Resmi *Felipe Melo* Geri Sayım Başlığı - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Resmi *Felipe Melo* Geri Sayım Başlığı

Cevap: Resmi *Felipe Melo* Geri Sayım Başlığı

Melo konusu bu kadar sarkmamalıydı. Oyuncu içinde stres kaynağı...

Geliyosan gel gelmiyorsan yerine adam bakalım... (Halı saha maçları öncesi telefon görüşmesi...)

Acaba yönetim cebinde beslediği akrebin ölmesini mi bekliyor? Juventus'un yoneticiler ozellikle bize satmasalar adamlar hakli keza Melo gelmiyorum deyip 3,5 milyon euro fiyat cekse hakli bu kadar uzatmanin alemi yok.Dalga geccer gibi masadan kalkarak transfer olmaz !

Abi her zaman diyorum. Amrabata eşşek yükü ile para verileceğine bu adama verilmeliydi.

Abi her zaman diyorum. Amrabata eşşek yükü ile para verileceğine bu adama verilmeliydi.

Amrabat'ı daha fazlasına satarsın. Melo'yu satamazsın tabii bu açıdan bakmıyor çoğu kişi ama yönetim bunu düşünüyor gayette mantıklı. Juventus bu adamı satacak üstelik başka teklifde yok. Spartak mış Bayern miş hani nerde? Kısacası sabırlı olursak baya karlı çıkacak bu işten.

Melonun talibi olmadığı için ya da olsa bile bizi seçeceği için ne kadar aşağı çekersek o kadar kar hesabıyla bu transfer süreci sürüyor.

Amrabat'ı daha fazlasına satarsın. Melo'yu satamazsın tabii bu açıdan bakmıyor çoğu kişi ama yönetim bunu düşünüyor gayette mantıklı. Juventus bu adamı satacak üstelik başka teklifde yok. Spartak mış Bayern miş hani nerde? Kısacası sabırlı olursak baya karlı çıkacak bu işten.

Amrabat Melo'nun sağladığı katkıyı sağlar mı? Beklentileri karşılayabilir mi.? Kayserispor Teknik Direktörü Şota'nın bir demeci var."Amrabat parayı tercih ediyor,onun için Galatasaray'ı istiyor" diye. Eğer bu doğruysa;bizde oynadığı süreçte ki lig arasında bizden 1m fazla veren bir kulübe gitmek için Kayserispor'a takındığı tavrın aynısını bize takınmayacağının garantisi sizce var mıdır.?

Kayserispor Teknik Direktörü Şota'nın bir demeci var."Amrabat parayı tercih ediyor,onun için Galatasaray'ı istiyor" diye. Eğer bu doğruysa;bizde oynadığı süreçte ki lig arasında bizden 1m fazla veren bir kulübe gitmek için Kayserispor'a takındığı tavrın aynısını bize takınmayacağının garantisi sizce var mıdır.?

:eek:

amrabat galatasaraydan ne kadar alıcak ?

1 milyon €

kayseriden ne alıyordu muhtemelen daha fazla.

süleyman hurmanın dediğine göre hatta galatasarayın verdiği ücretin 2 katını dahi verdik diyor :eek:

Anlaşıldığı kadarıyla Eboue'deki taktiğin aynısı uygulanmaya çalışılıyor, aslında mantıklı gibi görünen bu methodun yaşanan gecikmeden dolayı Melo'nun çok geç form tutması ya da yeterince form tutamaması gibi ciddi sakıncaları olabilir.

Yanisi, "Dimyat'a Pirince Giderken Evdeki Bulgurdan Olabiliriz".

Melo'yu 1-2 milyon euro düşük bedelle almak uğruna kaybettiğimiz ve belki de kaybetmeye devam edeceğimiz zamanı umarım ileride aramayız.

Melo, kişisel antrenmanları sürdürüyorsa arayı Piri'nin ek programı ile bir şekilde kapatabilir ama görüldüğü kadarıyla non-stop tatil yapmakta. 30'a merdiven dayamış oyuncuların fitleşmesi uzun zaman alacağından bu gecikme beni cidden endişelendiriyor.

Üst Alt