Resmi *Felipe Melo* Geri Sayım Başlığı - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Resmi *Felipe Melo* Geri Sayım Başlığı

Cevap: Re: Resmi *Felipe Melo* Geri Sayım Başlığı

Anlaşıldığı kadarıyla Eboue'deki taktiğin aynısı uygulanmaya çalışılıyor, aslında mantıklı gibi görünen bu methodun yaşanan gecikmeden dolayı Melo'nun çok geç form tutması ya da yeterince form tutamaması gibi ciddi sakıncaları olabilir.

Yanisi, "Dimyat'a Pirince Giderken Evdeki Bulgurdan Olabiliriz".

Melo'yu 1-2 milyon euro düşük bedelle almak uğruna kaybettiğimiz ve belki de kaybetmeye devam edeceğimiz zamanı umarım ileride aramayız.

Melo, kişisel antrenmanları sürdürüyorsa arayı Piri'nin ek programı ile bir şekilde kapatabilir ama görüldüğü kadarıyla non-stop tatil yapmakta. 30'a merdiven dayamış oyuncuların fitleşmesi uzun zaman alacağından bu gecikme beni cidden endişelendiriyor.

kesinlikle katılıyorum gecikmesi çok kötü

Cevap: Resmi *Felipe Melo* Geri Sayım Başlığı

Amrabat Melo'nun sağladığı katkıyı sağlar mı? Beklentileri karşılayabilir mi.? Kayserispor Teknik Direktörü Şota'nın bir demeci var."Amrabat parayı tercih ediyor,onun için Galatasaray'ı istiyor" diye. Eğer bu doğruysa;bizde oynadığı süreçte ki lig arasında bizden 1m fazla veren bir kulübe gitmek için Kayserispor'a takındığı tavrın aynısını bize takınmayacağının garantisi sizce var mıdır.?

Amrabat parayı tercih ediyor söylemlerinden hiç girmeyin boşa çıkıyor çünkü :) Her şey açık KAP dan girip bakın ne kadar aldığına.

Öte yandan Amrabat ve Melo aynı bölgenin adamı değil ki her açıdan çok yanlış değerlendiriyosunuz bence.

eğer bu adamı birkaç milyon euro daha ucaza almak için beklemeye devam edersek ilk 10 hafta zorlanıcaz demektir.

Yönetim isi cok agirdan aliyor, daha 1-2 hafta boyunca bu konuda olumlu bir gelisme yasanmaz.

Allah"tane Melo feet bir vücuda sahip..Çıt kırıldım futbolculardan değil. Zor olmıycaktır form tutması ve kondisyon yüklenmesi ..

Amrabat parayı tercih ediyor söylemlerinden hiç girmeyin boşa çıkıyor çünkü :) Her şey açık KAP dan girip bakın ne kadar aldığına.

Öte yandan Amrabat ve Melo aynı bölgenin adamı değil ki her açıdan çok yanlış değerlendiriyosunuz bence.

Tamam aynı mevki adamı değiller. Pozitif enerji açısından bakıyorum ben :) Yani demek istediğim inşallah Melo kadar pozitif enerji verebilir takıma.

5.5'sa teklif resmen almak istemiyoruz demektir.O teklif en az 7 Milyon Euro olmalı.5.5'i peşin verilmeli ki satsınlar.Ayrıca 500.000-1.000.000 Euro arası da şampiyonluk bonusu verilebilir.

ben sezon ortasında 10'a bırakırlarsa sanslıyız diyodum, 5.5 veriyoruz yahu inanılır gibi digil. Alper'e falan verilir o para Melo'ya digil.

NTV Spor'a göre bizimkiler 5 milyon euro teklif etmisler. :eek: Melo transferi simdilik olmayacak gibi duruyor.

adamlar 25 milyon euroya aldığı ve adamı 5 e bırakacaklardı dimi 7 ye düşmeleri bile mucize şaka gibi

ben sezon ortasında 10'a bırakırlarsa sanslıyız diyodum, 5.5 veriyoruz yahu inanılır gibi digil. Alper'e falan verilir o para Melo'ya digil.
Adamlar en sonunda satmıyoruz, kiraya gönderiyoruz başka takıma diyecekler yok parasına kiraya gönderecekler suyu çıkacak değil ya adamın sonra avuçlayacağız !

Melo yatmıs gecmis olsun

Terim'e tesekkur falan etmisler cabalarından dolayı, GS ve Juve anlasamamıs.

Melo yatmıs gecmis olsun

Terim'e tesekkur falan etmisler cabalarından dolayı, GS ve Juve anlasamamıs.

Lanet olsun insan 2008-2009 sezonundan ibret alır.Tarihimizin en iyi hucum kadrosu Mustafa Sarp ve Topal 2'lisine emanet edilip hunharca rezil rüsva edildi.Bu sene tüm takımın dengesini bozacak hamleyi yaptılar.Bu zihniyetle 10 yıl daha Kadıköy'de galibiyet alamazsın yumuşak orta sahalar ile.

Üst Alt