Paulinho, Galatasaray ile Anlaştı İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Paulinho, Galatasaray ile Anlaştı İddiası

En son Kasım ayında oynamış gözüküyor. Kulüple karşılıklı anlaşıp ayrılmış haziran 2021 de.
oncelikle olmasini cok istedigim oyuncu profili...tam bizim oynadigimiz oyuna ,level yaptiracak tur olarak goruyorum bu oyuncuyu...
cin ligindeki maclarini izlerken saha da cok verimli isler yapiyordu. winner tarz bir oyuncu.
cin futbol ligi tarihinin en basarili yabancisi olarak lanse edildi yerel spor medyasi vb tarafindan.
<kendisini asiri sevdirmis oldugunu da soylemek gerekir. bu da ayri bir baslik konusu.

liglerde biter bitmez haliyle ulkesine donuyor. sonrasinda nisan da donmek istiyor sezon acilisi icin,fakat cin ulkesinin agir virus tedbirlerinden dolayi bu gerceklesmiyor brezilya da kaliyor....
bugune geldigimiz durum; iki taraf karsilikli anlasiyor oyuncu bosa cikiyor.
mevcut hocasi italya efsane cannavaro.
ps; paulinho cinde oynadigi surede ;176 mac 74 gol.

bu adam 8 mi yoksa fernando reges gibi mi
6 numaraydı fakat okadar teknige 6 dar geldi 8e evrildi cünkü şut var teknik var oyun zekası üst düzey

hatta false 9e evrildi barcada oynarken messiyle birlikte çılgın attılar resmen skor kastılar resmen neden ayrıldı barcadan onuda anlamıs degilim

ve masallah demek lazım domuz gibi güclü mac kacırdıgı pek duyulmaz

Artik yasli oyuncu transferi yapilmasin. 33 yasindaki adami alip garanti sozlesme, milyonlarca Euro vermek cilginlik.

Hep ayni hatayi yapip, sonra farkli sonuclar beklemek cilginlik.

wijnaldum bolgesi ve daha fazlasi...olarak goruyorum kendisinin sahadaki profil karakterisitigine dair....
gerektiginde hibrid tabirini layikiyla yerine getirebilecek klas bir oyuncu.
sahsen kadroda en az bir tane ozellikle ilk 11de bu tur yildiz tecrubeli oyuncularin olmasini yeglerim. saha ici pro bir anlayisi olan sambacilar kategorisinde benim adima pau.

Üst Alt