Polat'a destek yağıyor! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat'a destek yağıyor!

Cevap: Polat'a destek yağıyor!

Bahri sana bişey derdimde , ceza almak istemem ;)

Bide bu Bahri akşam söyle bişeyden bahsetti : Polat Seçim gününü belki 2-3 ay sonraya koyar gibisinden bişeyler söyledi , peki buna hakkı var mı arkadaşlar , seçim 1 ay içersinde olması gerekmiyomu??

Ünal Aysal ismi çıktığından beri basının orası burası oynuyor.Hepsinde Polat sevgisi depreşti birden.

Siz Polatın tekrar aday olmasını istemiyormusnuz ,ben çok istiyorum

Birkez daha yüzündeki o mor ifadeyi görmeyi çok isterim

Haksızlık yaşanmış olabilir.Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz,öyle oy sistemi mi olur.

Polat 500 oyu zorla alır.Yapma Sertaç

Açıklayayım. Kaç aday var görünen? 4 tane. Polat, Özgörkey, Helvacı, Aysal. Polat'ın destekçisini mali kongrede gördük. 800 civarı bir destek aldı. 2000 kişi içinde. O karşı taraftakilerin içinde Özgörkey'in yanında olan da Helvacı'nın yanında olan da Aysal'ın yanında olan da var. Yani 1200 oy bölünüyor kafadan. Biraz matematik yürütüyorum belki ama böyle. Eğer çok sağlam bir ekip de kurarsa -ki kurmak zorunda olduğunun farkında ve kuracaktır. Bana göre kazanır, şahsi öngörüm şimdi.

Açıklayayım. Kaç aday var görünen? 4 tane. Polat, Özgörkey, Helvacı, Aysal. Polat'ın destekçisini mali kongrede gördük. 800 civarı bir destek aldı. 2000 kişi içinde. O karşı taraftakilerin içinde Özgörkey'in yanında olan da Helvacı'nın yanında olan da Aysal'ın yanında olan da var. Yani 1200 oy bölünüyor kafadan. Biraz matematik yürütüyorum belki ama böyle. Eğer çok sağlam bir ekip de kurarsa -ki kurmak zorunda olduğunun farkında ve kuracaktır. Bana göre kazanır, şahsi öngörüm şimdi.

Seçimde Polat'a oy veririm diyen adam gelip ibra oylamasında kurtarırdı.

Geçen seçime bakacak olursak zaten çok az bi farkla kazanmıştı.Öztürk'ün oylarına sabit dersek bölünen oy A.Polat'ın tarafından olur.Helvacı'ymış, Özgörkey'miş bunların toplasan 20 oy felan vardır.Bunları geç.

Ayrıca o zaman ki seçimde A.Polat da güçlüydü.Ama oylar çok yakındı.İbradan sonra şans tanımıyorum.

Bahri ve süleyman rodop Adnan polatçıdır..Takım küme düşse yine en büyük başkan Adnan Polat derler..Bu tür kişilerin üstünde fazla durmamak lazım...

Üst Alt