Quaresma: "Formayı vereyim sen oyna" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Quaresma: "Formayı vereyim sen oyna"

Cevap: Quaresma: "Formayı vereyim sen oyna"

Yanında Sarp, Barış falan olsa tamam da. Fernandes, Almeida, Simao, Necip, Ernst, Aurelio gibi adamlar var. Anlamak güç. :eek:
Bizim Elanocularda yanındaki adamlar kötü diye saçmalıyorlardı.Dandik Romanya Liginde Culio aynı takım arkadaşlarıyla 5 kat daha verimli oynadı.Yanındakiler kötü çok saçma bir bahane

Bakış açısına bakarmısınız, Aydın daha iyi, en azından beklenti yok. Möthiş :ays:

Quaresma zaten tek başına oynayan bi adam, yanındakiler kötü diye iyi oynayamıyor demek son 67 yılın en büyük saçmalığıdır bence.

Bizim Elanocularda yanındaki adamlar kötü diye saçmalıyorlardı.Dandik Romanya Liginde Culio aynı takım arkadaşlarıyla 5 kat daha verimli oynadı.Yanındakiler kötü çok saçma bir bahane
elano yanındaki adamlardan cok oynadıgı yerden ben menun degildi. adam amele gibi önlibero oynatıldı. brezilya liginde görüyoruz.

Konu saçma bir noktaya gidiyor, Simao, Almedia, Melo'nun yıldızlıkları alındı, yıllardır maç yapmadan kadro dışı takılan artist Quaresma pardon "Q7" dünya yıldızlığına yükseltildi :asd: :asd: :asd:

Quaresma'yı Beşiktaş almasaydı kimsenin umrunda değildi. Simao'nun adı Quaresma'yı ezer.

Ayni yaz donemi Borussia Dortmund ve Genoa'yi redetti. Hatta Genoa'nin baskani "oyuncu gelmek istemiyor" dedi. Benfica/Sporting Lisbon. Menajeri Fener'i red ettigini soylemisti. Tabii bizim basin pek yazmadi bunu.

Ama, kotu oynuyor. Bu yukardaki yazidigim bunu degistirmez.

Bakış açısına bakarmısınız, Aydın daha iyi, en azından beklenti yok. Möthiş :ays:

Aydın daha iyi demedim, Quaresma'ya tercih ederdim dedim. Çünkü Quaresma'ya tomarla para sayılacak 3-5 çalım atsın, trivela yapsın, saçına jöle sürsün, kızlarla resim çektirsin diye.. Quaresma alınana kadar kaç tane topçu var alınacak..

sorunda orda işte, tekniği çok üst düzey, bişeyler yapabiliyo ama pas verme özürlü herif.
pas verme özürlü değil bjkyi şeyine takmıyo ipimle kuşağım felsefeni benimsemiş herif

bu adam ki portoda döktürüyordu

hayır şu an galatasarayda mevcut takımda orta kesen adamın var mı kanattan yok

adam geçebilen futbolcun var mı yok

şut atabilenin varmı e o da yok

quaresmayı istememek peki :eek:

keitayla bile kıyaslanmış, keita 3 tane q7'yi birleştirir top diye oynayıverirdi

Adamı kimseyle tek tek meziyetlerini döküp kıyasladığım yok

Ama

Sizde Aydın gibi basiretsizi istiyormusunuz? Hayır

Keita gibi yetenek? Hayır

Lincoln gibi yıldız? Hayır

Reira gibi vasat yabancıları? Hayır

Serveti, Zanıda dünden istemiyorsunuz

E ne istiyorsunuz, hepsi bir arada olana Messi diyorlar, o da gelmez bu ara

:ays::ays::ays:

pas verme özürlü değil bjkyi şeyine takmıyo ipimle kuşağım felsefeni benimsemiş herif

Quaresma'ya gelene kadar kaç tane kişi var ondan daha az para sayacağımız. Neden Quaresma gelsin ki?

tamam da, Quaresma çalım atıyo ama çalım atması bize bi fayda sağlamaz onu diyorum. bugün hakan baltada attı ama ya sonrası?

Ama

Kim istemiyor söyleyin vurayum onlari :uyy:

Ailseine, vatanına milletine faydası olmamış adamı 10 sayfadır tartışıyoruz.O hıyar için değmez bu kadar tartışma.O yüzden konu KİLİT

Ama

keitayı sen mi kıyasladın :D birinin kıyasladığını gördüm ama bu kişinin sen olduğunu tahmin etmemiştim doğrusu :asd:

anlatamadığım bi nokta, q7 iyi teknik bir oyuncu olabilir ama arda gibi iş görmüyo takımda. arda da çalım atıyodu ama gol veya asist yapardı form düzeyi iyi olduğunda. ama q7de böyle bişey yok.

Asıl taraftar, benim kazandığım parayla gel sen çalış 8-5,maaşının 4de 1 i fiyata bilet alıp gel de öyle yap terbiyesizliğini dese haklıdır..

tamam da, Quaresma çalım atıyo ama çalım atması bize bi fayda sağlamaz onu diyorum. bugün hakan baltada attı ama ya sonrası?
hakan balta kendine çalım atıyor ancak :eek:

şöyle diyeyim fark yaratan oyuncun varmı takımda?

bu adamları yönetmek önemli olan aldığın zaman bunu kazımda başardık enginde başarıyoruz lincolnde bi dönem başardık işte o başardığımız dönemde de neler yaptığımız ortada e bir lincoln değil o kadar zeki o kadar klas yönetici bi oyuncu zaten değil quaresma ama o da fark yaratıyor sonuçta bu da olumlu manada etki ediyor bi şekilde bilakis kritik sıkışmış maçlarda

son dönemlerde de bu tür maçların hemen hemen hiç birini kazanamıyoruz işte

Ayni yaz donemi Borussia Dortmund ve Genoa'yi redetti. Hatta Genoa'nin baskani "oyuncu gelmek istemiyor" dedi. Benfica/Sporting Lisbon. Menajeri Fener'i red ettigini soylemisti. Tabii bizim basin pek yazmadi bunu.

Ama, kotu oynuyor. Bu yukardaki yazidigim bunu degistirmez.

Yok kimsenin dediğim tabii ki ilgilinen takımlar olur da hani Dünya Yıldızı, büyük yıldız denmiş de ciddi takımları kast ettim.

Dortmund,Benfica gene kalbür üst diğerlerini geç.

bu adamları yönetmek önemli olan aldığın zaman bunu kazımda başardık enginde başarıyoruz lincolnde bi dönem başardık işte o başardığımız dönemde de neler yaptığımız ortada e bir lincoln değil o kadar zeki o kadar klas yönetici bi oyuncu zaten değil quaresma ama o da fark yaratıyor sonuçta bu da olumlu manada etki ediyor bi şekilde bilakis kritik sıkışmış maçlarda

Buyrun bakın kaç tane "sıkışmış" maçlarda olumlu olarak etki etmiş.

Ricardo Quaresma - Performance data - transfermarkt.co.uk (10-11 sezonunu seçin ortadan)

Buraya girin bakın hangi takımlara karşı gol veya asist yapmış

Rapid Vien, D.Kiev, Vikingur, Viktoria Plzen, Helsinki, Kıbrıs, Karabük, Gençlerbirliği, Gaziantep, Buca, Antalya, Kayseri, Kasımpaşa, Konya, Trabzon(bi gol atmış hayret), Gaziantep BB, İBB ve Finlandiya..

Bu maçların 6-7 tanesi galibiyetle sonuçlanmamış. Galibiyetle sonuçlananların büyük kısmı da diğer maçlara göre daha rahat geçen maçlar.

Quaresma maç kazandıramayan bir artist.

benim için bi takımda fark yaratan oyuncu olması önemli değildir. ben bi takımda en önemli şeyin pas olduğuna inanırım. ayağa isabetli oynayan takım her zaman kazanır. yani illaki birilerini çalımlamak gerekmez. Almanya milli takımındaki sistem gibi bi sistem lazım. Ama bunu aydınla yapamazsınız. ama q7 ile de yapamazsınız. pası seven mütevazi oyuncularla çok harika işler yapabilirsiniz. bazen yıldız herşey demek değildir. 2000 senesinde tüm kadrosu yıldız dolu takımların halinide gördük karşımızda.

Üst Alt