Polat'a destek yağıyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat'a destek yağıyor!

Cevap: Polat'a destek yağıyor!

kendi yazdığını okursen sanırım bu tartışmaya gerek kalmaz ! ne dedik biz sigorta şirketi değil dedik şirketlere kar ortaklığı yapan amerikalı şirket dedik doğrumu şimdi yazdığını okursanız anlaşırız galiba (AIG Blue Voyage Fund L.P ve AIG Global Sports and Entertaintment Fund.) Şöyle açıklayacam Diyelimki galatasaray LEHMAN BROTHERS ile anlaşma yapmış olsaydı lehman brothersın lehman brothers found diye 100 lerce foundan biriyle anlaşmış olacaktı found derken şirketler kişilerin kontrolunde kar ortaklığına girer

bence tartismaya gerek kalmadi...bildigimiz AIG'imis...:)

sanirim hisselerin geri almalarinin sebebi, AIG'nin kar'a ortak olmasi...ayni diger hisse sahipleri gibi...ama bu aciklama yine de bana cok mantikli gelmiyor...herneyse

yanlis islerin yapildigi besbelli ortada...

Hepsi aynı AIG, arkadaşım. AIG çok büyük bir konsorsiyum. Anlaşma sağlanan AIG Blue Voyage Fund ve AIG Global Sports & Entertaintment Fund ve AIG Sigorta hatta Türkiye'de de faaliyet gösteren American Life hepsi aynı konsorsiyumun şirketleri. Pis işler dönmedi. Herşey açıkta yapıldı. Faruk Süren'in bir planı vardı, yarı yolda bıraktırılınca yeni gelen yönetim o ortaklığın mantığını anlayamadı, başka yönlere yöneldi, sonuçta da anlaşmanın fayda getirecek yönlerinden yararlanamdı klüp, bir sonraki adım atılmayınca zarar veren maddeler öne çıktı.

en onemlisi su

bu sirket kar ederken digeri zarar etti hayvan gibi, bizde salak gibi toplamda zarar ettigimiz halde para dagittik

bunu anlayan adamlar konuyuda cozmus olurlar

surene oyle sallamadan once oturup anlamak lazim olayin ozunu

en onemlisi su

bu sirket kar ederken digeri zarar etti hayvan gibi, bizde salak gibi toplamda zarar ettigimiz halde para dagittik

bunu anlayan adamlar konuyuda cozmus olurlar

surene oyle sallamadan once oturup anlamak lazim olayin ozunu

Olayı şöyle özetleyeyim: Diyelim ki gittin bir tefeciden para aldın. Eğer bu parayı kumar borcunu kapatmak için alıyorsan, bu bittiğinin resmidir. Ama yok bir fabrika açacaksın, müşterin garanti, bu iştende çok para kazanacaksın ama bankaların istediği teminatları gösteremedin o yüzden gittin aldıysan parayı bu anlaşılır bir durumdur. Süren'in yapmak istediği de buydu. Bu tefecinin (AIG) gayrimenkul fonu vardı fabrikanın (mecidiyeköy de yapıllacak stadın) yapımı için hem para verecekti. Hem sen hemde tefeci kazan-kazan ortaklığı yapmış olacatın. Süren'in yerine gelenler o fabrikayı yapmadı gitti kumara (transfere) yatırdı. Suçlu Süren oldu.

Bu isimleri hepimiz çok iyi tanıyoruz. Telaş yapmaya gerek yok!! Bahri Havadır, Levent Tüzemen, Osman Tamburacı ve Yalçın Dümer. Adnan Polat aleyhinde tek kelime yazmadılar, bu yüzden yazdıklarını fazla ciddiye almamak lazım!! Kaldıki bizim işimiz G.Saray' ın değerlerine sahip çıkmak, Adnan Polat' a iş hayatında başarılar dileriz.

"Yagiyor" abartili olmus, ayrica kimin ne karakterde oldugunu bilemezsiniz ki. Adam orda ibra etmez, sonra Polat'a sana ayip ettiler der, ardindan Adnan Ozturk'u arar hayirlisi buydu diye destek olur.

edit: Cok Ahmet Cakar gordum kendimi ehe

bahri bi tarafından sallama,patronların mı tututuştu böyle haber yaptırıyorlar

Yahu bu Lig vt hem Galatasaray çok kötü, dekoder satamıyoruz diyo. Hem de Polat yanlısı haber yapıyo. Ne alaka anlamadım.

Bir kere haber yalan. Ayrıca Polat yanlısı mail alması da normal 13.000 kişi var. 100 tane alınca çok derler bunlar.

Farz edelim ki doğru. Ben Polat seçim kararı alsın diye yalvardım. Ağladım. Kahroldum. Ama eğer mahkemeye gidecekse artık yalvarmıyorum. Gitsin kardeşim gitsin. Elinden geleni ardına koymasın. Biz onu başka şekilde de indiririz koltuktan. Bu sefer daha da rezil olur.

Taner Aşkın açıklamayı yapmış. Olay bitmiş. Çarşamba günü açıklanıyo seçim tarihi. Bahri destek verse ne olur vermese ne olur

Kulübü mahkemeye götürki seneyede nal toplayalimmi diyorlar o mektuplarda, *****in delegeleridir onlar sayin başkan, onlar çok seviyorlar seni

100 kişi e-mail atmıştır. Bunlarda ''Yağıyor'' demiş.Boş haber,seçime girsin kendini rezil etsin.

Üst Alt