Özbek, AA Spor Masası'nın Konuğu Oldu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özbek, AA Spor Masası'nın Konuğu Oldu

Dursun Özbek: "Artık ben de çıkıp TFF Kurulları hakkında bağıracağım. Ben de orada daha fazla Galatasaraylı olmasını istiyorum. Susmayacağız"

:asd22:

Dursun Özbek: "Mali yapı ve sportif başarının birlikte yürümesi gerekir."

Dursun Özbek: "Banka borçlarının büyük bir kısmını yıl sonuna kadar bitirmiş olacağız."

Dursun Özbek: "2018'de yeniden aday olup olmayacağıma genel kurul karar verir. Ben o günü değil, bugünü düşünüyorum şu anda."

Dursun Özbek: Havaalanındaki futbolcu karşılama muhteşemdi. Rakipleri de ürkütüyor. Devamı da gelecek inşallah.

Haksız olduğunu söyleyemeyeceğim ancak bir Galatasaray taraftar forumunda Başkan makamına hakaret edilmesi uygun değil.
Kusura bakma Talha mesajımı editlemişsin şimdi gördüm

normalde hangi makam olursa olsun makama oldukça dikkatli kelimeler seçmeye özen gösteririm hele ki GALATASARAY BAŞKANLIK makamı ayrı bir olay

Ama artık dayanamıyorum bu adamı görünce o raddeye geldim çünkü

Tekrardan özür dilerim forum ahalisinden

Onu bunu bilmem, kombinemi aldım. Galatasaray'a desteğimizi vereceğiz ama Dursun'un en kısa sürede gönderilmesi gerek. Bu çok net. Dursun'dan Galatasaray Başkanı falan olmaz. Ne oturmasını, konuşmasını ve ne de tuvalet adabını bilmiyor bu adam.

DCZAAZ-XoAEyOfE.jpg

Kusura bakma Talha mesajımı editlemişsin şimdi gördüm

normalde hangi makam olursa olsun makama oldukça dikkatli kelimeler seçmeye özen gösteririm hele ki GALATASARAY BAŞKANLIK makamı ayrı bir olay

Ama artık dayanamıyorum bu adamı görünce o raddeye geldim çünkü

Tekrardan özür dilerim forum ahalisinden
Ben de kendimi zor tuttum valla. :D Dursun'a hakaret etmemek kolay bisey degil. Ama maalesef bulundugu makam yuzunden istediklerimizi soyleyemiyoruz.

Tesekkurler anlayisin icin. Insallah tez zamanda gorevinden ayrilir da kendisine karsi kullandigimiz ifadelere daha az dikkat ederiz. :D

SM-N920I cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben de kendimi zor tuttum valla. :D Dursun'a hakaret etmemek kolay bisey degil. Ama maalesef bulundugu makam yuzunden istediklerimizi soyleyemiyoruz.

Tesekkurler anlayisin icin. Insallah tez zamanda gorevinden ayrilir da kendisine karsi kullandigimiz ifadelere daha az dikkat ederiz. :D

SM-N920I cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Valla bu mübarek günde DUA gibi DUA işte bu

Bize de Amin demek düşer :)

Son düzenleme:
Üst Alt