Robot Süpürgeler Hakkında - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Robot Süpürgeler Hakkında

Bence s5max alınabilir üstad. Memnun olmayanı duymadın. Benimkinin olayı galiba engel algısından kaynaklanıyor. Önde kamerası var. Bi de kedisi köpeği olanların işine yarıyor. Beni çok cezbettiler mağazada o yüzden almıştım
Biraz kalın halıda sıkıntı yaşıyorlar mi? Püsküllü köpek tüyü gibi olan halı değilde klasik kalın halılar gibi halılarda. 😂 Halıcı olmadığım için anca bu kadar

Yes. Full turbo temizlik akabinde halıları kaldırıp bezine de yüzey temizleyici döküp moplatıyoruz. Ama sürekli değil.

Aman yüzey temizleyiciyi su haznesine dökmeyin lütfen

Arada evet

Bence iyi mop yapıyor, halıları kaldırma zahmetine girilirse

Sorsan herkeste S17 var zaten

Senin gibi S8 kimdede yok

Valla halıları kaldırma zahmetine hiç girmedik. Aslında şöyle halı zahmetinden ziyade, 1 şarjla bir katı anca yapıyor turboda, tekrar şarj olana kadar vileda işine biz giriyoruz. Ama artık yaptıracağım. Siz de memnunsanız mop performansından artık full kullanalım.

Valla halıları kaldırma zahmetine hiç girmedik. Aslında şöyle halı zahmetinden ziyade, 1 şarjla bir katı anca yapıyor turboda, tekrar şarj olana kadar vileda işine biz giriyoruz. Ama artık yaptıracağım. Siz de memnunsanız mop performansından artık full kullanalım.
Çok da verim bekleme ama temizlediğini hissedersin. Ferahlık veriyor en azından

Edit: S7 max çıkmış galiba mop için halıyı kaldırmaya gerek yokmuş

Roborock S6 Pure fiyati S5 Max ten daha pahalı. Enteresan buldum, cunku ilk bakışta daha yeni model gibi duruyor. Galiba sırf mop ozelligi sebebiyle böyle.

Biz suan ciddi ciddi bu makineyi düşünüyoruz ama fiyat performans bakımından hangisini alsak bilemiyorum. En yeni nesil olan S7 mesela fiyatina deger mi. s8 mi bekleyelim yoksa S5 Max ile idare mi etsek

10722393653298.jpg

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 in 1 Robot Süpürge

25 Ekim'de almıştım. Eşim çok iş görüyor diyor.

Üst Alt