Rezan Epözdemir TV100’e Katıldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rezan Epözdemir TV100’e Katıldı!

Rezan Epözdemir: "Galatasaray ve Fenerbahçe dost olamaz böyle bir anlaşma yapılamaz." (TV100)

Rezan Epözdemir: "Galatasaray beyaz sayfa açmayacak dedik. Galatasaray'ın haklarını savunacağız dedik. O yüzden teveccüh gördük."

Rezan Epözdemir: "Her maçtan sonra konuşmak doğru değil diyordu başkan. Burası Norveç değil. Burada futbol farklı. Burada sistemi tek başına değiştiremezsin. Olayı kuralına göre oynayacaksın."

Rezan Epözdemir:

"Işıtan Gün'e ihtarname çekilmiş bizden önceki yönetim tarafından."

Hepiniz koskoca kulübü yediniz.
Hala konuşuyor olmanız bile garip.
Ben olsam utanırdım. Sorun şu ki yola çıktıklarında hepsi çıkarları gereği minnoş rollere girdiler, çıkarlar çatısınca da böyle oldular. Bir ekip olmadıkları halde menfaatleri gereği milletin gözünü boyayıp taraftarı el ele kandırdılar, şimdi de parmakları birbirini gösteriyor. Oysa hepsi birbirinin aynısı. Ben bir fark göremiyorum ve bunların tümü esasen hesap vermeli idari ve mali anlamda.

Hepiniz koskoca kulübü yediniz.
Hala konuşuyor olmanız bile garip.
Ben olsam utanırdım. Sorun şu ki yola çıktıklarında hepsi çıkarları gereği minnoş rollere girdiler, çıkarlar çatısınca da böyle oldular. Bir ekip olmadıkları halde menfaatleri gereği milletin gözünü boyayıp taraftarı el ele kandırdılar, şimdi de parmakları birbirini gösteriyor. Oysa hepsi birbirinin aynısı. Ben bir fark göremiyorum ve bunların tümü esasen hesap vermeli idari ve mali anlamda.

madem bu yönetim böyleydi, ya da madem ışıtan böyle bi herifti niye yönetimde yer aldı.

bu herif muhtemelen terimin isteğiyle girdi yönetime, başkalarıyla görüşüldüğünü öğrenince istifa etti.

hoca da shutlanınca rahat rahat konuşuyor şimdi.

ihtarname çekilen bir herifle neden aynı yönetimde yer alındı, sonradan mı öğrenildi bu

Allah aşkına susun artık ne biçim insanlarsiniz, takım küme düşme hesapları yapıyor hala kendinizi aklama derdindesiniz

Bir daha liselilere laf etmeyeceğim bana ders olsun bu

Burak başkan yönetim toplantılarında bizim düşüncelerimize kıymet vermedi.Biz de duruş gösterdik istifa ettik. (Rezan Epözdemir)

hiç öyle bir derdim yok

bariz ortada olan şeyleri bizzat duymaya gerek var mı

Oyle yaz o zaman Emre ? Tamam hakli da olabilirsin ama "tek tarafli" oluyor bu yaklasim. Onceki yorumlarina da baktim farkli basliklarda denk geldim, abi su isim isim takilmayi biraksak cok daha saglikli bakacagiz suan ki durumumuza. Herkesin hatasi var, gunah kecisi yaratmanin ya da bir acidan bakip digerlerini de o bakisa uydurmak cozum uretmiyor, bizide objektif yapmiyor. Hakli olabilirsin ama benim duydugum bu minvalde degili mesela. Neyse, fikrin buysa saygi duymak gorevimizdir ancak elestiride olabilir.

Üst Alt