Özbek, AA Spor Masası'nın Konuğu Oldu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özbek, AA Spor Masası'nın Konuğu Oldu

kaypak = verdiği sözü tutmayan, sözsüz, dönek (kimse).

Bu sozde hic bir sorun yoktur kanaatimce. Cunku dogrular bunlar.
Kaypagin az çok manasını biliyorum
Teveccühün için teşekkürler
Çok ağır ihtamdir bu söz
O zaman senin anladıgina göre çoğu böyleydi o makamda oturanların

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaypagin az çok manasını biliyorum
Teveccühün için teşekkürler
Çok ağır ihtamdir bu söz
O zaman senin anladıgina göre çoğu böyleydi o makamda oturanların

Dursun Ozbek'in nasil biri oldugunu farkina varamaman uzucu. 2 yildir gundemde olan ve surekli Galatasaray baskani olarak yalan konusan birisi icin cok uygun bir ifadedir bu soz. Acik acik Dursuncuyum dersen kendi bilecegin bir sey o kisma ben karisamam elbet. Ama bu gercekleri degistirmez. Yalanci bir herifin teki sonucta.

Son düzenleme:
Dursun Ozbek'in nasil biri oldugunu farkina varamaman uzucu. 2 yildir gundemde olan ve surekli Galatasaray baskani olarak yalan konusan birisi icin cok uygun bir ifadedir bu soz. Acik acik Dursuncuyum dersen kendi bilecegin bir sey o kisma ben karisamam elbet. Ama bu gercekleri degistirmez. Yalanci bir herifin teki sonucta.
Yalancı derse sıkıntı yok
Kaypak derse tepkimi korum
Hayatimda kimseci olmadım
Galatarasaray hariç
Yaftalama yapmazsan sevinirim
Dursunmus ahmet miş mehmet hiçbiri şeyimde değil
Iyi forumlar

Kimse niye Galatasaray başkanlık makamına laf etsin yahu.

Havadan nem kapiyorsunuz
Nem kaptigim yok isterlerse ana avrat düz gitsinler

Oluşan ortam acısından diyorum
Yarın dursun gidip ahmet gelince
Adamca geçirince tepki koyamazsın
Adam der sana niye bu tepkiyi o zaman koymadin diye
Sonuçta kendinle çelişirsin
Kural kişiye göre değil kuruma göre değişir diye biliyorum
Yanılıyorsam özür dilerim

Umarim Sneijder cikar basin toplantisi yapar ve bir bir herseyi anlatir bu yagli surat ve Tudor denen herifin ne mal olduklarini gösterir.

Nem kaptigim yok isterlerse ana avrat düz gitsinler

Oluşan ortam acısından diyorum
Yarın dursun gidip ahmet gelince
Adamca geçirince tepki koyamazsın
Adam der sana niye bu tepkiyi o zaman koymadin diye
Sonuçta kendinle çelişirsin
Kural kişiye göre değil kuruma göre değişir diye biliyorum
Yanılıyorsam özür dilerim

Dursun denen şahıs Galatasaray tarihinin en kaypak, yalancı, hatta bir seviye daha ileriye gideyim "karaktersiz" adamlarının başında gelir. Uzun zamandan beri yazdığımız ve taraftarın neredeyse tamamının da katıldığı gibi o makama geldiği ilk günden bu yana yakışmadı ve yakışmayacak.
Biz iyi veya kötü olarak tartışmıyoruz dikkat edersen başkanı, adamın tutarsızlığı yalancılığı üzerinden tartışıyoruz. Bu da o makamın şu an ki içler acısı durumun en açık örneği olsa gerek.

Çok fazla da konuşmaya gerek yok bu şahıs için. Dediklerimden fazlasını hak ediyor. Zamanında anma günü gerçekleştirdik gene gerçekleştiririz. O zaman hak ettiği saygıyı tam anlamıyla görürüz hep birlikte.

Umarim Sneijder cikar basin toplantisi yapar ve bir bir herseyi anlatir bu yagli surat ve Tudor denen herifin ne mal olduklarini gösterir.

Merak ettiğim bisey var başkan söyeyince anlatınca yalan söylüyor oluyor
peki sneijder basın toplantısı yapıp anlatacaklarının doğru olduğuna nasıl emin olucaksınz

burada net olan bisey var 2 tarafta suçlu sadece yönetim değil

Merak ettiğim bisey var başkan söyeyince anlatınca yalan söylüyor oluyor
peki sneijder basın toplantısı yapıp anlatacaklarının doğru olduğuna nasıl emin olucaksınz

burada net olan bisey var 2 tarafta suçlu sadece yönetim değil

Dursun'un iki lafindan ücü yalan. Evet dogru okudun iki lafindan ücü yalan.

Gerisi fasa fiso.

Dursun'un iki lafindan ücü yalan. Evet dogru okudun iki lafindan ücü yalan.

Gerisi fasa fiso.

ya hu neye göre kime göre
Dursun başkanın yönetiminin tecrubesiz oldugu bes belli ama adam tutup Galatasarayımızın menfaatine aykırı bilerek isteyerek hareket etmesi imkansız

ama Sniejder normal olarak kendi iyiliği kendi karı için hareket edecek böyle bir durumda onun her dedigine inanıp Başkanın dedikleri yalan dersen o olmaz işte

biz taraftar olarak dursun mu sniejder mi diye taraf tutamayız bizim tarafımız GALATASARAY

gerisi fasa fiso

Üst Alt