Rüyalar Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rüyalar Başlığı

Arkadaşlar malumunuz üzere neredeyse hepimiz özellikle büyük ve önemli maçlar öncesi bol bol maçla ilgili rüyalar görüyoruz.

Bunları maç konularında yazıyoruz ve unutulup gidiyor.

Bence böyle bir topice ihtiyacımız var. Ayrıca kimin ermiş olduğunu da görürüz :)

Uzun bir süre sonra bile geriye dönüp ne rüya gördüğümüzü daha rahat bulabiliriz :)

Haydi bakalım Chelsea maçı ile başlayalım...

Edit : Sadece maçla ilgili de olmayabilir aşırıya kaçmamak şartıyla her türlü rüyalar paylaşılsa güzel olur. ;)

Hooops hayırlı olsun.

Normalde gördüğüm rüyaları bile hatırlamam ama geçen böyle bir rüya görmüştüm de biraz düşüneyim hatırlarsam yazarım.

Hatırlama editi: Maçta erken gol oluyordu ama kim atıyordu hatırlamıyorum. Sonra biz gol atıyorduk , Sneijder ya da Sabri tam net değildi orası.2-0 önde miydik yoksa 1-1 miydi bilemiyorum ama skordan bağımsız bir şekilde maç penaltılara gidiyordu ve kaybediyorduk. Penaltılara giderse gerçekten de kaybederiz , Muslera 5 penaltının 4'ünü çıkarsa bile biz yine de eleniriz.

bu gece kesin görürüm ha en son tutan da arena da feneri 3-1 yendiğimiz maçtı para bile aldım skor oynamıştım Alex'in golüne sevindim ya hayatımda ilk ve son kez

Maç değilde 11 yıllık bi ilişkim vardı rüyamda çok mutluydum dün gece hamileydi kız sonra hediye verecektim bi baktım yok yukarı hatta hırsız sonra uyandım ve mutsuzum

Tapatalk

Hazır yeri gelmişken ekşiden olası bir görülmüş rüya ile başlanılması iyi olacak gibime gelmekte hoş bu gece uyku zor gözüküyor bize..

"rüyamda bir anlık televizyona baktığımda dakika 60lardayken 1-0 önde götürdüğümüz maçtır. bir anlık bakabildim çünkü; rüyamda, gitmek istediğim basketbol kursuna çok şişman olduğum için alınmamıştım ve bunun üzerine terörist olup dağa çıkmış, atilla taş ve spiderman i öldürmüştüm, askerler peşimde olduğu için sürekli kaçmak zorundaydım."

Ben yaklasik son 4 senede nedense kendime bir huy edindim. Bir rüya görüp bunu ertesi sabah hatirlarsam yaziyorum kitabima Gecenlerde ikinci kitaba gectim. Nedense cok ilgimi cekiyor bu konu. Bu konuyla alakasi yok ama bunu cok yasadim son 4 senede. Mesela bir rüyamda uzun zamandir görmedigim birisini gördüysem, mutlaka o hafta icinde bu kisiye rastlamisimdir.

Futbol ile ilgili bir kac rüyam var. Bunlarin bir kac tanesinde ben kendim aktif Galatasaray futbolcusu olarak yer aliyorum. Mesela baska bir tanesinde ise Arenada Feneri eze eze oynuyoruz ama o maci yine de kaybediyoruz. Bu rüyayi Süper Finaldeki 1:2 lik mactan yaklasik bir hafta önce görmüstüm.

Ya da milli takim ile ilgili bir kac rüyam da var. Futbol ile ya da daha dogrusu Galatasaray ile ilgili su ana kadar bir gün öncesinden gördügüm rüya yok. Belki bu gece görürüm bakalim :) :)

Ben yaklasik son 4 senede nedense kendime bir huy edindim. Bir rüya görüp bunu ertesi sabah hatirlarsam yaziyorum kitabima Gecenlerde ikinci kitaba gectim. Nedense cok ilgimi cekiyor bu konu. Bu konuyla alakasi yok ama bunu cok yasadim son 4 senede. Mesela bir rüyamda uzun zamandir görmedigim birisini gördüysem, mutlaka o hafta icinde bu kisiye rastlamisimdir.

Futbol ile ilgili bir kac rüyam var. Bunlarin bir kac tanesinde ben kendim aktif Galatasaray futbolcusu olarak yer aliyorum. Mesela baska bir tanesinde ise Arenada Feneri eze eze oynuyoruz ama o maci yine de kaybediyoruz. Bu rüyayi Süper Finaldeki 1:2 lik mactan yaklasik bir hafta önce görmüstüm.

Ya da milli takim ile ilgili bir kac rüyam da var. Futbol ile ya da daha dogrusu Galatasaray ile ilgili su ana kadar bir gün öncesinden gördügüm rüya yok. Belki bu gece görürüm bakalim :) :)

En ilginç olanını bekliyoruz bir ara :D

Geçen ben Sneijder'i rüyam da gördüm muhabet filan ediyoruz hatta muhabbet ederken aklımdan da foruma yazınsa kimse inanmayacak. diyorum :D

Rüya işte:(

Juventus macinda attigi golden 1 gün önce Sneijder ile nargile iciyordum bende :D hatta bi ara elinden alip sen bize daha lazimsin cok icme falan demistim, baya baya kanka gibiydik :D Sonra onun goluyle turu gecmistik :)

Tapa

Benimki ŞL için değil de ligte fenerbahçe'yi ne yaparsak yapalım yakalayamadık, ligi tek maç olarak gördüm ve fener 1 puan önümüzdeydi dakika 85 filan bir şeyler oldu uyandım ve ne olduğunu hatırlamıyorum ama umarım fener 10 kişi kalmıştır. (Uefa kitlemiştir.)

Geçenlerde Chelseade oynanacak maçın skorunu gördüm rüyamda. Maçı izlemiyordum bu foruma girip son yazılan mesajlar kısmında başlığın 3-1 lehimize olarak gördüm. Gerçek olduğuna inanamadım hemen konuya girdim ve herkes cevap olarak gerçek mi, bir bilgi var mı gibi sorular soruyordu kimse inanmıyordu ilginçti.

Üst Alt