Rezan Epözdemir: "Büyük projeler küçük adamlarla yapılmaz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rezan Epözdemir: "Büyük projeler küçük adamlarla yapılmaz"

Sıktı artık.
Madem bu kadar bilgiliydiniz neden birlikte seçime gittiniz?
İstifa etmek yerine içeride kalıp fikirlerinizi kabul ettirseydiniz beyefendi.

M2101K9G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

cevap: Adamin soyledikleriyle icraatlari (sonucta baskan) tutarsiz olmussa bu durumu "hehe senin yuzunden girmeseydin madem.." diye aciklayamazsin. Insanlar fikir/yontem degistirebilirler, bu da size uymayabilir. Tutarsizliklar olusur ve bu cogu zaman olur. Disaridayken atar tutarsin, imza/makam yetkisini alinca gercekler tokat gibi olabilir.

cevap: Abi siz bu isi ne saniyorsunuz allasen ? Hicmi profesyonel hayatta bulunmadiniz ? Baskan ile zit fikirdeysen ve bunu da gostermissen, Baskan senden istifani isterse sende cikar gidersin. "Kaliyorum savasacagiz" :) cok komik olur bu. Zaten Baskan'in kovma yetkisi var ki bunu da kullandi. Camiamizin yapisi geregi istifasini istedi. Acikcasi, gorevden alindilar.

Bu yönetim mali genel kurulda %99 ibra edilmeyecek. Sonra Mayıs gibi erken seçim olur Fatih Terim geri gelir artık hangi yönetici ile anlaşırsa.

Evet gidişat Adnan Polat'ın ibra edilmediği tarzı bir tabloya yakın olacakmış gibi duruyor. Gerçi o zaman hakikaten çok sertti kuruldaki tepkiler. Bana sorarsanız FT üzerinden değil , onunla yola çıkarak başkanlık kazanıp sonrasında doğru yürütemeyerek başarısızlık faturası kesilecek Burak Elmas'a.

Haklı bir fatura olur buda. Futbol - sahada izlediğimiz şey için FT'yi eleştirdik hepimiz bu sezon ve proje kapsamında ama bu tabiiki büyük resimde sadece onun değil TFF ile garip söylemler içinde olan Burak Elmas'ında payının olduğu bir durum. Özetle nereden bakarsan hatasız olan yok.

Şahsen yeni FT dönemi görmeyiz bundan sonra. Bence Fatih Altaylı'nın yorumu doğru - TD (bizim kulüpte) olarak misyonunu başarılarıyla fazlasıyla kanıtlamış ve noktalamıştır.

cevap: Adamin soyledikleriyle icraatlari (sonucta baskan) tutarsiz olmussa bu durumu "hehe senin yuzunden girmeseydin madem.." diye aciklayamazsin. Insanlar fikir/yontem degistirebilirler, bu da size uymayabilir. Tutarsizliklar olusur ve bu cogu zaman olur. Disaridayken atar tutarsin, imza/makam yetkisini alinca gercekler tokat gibi olabilir.

cevap: Abi siz bu isi ne saniyorsunuz allasen ? Hicmi profesyonel hayatta bulunmadiniz ? Baskan ile zit fikirdeysen ve bunu da gostermissen, Baskan senden istifani isterse sende cikar gidersin. "Kaliyorum savasacagiz" :) cok komik olur bu. Zaten Baskan'in kovma yetkisi var ki bunu da kullandi. Camiamizin yapisi geregi istifasini istedi. Acikcasi, gorevden alindilar.
Yahu koskoca "profesyonel" çalışacağı kişinin küçük adam olduğunu yönetmeye başlayınca mi anlar? B.Elmas son 2 ay hazirlanmadi ki bu secime. Ne B.Elmas'ciyim ne de F.Terim'ci. konuyu kişiselleştirilmeden cevap yaz öncelikle.
Yazdığı yazıları profosyonel hayata uygun mu? Sen iş yerinden kovuldugunda LinkedIn'e yola çıktım ama patron küçük adam çıktı tarzi yazar misin? Ha bu arada patron da Mercedes CEO'su olsun.
Hocanın eski avukatı değil miydi Rezan Bey?
Herkes suçlu bana göre bu yolda. Mesajlarlarimdan da bakabilirsin.

Yahu koskoca "profesyonel" çalışacağı kişinin küçük adam olduğunu yönetmeye başlayınca mi anlar? B.Elmas son 2 ay hazirlanmadi ki bu secime. Ne B.Elmas'ciyim ne de F.Terim'ci. konuyu kişiselleştirilmeden cevap yaz öncelikle.
Yazdığı yazıları profosyonel hayata uygun mu? Sen iş yerinden kovuldugunda LinkedIn'e yola çıktım ama patron küçük adam çıktı tarzi yazar misin? Ha bu arada patron da Mercedes CEO'su olsun.
Hocanın eski avukatı değil miydi Rezan Bey?
Herkes suçlu bana göre bu yolda. Mesajlarlarimdan da bakabilirsin.

O is oyle olmuyor. Baskanlik lobi isi birazda. Birilerinin destegiyle one cikarilan isim etrafinda bulusur digerleride. Siyasi parti degil bunlar sonucta. Hepsi, Galatasaray Kongre uyeleri. Size evet dedikleri daha sonra zorunlu/keyfi hayir'a donusebilir. Sizde bu konuda zit dusup surec zamanla yipratir iki tarafida. Burada adamin dedigi onu baglar "kucuk insanlar" falan. Belki bunu sonradan gordu, belki o kadar da porfesyonel degildi. Ben burada iki taraftan birini orneklemedim. Bir soru sormussun sana cevap yazdim. Bu adami da tanimiyorum acikcasi. Ne kadar profesyonel onu da bilmiyorum.

Herkes suclu zaten, bu yonetim dogru temeller uzerinde degil suanda. En guclu 1-2 isim ayrildi bile. Ustune, proje dedigi ve arkasinda cok saglam durdugu hocasini (dogru/yanlis) gonderdi. Gidisat iyi degil. Onumuzdeki 6ay-1sene gosterecek.

Gunun sonunda, fikirler/yontemler/yaklasimlar bu tip seviyelerde degisebilir, sizde buna gore kalir ya da gidersiniz.

O is oyle olmuyor. Baskanlik lobi isi birazda. Birilerinin destegiyle one cikarilan isim etrafinda bulusur digerleride. Siyasi parti degil bunlar sonucta. Hepsi, Galatasaray Kongre uyeleri. Size evet dedikleri daha sonra zorunlu/keyfi hayira donusebilir. Sizde bu konuda zit dusup surec zamanla yipratir iki tarafida. Burada adamin dedigi onu baglar "kucuk insanlar" falan. Belki bunu sonrada gordu, o kadar da porfesyonel degildi. Ben burada iki taraftan birini orneklemedim. Bir soru sormussun sana cevap yazdim. Bu adami da tanimiyorum acikcasi. Ne kadar profesyonel onu da bilmiyorum.

Herkes suclu zaten, bu yonetim dogru temeller uzerinde degil suanda. En guclu 1-2 isim ayrildi bile. Ustune, proje dedigi ve arkasinda cok saglam durdugu hocasini (dogru/yanlis) gonderdi. Gidisat iyi degil. Onumuzdeki 6ay-1sene gosterecek.

Gunun sonunda, fikirler/yontemler/yaklasimlar bu tip seviyelerde degisebilir, sizde buna gore kalir ya da gidersiniz.
Aynı fikirdeyim. Benim tepkim de sürekli Twitter'da yazması zaten. Anlasamadiysan ayrıl, kendi hayatına bak... Sürekli laf çakma olayı aşırı rahatsızlık vermeye başladı.
Umarım her şey Galatasaray için iyi olur. Yine yeni yeniden kaos, artık gerçekten baydı.

Aynı fikirdeyim. Benim tepkim de sürekli Twitter'da yazması zaten. Anlasamadiysan ayrıl, kendi hayatına bak... Sürekli laf çakma olayı aşırı rahatsızlık vermeye başladı.
Umarım her şey Galatasaray için iyi olur. Yine yeni yeniden kaos, artık gerçekten baydı.

En düzkafa taraftar bile orada , bütün olay ilgi toplamak - sosyal medyanın günümüzdeki amacı tamamen bu.
İster siyasi olsun, ister başka konu olsun. Taraf belli etme ve karşı tarafı yaralama/topa tutma üzerine bakış açıları.
Günümüz dünyasında çok bariz bir sıkıntı.

Devlet yöneten insanlar bile her akşam 50 tane tivit ile ilgi toplamaya çalışıyor. Bizim bu konular ufak şeyler , tabii herkes öyle yapacak.

Ama kesinlikle bu didişme çok baydı. Millet artık farklı bir fanatizm içinde bakıyor - herkes Galatasaray'lı ama maşallah devamli didişme.

Ben pek takip etmiyorum cunku copluk orasi. Renkdaslar, buraya tasiyip link koyunca falan haberim oluyor. Dinazor degilim, isim bu hatta benim ama sosyal medya konusunda mesafeliyim. O yuzden benim adima referans olamiyor. Kendisi de belki 2.viskisi sonrasi atmistir bunu. Dedigim gibi tanimiyorum hangisi iyi/kotu onu da bilmiyorum zaten bunu zaman gosterecek.

Bunlar da Galatasarayı olacak ha..
Şu tweetin zarar vereceğini bile bile atıyorsun ya, hiç yakışıyor mu konumuna.

Bıraktın gittin, sus artık. Bir susun artık, koltuk sevdasını bırakın da hizmet edin.

En düzkafa taraftar bile orada , bütün olay ilgi toplamak - sosyal medyanın günümüzdeki amacı tamamen bu.
İster siyasi olsun, ister başka konu olsun. Taraf belli etme ve karşı tarafı yaralama/topa tutma üzerine bakış açıları.
Günümüz dünyasında çok bariz bir sıkıntı.

Devlet yöneten insanlar bile her akşam 50 tane tivit ile ilgi toplamaya çalışıyor. Bizim bu konular ufak şeyler , tabii herkes öyle yapacak.

Ama kesinlikle bu didişme çok baydı. Millet artık farklı bir fanatizm içinde bakıyor - herkes Galatasaray'lı ama maşallah devamli didişme.
Hocaya sallayan hesaplar hoca ile ölümüne diye twit atıyor. Yahu biraz fikrin olsun, sosyal hayatın olsun, kendine güvenin olsun.
Olabildiğince yazmam herhangi sosyal mecrada tabi ki forum hariç.
Aşırı yoruyor takip etmek de ayrı da kalamiyor insan. Arada sırada sosyal medya detoksu yapmak gerek. :)

Hocaya sallayan hesaplar hoca ile ölümüne diye twit atıyor. Yahu biraz fikrin olsun, sosyal hayatın olsun, kendine güvenin olsun.
Olabildiğince yazmam herhangi sosyal mecrada tabi ki forum hariç.
Aşırı yoruyor takip etmek de ayrı da kalamiyor insan. Arada sırada sosyal medya detoksu yapmak gerek. :)

ben hiç valla , belli başlı ekonomi haber , spor haberi tutarım o kadar.

gerisi boş işler. zaten orada yazılanlara bakmıyorum hiç , forumda post edilenlere göz gezdiriyorum.

1 -2 topic altında baya atışma oldu üzücü şekilde - fener forumunda olağan şeyler. o kısmı rahatsız etti beni yalan yok.

Üst Alt