Rashed Al-Marri: "Tehdit ettiğiniz boykot kampanyası sizi sıkıntıya düşürür, parayı kesersek size gelecek para azalmış olur.'' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rashed Al-Marri: "Tehdit ettiğiniz boykot kampanyası sizi sıkıntıya düşürür, parayı kesersek size gelecek para azalmış olur.''

Bu arada son zamanlarda haberin alındığı gazetede Galatasaray aleyhine oldukça fazla algı çalışması yapılmaya başlandı. Önce Eyüpspor a transfer olan futbolcumuz üzerinden, şimdi de bir yöneticinin oğlu üzerinden sürekli algı yapıyor malum gazete. Dikkat ettim sikecilerle ilgili tek bir olumsuz ve aleyhine haber yok. Bunlar da mamasinin peşinde anlaşılan.

Koç tüm ilanları sadece malum gazeteye yapıyor, bunu açık açık söyledi de.. ne bekliyorsunuz ki

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Koc 3 senede inanilmaz nefret tohumlari sacti

Adam ters algının şahı.. her hamlesi ideolojik ve siyasi.. futbol taraftarlığı da başkanlığı da bu nedenledir. Açık geçmişteki işçi sınıfına dair beyanlarına bakın bir de yaptıklarına.. kardeşlik ezeli dostluk diyor ama aslında yaptığı klüpler de dahil ayrıştırmak. Çünkü Koç’un derdi futbol yada Fenerbahçe filan değil; ileride Türkiye’yi yönetmek için ortam ve taraftar oluşturmaya çalışıyor. Bu yüzden de başarılı olmak zorunda ve başarı için kendi ailesinin servetini kullanıyor. Adam hangi gazete ilan verecek hangi kurumu nasıl etkileyecek hangi siyasiyi ne zaman ziyaret edecek hepsini kurgulamış.. bugün siyaset TFF Galatasaray’ı kolluyor algıları boşuna değil.. kısaca Ali diyor ki “ya bendensin yada düşman”. Ancak şu an bunu rakip takım olan Fenerbahçe üzerinde yapıyor.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

FUTBOL EKONOMİSİ KÜÇÜLÜR​

Türkiye, Çin'in ardından kaçak yayınlarda ikinci sırada. Hakkını koruyamadığınız bir ürünü kimseye satamazsınız. Yüzde 85'ini durdurduk ama bu aksiyonların arkasında bayağı büyük kuruluşlar var. Düzgün şekilde mücadele edilmezse futbol ekonomisi küçülecek.

Bundan bahsetmiştim daha öncesinde. Yayın ihalesini Saran almak istediğini söylüyor. Ssport Digitürkten ayrılıyor sene başında. Kaçak yayınlar eskiden hesap makinasıyla çekilir gibi verilirken şimdi netflix gibi yayın yapıyor. Ben bu gidişatı hayra yormuyorum. Bahsedilen yayınlar yayın ihalesinden sonra kesilirse herşey daha net anlaşılır.

Bu arada son zamanlarda haberin alındığı gazetede Galatasaray aleyhine oldukça fazla algı çalışması yapılmaya başlandı. Önce Eyüpspor a transfer olan futbolcumuz üzerinden, şimdi de bir yöneticinin oğlu üzerinden sürekli algı yapıyor malum gazete. Dikkat ettim sikecilerle ilgili tek bir olumsuz ve aleyhine haber yok. Bunlar da mamasinin peşinde anlaşılan.
Renkdaş sırf sana katılmak için giriş yaptım. Bu bahsettiğin olayı bende farkettim. Sözcü bir aydan beri aleyhimize haber yapmaya başladı. Fenere ise toz kondurmuyor. Ama bu olay dediğim gibi yeni yeni başladı ama bariz farkediliyor.

Üst Alt