Robot Süpürgeler Hakkında

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Ev 76 m2 aslında dediğin gibi yeterli olacaksa çok para vermeden mop pro da alabilirim. 1000 tl fark var nerdeyse

Sağol admirim

Evet birinin bataryası 5200 diğeri 3200dü, o yüzden temizlik bitmeden bataryası bitebiliyor, şarj süresi de uzun olduğu için genel problemler o yöndeydi.

Bu arada 360'ın 3 bine satılan modeline de baktım onun teknik özellikleri Mop Pro'dan daha iyi ama işte dayanıklılık, ömür, servis konuları belirsiz o yüzden karar senin reis :)

Tarık Arslan

Aslan Üye
Anlayan var mı bu süpürgelerden? Roborock s5 max Türkiye’de 4200 civarı. Ecovacs 950 amazon.de’de 4300 civarı şu anda. Bir de çinden bir şekilde ecovacs t8 aivi getiriliyormuş 5100 tl’ye, gönderen Çinli kardeşimiz gümrüğü ayarlıyormuş bir şekilde. T8’e gerek var mı, Çin’den gelecek ürünün riskine girmeye gerek var mı acaba? Bilen, anlayan varsa kurtarsın beni şu işten.

Onur Üründül

Ofsayıt
Yönetici
Moderatör
Evet birinin bataryası 5200 diğeri 3200dü, o yüzden temizlik bitmeden bataryası bitebiliyor, şarj süresi de uzun olduğu için genel problemler o yöndeydi.

Bu arada 360'ın 3 bine satılan modeline de baktım onun teknik özellikleri Mop Pro'dan daha iyi ama işte dayanıklılık, ömür, servis konuları belirsiz o yüzden karar senin reis :)
Sağol admirim çok faydalı bilgiler edindim

Keramettin TANRIVERDİ

Yönetici
Administrator
Sağol admirim çok faydalı bilgiler edindim

Bir de yükseklik konusu var onu da ekleyeyim.

9 cm de var 12 de var. Koltuk altlarına girmesi açısından bu konu da önemli olabilir.

Bazen insanlar alıyor, aldıktan sonra farkedebiliyor koltuk altlarına giremediğini vs.

Onur Üründül

Ofsayıt
Yönetici
Moderatör
Bir de yükseklik konusu var onu da ekleyeyim.

9 cm de var 12 de var. Koltuk altlarına girmesi açısından bu konu da önemli olabilir.

Bazen insanlar alıyor, aldıktan sonra farkedebiliyor koltuk altlarına giremediğini vs.
Koltuklar yüksek de yatak altına girebilecek bir tane yok galiba bu ürünlerden. Yatak altı leş oluyor zira

Keramettin TANRIVERDİ

Yönetici
Administrator

Şöyle bir şey de var bayağı indirimde, fazla para vermek istemeyenler için.

Yükseklik takıntısı olanlar için özellikle 7.9 cm'miş.

Emrah Duvar

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Anlayan var mı bu süpürgelerden? Roborock s5 max Türkiye’de 4200 civarı. Ecovacs 950 amazon.de’de 4300 civarı şu anda. Bir de çinden bir şekilde ecovacs t8 aivi getiriliyormuş 5100 tl’ye, gönderen Çinli kardeşimiz gümrüğü ayarlıyormuş bir şekilde. T8’e gerek var mı, Çin’den gelecek ürünün riskine girmeye gerek var mı acaba? Bilen, anlayan varsa kurtarsın beni şu işten.
@Berke Deniz uzmanı diye biliyorum

Mert Aydinli

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop ucuzladi diye aldim. Umarim alexa ile baglaniliyordur

Üst Alt