parfüm önerileri - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

parfüm önerileri

çok popüler olmasına rağmen abartılmış bulan çoktur aventus' u ama benim en beğendiğim parfüm oldu. en popüler parfümlerin bir kısmını denedim, güzel kokular var ama bu aventus' un verdiği tazeleyici hissi diğerlerinde yakalayamadım. turunç kokusunun altından gelen o odunsu, dumansı denge çok iyi.

dior homme intense. herkes beğenmez biraz vintage sayılabilir bir koku. ruj kokusu gibi denilen, iris' i ön plana çıkartması bana göre fahrenheit gibi ikonik yapmış bu kokuyu. ama biraz halıcı kokusu gibi. daha önce dediğim gibi aventus sevdiğim bir parfüm. jil sander sun men o da sevdiğim kokulardan. bunlara benzer koku önerileri olanlar varsa sevinirim. issey miyake, le male bunların kalıcılığı çok az.

dior homme intense. herkes beğenmez biraz vintage sayılabilir bir koku. ruj kokusu gibi denilen, iris' i ön plana çıkartması bana göre fahrenheit gibi ikonik yapmış bu kokuyu. ama biraz halıcı kokusu gibi. daha önce dediğim gibi aventus sevdiğim bir parfüm. jil sander sun men o da sevdiğim kokulardan. bunlara benzer koku önerileri olanlar varsa sevinirim. issey miyake, le male bunların kalıcılığı çok az.
Le Male'in kalıcılığı iyi bence. Ben sorun yaşamadım ancak EDP seviyorsun galiba sen daha çok.

Btw Hermes ve Tom Ford'un kokularına bakabilirsin onları beğeniyorsan.

Keza Sauvage'ın Parfum versiyonu (EDT ya da EDP değil) ağır ve sert olsa da duruşu güzel.

Le Male'in kalıcılığı iyi bence. Ben sorun yaşamadım ancak EDP seviyorsun galiba sen daha çok.

Btw Hermes ve Tom Ford'un kokularına bakabilirsin onları beğeniyorsan.

Keza Sauvage'ın Parfum versiyonu (EDT ya da EDP değil) ağır ve sert olsa da duruşu güzel.
eşim intense i çok beğendi hatta kendi de kullanıyor. ama sauvage ve hermes daha erkeksi. bana göre aynı familya sauvage ' i daha çok beğendim hermes' ten. ama diyorlar ya yayılımı kuvvetli, biraz fresh, biraz odunsu bu dengede bir parfüm arıyorum. encre noir diye bir parfüm var denemedim. karanlık koku diye lanselenmiş . malum fiyatlardan dolayı nokta atışı yapmam lazım. nasıl diyeyim biraz asil koku, biraz genç işi olmalı. tom ford black orchid dışında başka bir koku denemedim o da hiç hoşuma gitmedi.

Hiç kullanmadım. Bu iyi midir r'taş?

Valla zevk meselesi tabi isin sonunda. Ben cok farkli parfumler kullandim, test ettim. Bu daha cok temizlik hissi veren bi koku ve o kiyafeti 1 hafta sonra giysen de o guzel koku kaliyor.

Hatunlar da seviyor. Oyle kadin kokusu gibi kokmuyor kesinlikle, net bir erkek kokusu.

Ben %100 tavsiye ederim.

eşim intense i çok beğendi hatta kendi de kullanıyor. ama sauvage ve hermes daha erkeksi. bana göre aynı familya sauvage ' i daha çok beğendim hermes' ten. ama diyorlar ya yayılımı kuvvetli, biraz fresh, biraz odunsu bu dengede bir parfüm arıyorum. encre noir diye bir parfüm var denemedim. karanlık koku diye lanselenmiş . malum fiyatlardan dolayı nokta atışı yapmam lazım. nasıl diyeyim biraz asil koku, biraz genç işi olmalı. tom ford black orchid dışında başka bir koku denemedim o da hiç hoşuma gitmedi.
İris çiçeğinin ruja ya da makyaj çantasına benzeyen kokusundan dolayı ben sevemedim pek ama çok seveni var Homme ya da Homme Intense'in. Hermes'in kokuları bence de ağır ancak Tom Ford'da kendine göre bir çeşit bulabilirsin belki, Tobacco Vanille çok hoş bence mesela ama çok pahalı artık. İstediğin tarzda klasik markalardan ziyade niş parfümler kalıyor bence Tom Ford dışında. Dior kokularını tercih edince alternatif bulmak zor oluyor, Armani ya da 212, Cavalli falan tatmin edici gelmeyecektir.

@Arda Sadi ile benzer tercihleriniz var gibi duruyor belki o yardımcı olabilir.

Para buna yetiyor
eyup-sabri-tuncer---okyanus-kolonyasi-400-ml---pet-sise-kc2927862-1-d88e3816553e45e5b0ac42ca656f2286.jpg

Üst Alt