# Ronaldinho - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ronaldinho

Cevap: # Ronaldinho

Gelmiş geçmiş en yetenekli oyuncu.Ama işte harcadı kendisini.Gerçi hala bitmiş değil motive olursa formunu yakalarsa kimse duramaz karşısında.Ama Brezilya'da oynarken buraya çekmek için çok şey vaat etmek gerek.Bizimkilerin ilgilendiğini bile sanmıyorum.

Gelmiş geçmiş en yetenekli oyuncu.Ama işte harcadı kendisini.Gerçi hala bitmiş değil motive olursa formunu yakalarsa kimse duramaz karşısında.Ama Brezilya'da oynarken buraya çekmek için çok şey vaat etmek gerek.Bizimkilerin ilgilendiğini bile sanmıyorum.

Yeteneği hala var ama hızını çok kaybetti. R10'u R10 yapan hızı+yeteneğiydi :)

Messi ve C.Ronaldo kadar takımına katkı yapmadı bu adam ama sahada bu adamı izlemek 2´sindende çok daha büyük bir zevk veriyor.Messi sadece uzaylı,ama bu adam mesleği sanatçı bir uzaylı sanki.Yok bu adam gibi bir olay ya.

bu adam gelsin gs 4 sene üstüste şampiyon olur futbol cambazı

tribüne adam alınacaksa bu adam olmalı

takıma lider alınacaksa bu adam olmalı

parasını forma çıkarır tribün çıkarır

Aynen,eğer Barça taraftarı olsaydım Messi derdim ancak bir futbol tutkunu olarak söylüyorum her zaman heryerde R10.

R10'u canlı izleyen varsa, beni anlar.Hala Eski Ronaldinho.Milli takıma çağrılmasıda göstergesi zaten.

Yaw allah rızası için alın şu adamı sol kanada da forvete de gerek kalmaz.Alın şu adamıııııı.Gol attırır, gol atar, forma sattırır daha ne istiyorsunuz ?

[video=youtube;83galHwA62k]https://www.youtube.com/watch?v=83galHwA62k[/video]

[video=youtube;K1s4AbhVrb0]https://www.youtube.com/watch?v=K1s4AbhVrb0&feature=related[/video]

Forvet,sol açık,ofansif orta saha ihityacımız var.Yani Gol,asist,yaratıcılık.Ayrıca taraftarı heyecanlandırıcak bir isim olmalı,sahada tek bir hareketiyle coşturmalı tirübünleri.

İsmi olmalı ama hedefi de olmalı ki top oynamaya gelsin.Tek bir hareketiyle maç kazandırmalı,lider olmalı biraz olsun.Topu ayağına verdiğinde takım rahatlamalı biraz.Frikik atmalı-yıllardır özlemini duyuyoruz-,Uzaktan görmeli,yakından affetmemeli.Hepsi bir arada işte.

Bu gözle R10'u izlese canl canlı,parçalı içinde,kupalar elinde...

Ah ulan be,bir mucize istiyorum:sad007:

Bu adam sol da oynar 10 numara da oynar frikik te atar gol de atar asistte yapar tek kelime ile mukemmel olur gyan ile birlikte, hemen kampanya başlatalım !

Üst Alt