Pivot Santrafor İstemiyorum! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pivot Santrafor İstemiyorum!

Ya bırak allahını seversen daha milli takım görmemiş adamları öneriyorsun forvet diye yemin ediyor 3 güne kulübü batırırsın
Hmm yine çok mantıklı konuştun . Ozaman İspanya Milli takımı forvetlerinden birini alalım Morata olabilir Diego Costa olabilir aa yok yok buldum sen yaşlı sahlepçi seviyorsun David Villa'yı alalım .

Hmm yine çok mantıklı konuştun . Ozaman İspanya Milli takımı forvetlerinden birini alalım Morata olabilir Diego Costa olabilir aa yok yok buldum sen yaşlı sahlepçi seviyorsun David Villa'yı alalım .
David Villa merkez santrafor olsa olabilir hem bedava hem milli hem yıldız hem de yaşlı ama sevmediğim için o tip santraforları bu yüzden bu başlıkta tartışıyoruz yanlız şimdi Kolleri getirsek buraya aşkın Cenk'ten daha çok gol atar Onur kardeş zira onu izleyim derken bir tane torbacı görmüş beğenmişsin onu öneriyorsun :) Hmmm evertonda mı oynuyordu senin şu ramirez :)

David Villa merkez santrafor olsa olabilir hem bedava hem milli hem yıldız hem de yaşlı ama sevmediğim için o tip santraforları bu yüzden bu başlıkta tartışıyoruz yanlız şimdi Kolleri getirsek buraya aşkın Cenk'ten daha çok gol atar Onur kardeş zira onu izleyim derken bir tane torbacı görmüş beğenmişsin onu öneriyorsun :) Hmmm evertonda mı oynuyordu senin şu ramirez :)
Mallaga'da oynuyordu Everton'a geçti de sen boşver onları sana tecrübeli milli olmuş birini buldum . İlk milliliği olmayacak o yüzden sana uygun diye düşünüyorum Soldado :D

Üstat mesele gol vuruşu...Şimdi Thomas Müller de Gerd Müller de üstattır ama fiziksel olarak benzemezler...Modern diye yutturulan hızlı forvet saçmalığında ön plana çıkartılan hiçbir forvet hiç bir büyük maçı alamamıştır...Bu böyledir zira gol vuruşları yoktur...Gol vuruşu kafayla da olur ayakla da onun için pivot demek de yanlış...Ama sizin önerdikleriniz çingen işi yani sadece görüntü var ses yok...
Dünyanın en modern forveti alman panzerini paramparça ediyor :D

Yine başka bir modern Ronaldo alman panzerini tokatlarken çeyrek ve yarı final maçları büyük maç olarak kabul edilir umarım

Başka bir modern forvet pl yi son dakika golüyle kazandırıyor

Dahada çoğalır örnekler bu adamların nasıl gol vuruşu yok onuda anlamadım.Adamlar +30 golle oynayıp gol vuruşları yok :D Müller bu adamların anca kramponunu taşır.(Thomas olan :D)

.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dünyanın en modern forveti alman panzerini paramparça ediyor :D

Yine başka bir modern Ronaldo alman panzerini tokatlarken çeyrek ve yarı final maçları büyük maç olarak kabul edilir umarım

Başka bir modern forvet pl yi son dakika golüyle kazandırıyor

Dahada çoğalır örnekler bu adamların nasıl gol vuruşu yok onuda anlamadım.Adamlar +30 golle oynayıp gol vuruşları yok :D Müller bu adamların anca kramponunu taşır.(Thomas olan :D)

Üstat ben gerçek ronaldo'ya bir şey demedim yanlış anlamışsın çakma ronaldo'dan bahsettim ayrıca sıralamaya vurursak dünyanın en çok gol atan adamları şunlar;

Klose
Gerçek Ronaldo
Gerd Müller
Fontaine
Pele
Kocsis
Klinsmann
ve Thomas Müller...

Üstat ben gerçek ronaldo'ya bir şey demedim yanlış anlamışsın çakma ronaldo'dan bahsettim ayrıca sıralamaya vurursak dünyanın en çok gol atan adamları şunlar;

Klose
Gerçek Ronaldo
Gerd Müller
Fontaine
Pele
Kocsis
Klinsmann
ve Thomas Müller...

Bence Cristiano Ronaldo Thomas Müllerden biraz daha çok gol atti reis ama sen daha iyi bilirsin tabi. Hürmetler...

Üst Alt