takımlarını mı tutacak misal Konya'yı tutmak istemesine rağmen?

Üst Alt