Pivot Santrafor İstemiyorum! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pivot Santrafor İstemiyorum!

Rahmetli dedem de Saddam'ı pek severdi . Size bana çift porsiyon büryan ( bakınız çift porsiyonu vurguluyorum hatta bu iş üce bile gidebilir ) yanına da bilirim siz açık seversiniz ama iki de kapalı ayran ısmarlarsanız size dede diyeceğim .
Aynen nereden bildin açık sevdiğimi...En güzel ayranın nerenin olduğunu da bilirsen sana süprizim var :)

Şu sinan da cenk tosun daki hırs olsa tam istediğin gibi bir adam güvenemiyor işte insan sinan a
Sinan'dan cacık olmaz . Belli bir yetenek var devamlılık sıfır bol bol oyundan düşüyor . Mental olarak yerlerde olan bir oyuncu müthiş bir evrim geçirmezse bi iki seneye tenekelik olur . Muazzam bir mental evrim geçirirse çok iyi yerlere gelir ancak .

Gabriel Jesus / Aguero olabilir..ne dersin? :D

Şaka yı bir kenara bırakıp... Misal J.Hernandez / Luis Muriel tarzı olabilir.

Gomis gitmez ise... Ikinci Santafor daha ucuz kategorisinden olur.
Hernandez nasıl "çok teknik, adam geçme/dribbling kabiliyeti olan" bir santrfor yaw. :unsure:

Ama katılıyorum. Oyunun daha içinde, yeri geldiğinde tek başına gol çıkarabilecek bi adam lazım.

Hernandez nasıl "çok teknik, adam geçme/dribbling kabiliyeti olan" bir santrfor yaw. :unsure:

Ama katılıyorum. Oyunun daha içinde, yeri geldiğinde tek başına gol çıkarabilecek bi adam lazım.
Hızlı .. Çalışkan bir arı

Doğru çok teknik değil...lakin bütün saydım noktaları bir araya getirmek imkansız yahut çok pahalı olur.

Senden bir öneri alalım.

Bende tam tersine Fatih Terim varken "Elmander" tipinde bir Pivot forvet istiyorum. Çok mücadele edecek çalışkan defansı taa forvette başlatacak arkası dönük muazzam top alıp saklayacak pas dağıtacak birisi

En önemlisi de Gomis hava toplarında çok etkili değil oyunu kanada açtığımızda sürekli yerden sert ortalarla geliyoruz Gomis 'de dan dun yapıştırıyor

Slimani 'yi kiralayabilirsek mesela yandan gelecek ortaları tıkır tıkır içeri atar hücumdaki arkadaşlarına indirir veya direkt gol yapar

Yaptığımız pres oyununu en iyi uygulatacak oyuncu tipidir Slimani-Mandžukić tarzı forvetler ve Ndiaye tarzı orta sahalar

Benim şahsi fikrim her ikisine de ihtiyacımız var Slimani ve Ndiaye ikilisini kiralayabilirsek ucuz maliyetlere çok iyi 2 transfer yapmış oluruz ...

Üst Alt