parfüm önerileri - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

parfüm önerileri

Cevap: Parfüm Tavsiyesi

Euphoria güzel seçim bende şu anda euphoria ve rochas kullanıyorum ikiside çok iyi tavsiye ederim.

Euphoria kendime almadan önce bayan versiyonunu koklamıştım inanılmaz çekici bir kokusu vardı bayan euphoria intense versiyonuydu hediye olarak sevdiklerine almak isteyen olursa bir denesin bayan versiyonu da süper.

davidoff champion (spordan sonra cok iyi gider)

hugoboss man (kalıcılıgı cok iyi)

diesel fuel for life, diesel only the brave (kızlar tarafından cok begenilir)

channel allure (tester olarak netten almıstım, kokusu cok güzeldi ama kalıcılıgını sevmedim)

Euphoria güzel seçim bende şu anda euphoria ve rochas kullanıyorum ikiside çok iyi tavsiye ederim.

Euphoria kendime almadan önce bayan versiyonunu koklamıştım inanılmaz çekici bir kokusu vardı bayan euphoria intense versiyonuydu hediye olarak sevdiklerine almak isteyen olursa bir denesin bayan versiyonu da süper.

Erkekteki intense ilk önce bana biraz ağır geldi o yuzden almadım ve diğerini tercih ettim ama şuan tam kıvamında kokuyor. Hatta yarın değiştirmeyi bile duşünüyorum.

christina-aguilera-red-sin-eau-de-parfum-50ml_2.jpg

Azzaro Chrome Legend övüp durdular bana, aldım, nedense pek beğenemedim. Çok aşırı hafif kokusu var gibi geldi. Yani yanınızdan geçenin parfümün kokusunu hissetmesi zor gibi... Ha bir yandan da aşırı sıcak havalarda milleti parfüme boğmamak lazım tabi :lol:

Mizu'dan 75 liraya almıştım 125 ml.

Konuyu açmışken bizde yararlanalım biraz, yeni konu açmayalım:)

Jean Paul Gaultier Le Male

CK Euphoria Intense

Hangisi???

Konuyu açmışken bizde yararlanalım biraz, yeni konu açmayalım:)

Jean Paul Gaultier Le Male

CK Euphoria Intense

Hangisi???

Jean paul'u denemedim ama bugun ck intense deneme fırsatım oldu. İlk başta bana ağır gibi geldi ama zaman ilerledikçe koku oturdu. Baharatli kokular seviyorsan fena değil ve kalıcıda sayılır. Öğlen 4 gibi koluma sıktım hala koku aynı şekilde duruyor.

Jean paul'u denemedim ama bugun ck intense deneme fırsatım oldu. İlk başta bana ağır gibi geldi ama zaman ilerledikçe koku oturdu. Baharatli kokular seviyorsan fena değil ve kalıcıda sayılır. Öğlen 4 gibi koluma sıktım hala koku aynı şekilde duruyor.

Yeni bir parfüme geçip değişiklik yapma zamanı geldi diye düşünüyorum, bu 2 parfüm hakkında iyi yorumlar aldım ama deneme fırsatım olmadı. En iyisi ikisini deneyip karar vermek.

Üst Alt