Polat'a destek yağıyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat'a destek yağıyor!

Cevap: Polat'a destek yağıyor!

burada kimse seçime gidilmesin demiyorki.. sadece ortada yanlış olan şeyler var birileri KRAL çıplak demeli benim fikrim bazı liselilerin kulübe siyaset bulaştırdığı... taraftarın düşüncesine gelince onlar zengin başkan gelir ve çılgın paralara transfer olur diye ünal aysalı destekliyor Aysalın para vermeyeceği (veremiyeceği) ortaya çıktıktan sonra sadece bir kaç maç takım sekerse siz o zaman görün gümbürtüyü onu bile saymıyorum sezon sonunda taraftar yeni gelen başkanın transferlerinden memnun olmasın siz gümbürtüyü seyredin...ne aysalın AIG hisselerinden 10 milyon avantadan kazandı fırsatçılık yaptı demeleri kalır ne inan kıraç kulüb üzerindeki baasçılığı TELEGOL var yahu unuttunuzmu :)

Kralın iç organlarına kadar biliyoruz. Birinin çıkıp çıplak demesi komik oluyor. Bu yönetimin 3 senede yarattığı erozyonun yarım sezonda düzelemeyeceğini hepimiz biliyoruz. Önemli olan doğru adımların atıldığını görmek. Olaya sistematik olarak yaklaşıldığını görmek. Başarı eninde sonunda gelir. Sabırımız tükendi ama beynimiz hala yerinde duruyor allaha şükür.

AIG´yi Türkiye´de kolpa bir sirket olarak tanittilar ama yillardir Manchester United´in sponsoru oldugunu unutuyorlar. Ihya ettiler Manu´yu valla.

Aynı AIG değil manchesterdeki AIG dunya devi sigorta sirketi bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalım. bir ikincisi faruk süren geri gelsin arkadaşlara ! galatasarayın en karlı bölümünü yok pahasına satan sürendir (pis işler döndü diyen sürüyle yazı yazıldı)

AIG´yi Türkiye´de kolpa bir sirket olarak tanittilar ama yillardir Manchester United´in sponsoru oldugunu unutuyorlar. Ihya ettiler Manu´yu valla.

130 ülkede 63.000 iscisi olan, 77 milyar dolar (2010) gelir elde eden bir sirket kolpa olmasa gerek :)

ama dedigim gibi, perde arkasini anlamadim...yok gs'yi sömürüyormus bilmem ne...

cok sacma geldi bana

Artik Haldun Üstünel de kurtaramaz Polat´i. Üstünel Polat´in yanindaysa Üstünel´e de karsiyim :)

ben bi türlü anlamıyorum yahu ! ya aynı AIG Değil dedikçe Hala dünya sigorta devi ile aynı şirketten bahsediliyor gibi yorumlar yapılmış... bu vesileyle yorumların okunmadığı ezbere yorumlar yapıldığıda anlaşılıyor...Üzücü..

Hocam bu Amerikada bir şirket daha çok yatırım şirketi olarak görev yapıyor Şirketlere yatırım ortaklığı gibi düşünebiliriz

ben bi türlü anlamıyorum yahu ! ya aynı AIG Değil dedikçe Hala dünya sigorta devi ile aynı şirketten bahsediliyor gibi yorumlar yapılmış... bu vesileyle yorumların okunmadığı ezbere yorumlar yapıldığıda anlaşılıyor...Üzücü..

AIG, kendi adaylarını da içeren yönetim kurulu oluşturulmasını ve 500 bin dolardan az olmamak üzere maddi tazminat ödenmesini istedi.

Bu arada, Galatasaray’ın 30 gün içinde şirketin seçtiği hakemi bildirmek ve dava dilekçesine cevap iletmek zorunda olduğu bildirildi.

AIG YÜZDE 21.05 ORANINDA ORTAK

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş.’nin 26 Ağustos’taki Genel Kurulu’nda, Yönetim Kurulu Üyeliklerine Özhan Canaydın, Temel Aksoy, Şükrü Ergün, Ateş Ünal Erzen, Alp Yalman, Ali Dürüst, Niyazi Yelkencioğlu ve Derya Taşdelenler seçilmişti.

Galatasaray Kulübü, Eylül 2000 tarihinde dünyanın en önde gelen sigorta ve finansal hizmetler şirketlerinden AIG’nin kontrolündeki AIG Blue Voyage Fund L.P ve AIG Global Sports and Entertaintment Fund.’un Galatasaray A.Ş.’nin sermayesine yüzde 21.05 oranında katılımına ilişkin anlaşmayı, AIG’nin New York’taki merkezinde imzalamış, yapılan anlaşma çerçevesinde 21 milyon dolarlık gelirin yatırıldığı 3 Kasım 2000 tarihinde açıklanmıştı.

bu AIG, o AIG !! :)

haklisin renkdas...bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olmayalim ;)

hayir araya girmesek iskembe dolduracaklar

o bu degilmis bilmemne

faruk surenin yaptigi sey dogru bir isti

ama yanlis yola gitti

sallamayin ogrenmeden

AIG, kendi adaylarını da içeren yönetim kurulu oluşturulmasını ve 500 bin dolardan az olmamak üzere maddi tazminat ödenmesini istedi.

Bu arada, Galatasaray’ın 30 gün içinde şirketin seçtiği hakemi bildirmek ve dava dilekçesine cevap iletmek zorunda olduğu bildirildi.

AIG YÜZDE 21.05 ORANINDA ORTAK

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş.’nin 26 Ağustos’taki Genel Kurulu’nda, Yönetim Kurulu Üyeliklerine Özhan Canaydın, Temel Aksoy, Şükrü Ergün, Ateş Ünal Erzen, Alp Yalman, Ali Dürüst, Niyazi Yelkencioğlu ve Derya Taşdelenler seçilmişti.

Galatasaray Kulübü, Eylül 2000 tarihinde dünyanın en önde gelen sigorta ve finansal hizmetler şirketlerinden AIG’nin kontrolündeki AIG Blue Voyage Fund L.P ve AIG Global Sports and Entertaintment Fund.’un Galatasaray A.Ş.’nin sermayesine yüzde 21.05 oranında katılımına ilişkin anlaşmayı, AIG’nin New York’taki merkezinde imzalamış, yapılan anlaşma çerçevesinde 21 milyon dolarlık gelirin yatırıldığı 3 Kasım 2000 tarihinde açıklanmıştı.

bu AIG, o AIG !! :)

haklisin renkdas...bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olmayalim ;)

kendi yazdığını okursen sanırım bu tartışmaya gerek kalmaz ! ne dedik biz sigorta şirketi değil dedik şirketlere kar ortaklığı yapan amerikalı şirket dedik doğrumu şimdi yazdığını okursanız anlaşırız galiba (AIG Blue Voyage Fund L.P ve AIG Global Sports and Entertaintment Fund.) Şöyle açıklayacam Diyelimki galatasaray LEHMAN BROTHERS ile anlaşma yapmış olsaydı lehman brothersın lehman brothers found diye 100 lerce foundan biriyle anlaşmış olacaktı found derken şirketler kişilerin kontrolunde kar ortaklığına girer

''Polat'a köstek yağıyor'' diye haber yapsaymış, çok daha kolay olurmuş...

Aynı AIG değil manchesterdeki AIG dunya devi sigorta sirketi bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalım. bir ikincisi faruk süren geri gelsin arkadaşlara ! galatasarayın en karlı bölümünü yok pahasına satan sürendir (pis işler döndü diyen sürüyle yazı yazıldı)

Hepsi aynı AIG, arkadaşım. AIG çok büyük bir konsorsiyum. Anlaşma sağlanan AIG Blue Voyage Fund ve AIG Global Sports & Entertaintment Fund ve AIG Sigorta hatta Türkiye'de de faaliyet gösteren American Life hepsi aynı konsorsiyumun şirketleri. Pis işler dönmedi. Herşey açıkta yapıldı. Faruk Süren'in bir planı vardı, yarı yolda bıraktırılınca yeni gelen yönetim o ortaklığın mantığını anlayamadı, başka yönlere yöneldi, sonuçta da anlaşmanın fayda getirecek yönlerinden yararlanamdı klüp, bir sonraki adım atılmayınca zarar veren maddeler öne çıktı.

Izlemenizi tavsiye ediyorum. Bir kac bölümlük. Isteyen izleyebilir. AIG konuslarina da deginiyor. Cok güzel aciklamalar

[video=youtube;epn-WM7VmJA]https://www.youtube.com/watch?v=epn-WM7VmJA[/video]

Üst Alt