parfüm önerileri - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

parfüm önerileri

Su an kullandıklarım:
Chanel Bleu
Chanel alleure Sport
Dior Homme İntense
Prada lhomme intense
Aqua di Gio
chanel bleu ve dior homme intense geceye daha uygun gibi sonbahar kis ve de klubbing tarz yerlerde...
gio(edt olan) ise klasik kultlesmis kendi sinifinda... daha cok ilk bahar yaz- ofis,calisma ortamlari ve veya gym tarz yerlerde, hatta plaj , uni vs de olabilir...

iclerinde sahsen chanel allure sport etkileyici tarafim adina...
*sayet denemediyse, edition blanche versiyonu cok klas bir kokudur ,tavsiye ederim.

chanel bleu ve dior homme intense geceye daha uygun gibi sonbahar kis ve de klubbing tarz yerlerde...
gio(edt olan) ise klasik kultlesmis kendi sinifinda... daha cok ilk bahar yaz- ofis,calisma ortamlari ve veya gym tarz yerlerde, hatta plaj , uni vs de olabilir...

iclerinde sahsen chanel allure sport etkileyici tarafim adina...
*sayet denemediyse, edition blanche versiyonu cok klas bir kokudur ,tavsiye ederim.
Benimkisi Aqua di gio parfumo yanı siyah olanı. Çok daha güzel kokuyor.
Edition Blanche listemde :)

Benimkisi Aqua di gio parfumo yanı siyah olanı. Çok daha güzel kokuyor.
Edition Blanche listemde :)
guzel kokulu gunler diliyorum oncelikle.

parfum olani iyi tepki aldi kullanicilair tarafindan dunya genelinde.
fakat,edt bir donemi acan kokular arasinda... < > aquvatik, marine tarz fresh tur sinifinda.
sinifi icerisinde kult olarak adlandirabilirim, misal davidof cool water keza,..hugo boss bottle gib gibi...

edition blanche kanimca alllure homme(orj ,serinin ilk cikan kokusu) , ile beraber en klas allure dir diye dusunuyorum. tum allure leri kullanmis biri olarak not etme geregi duydum.

bulabilirsen dus jelini de al. cok iyi.

*allure homme.daha cok olgun tarz gorulse de tatli dokunusu cok yerinde ayarlanmis kadifemsi bir havasi var, oldukca cekici,ben daha cok sonbahar kis kullanmistim. sessiz ,cizgileri belli olan centilmen bir koku bence.

edition blanche bahar yaz gunluk ve gece.... ozel olarakta aksamlari cikmalik(yemek,es dost)... ten isisiyla daha bir guzellesiyor bu koku ,kullandigim donemler cok memnundum.

iyi kokular.

Buy ikisini kullanan var mı?Önerir misiniz?
intense issey;
burnuma, odun,baharat,tutsu(incense)...
verdigi hava ambians anlaminda kullaniciya; odunsu,dumansi yagmurlu bir buluta cekiyor kullanicisini....
incense baz agirlikli bir koku, orj ve diger flanker deki freshlik vs bunda yer almiyor kanimca.
chanel blue da keza incense parlayan yildizdi hatirladigim kadariyla...

en iyi kullanim donemi sonbahar,kis, ozellikle yagmurlu havalarda......

*cool water, fresh, tras sonrasi havasi veren temiz koku sinifinda.....
<bu marka da(zino davidoff) coolwater'a nazaran farkli turde bir koku sinifinda olmasina ragmen''zino'' bana gore en klas kokusudur kendi ozelinde.

Üst Alt