Sagopa Kajmer - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sagopa Kajmer

Cevap: Sagopa Kajmer

Sagopa yı sözlerindeki derinlikten dolayı severek dinlerim, Barış Manço gibi vazgeçilmezlerimden...

Söylemek istediklerini direkt aktarmıyor...Beni sadece dinlemeyin anlayın diyor.. Onu anlamak kolay değil gerçi... Sözlerinde farsçaya yer vermesinden ziyade o sanatlı yapının derinliğindeki tasavvuf denizinde biraz yüzmek gerek sanırım...

Sagopa yı sözlerindeki derinlikten dolayı severek dinlerim, Barış Manço gibi vazgeçilmezlerimden...

Söylemek istediklerini direkt aktarmıyor...Beni sadece dinlemeyin anlayın diyor.. Onu anlamak kolay değil gerçi... Sözlerinde farsçaya yer vermesinden ziyade o sanatlı yapının derinliğindeki tasavvuf denizinde biraz yüzmek gerek sanırım...

bu kadar güzel açıklanabilir Öğretmenim:)

rapin tek kralı.mükemmel ötesi sözler yazyor.insan gibi degil. ard arda 50 kere dinlesen bıkmıyosun sarkılarını.çok büyük bir söz yazarı.

ekranalntszes.jpg

dasx.jpg

Sagopa'yı eskiden severdim; ama son albümlerinde işin suyunu çıkardı. Sürekli cehennem

tasvirleri, ilahi tipi şarkılar. Belki 12-13 yaşında çocuklar dinliyor bu adamı. Psikolojilerini

bozacak. Bu adamın albümleri artık +18

Sagopa'yı eskiden severdim; ama son albümlerinde işin suyunu çıkardı. Sürekli cehennem

tasvirleri, ilahi tipi şarkılar. Belki 12-13 yaşında çocuklar dinliyor bu adamı. Psikolojilerini

bozacak. Bu adamın albümleri artık +18

Sagopa Kajmer Artık Sarkılarını İsLam Kelimeleri Gecen Sarkıları Yapmaya basladı.. Son AlbumLerinde işin suyunu cıkarması onun ceza gibi olmasını isteyenlerin işine gelmediğindendir.. Albumlerinde hic +18 lik bir sey yok..

Orn: Atesten Gomlek - Filistindeki kardeslerimiz icin yazılmıs bir sarkıdır. Sarkıyı iyi Dinlersen Anlamını cıkaracaksın..

EP5 ve K.i.T.S islam Kelimeleri iceren albumlerdir Artık Sagopa Kajmer den Kufurlu ve +18 iceren Sarkılar duyulmuyacak ve ben bunu boyle yapması daha iyi buluyorum sevenleride onları seviyorki onun yanında duruyorlar.. Sagoyu 13 14 yasındakiler dinliyor diyorsun.. Ceza yı kimler dinliyor. Ben Kufurlu sarkı dinleyecegime Sagopa Kajmer i Dinlerim..

İncecik ip üzerine koca ayaklar bindi, nefsim içine sindi.

Kirpiklerim titremekte korkularımdan, düşersem yanarım.

O kadar içime sindim ki, vinç getirsen kalkmaz başım,

Yov! Gömün burada can naşım,

İç çekmekten düşünmekten ağardı saçım,

Düşersem yanarım.

Dusersem Yanarım Adlı Sarkısının Nakaratı.. Herseyi Acıklamıyormu "Kıyametten Sonra Herkesin bir Sac teli kadar ince bir ip ten gececek olması. "Sırat Koprusu"

Sagopa Mode Xl'i pek takmadığı için Raffine bu disse cevap yazmıştı. Bknz: Lafımı koydum :)

Ayrıca Sagopa kajmer den Bir daha diss goremeyecegiz belkide cunku onlara satasanları dinlemiyor. cunku cevap vermeye kalkarsan onun seviyesine inmiş olursun o hatayı bir kere yaptı mahkemelik oldular tekrar o hataya dusmek istemiyor..

Ayrıca Sagoyla 2pack'ın tarzlarıda çok farklı..Eastcoast ve Westcoast mevzuğu. Bu nedenledirki Sagoda zaten 2packtan pek haz etmez.

resim-4301-225x300.jpg

Sagopa Kajmer’den beklenmedik bir sürpriz daha.Uzun zamandır orada burada duyduğunuz Sago projelerinden Pesimist Orkestra faaliyete geçiyor.

İleride Sago’nun Pesimist Orkestra adı altında sürprizleri olacağını umuyoruz.03 Ağustos Pazartesi Saat:21:00′de

Sagopa Kajmer &Pesimist Orkestra ‘’Saykodelik Ep’’. Online olarak sitemiz www.melankolia.com.tr den downloada sunulacak.Sagopa Kajmer ataklarına devam ediyor.Hemen hatırlatalım Saykodelik Ep. içerisinde Kolera ile bir düet ve ayrıca Sago’ya ait yepyeni şarkılar var tamami bugüne kadar duyduklarınızdan farklı yepyeni taptaze.

Sago bir zaman önce röportajında hatırladığınız üzere ‘’Benden nefret edecekleri şarkılar yapacağım’’ demişti.Bu o projelerden birisi yani alışık olmadığınız bir tarz.Biz kulak verdik damarlarımız çekildi siz de ne etki yaratacağını yarın akşam 21:00’de göreceğiz.

Sagopa Kajmer geleneksel internet Ep lerine bir yenisini daha ekledi.Böylelikle tekrar şunu söylemekte yarar var Melankolia her zaman sizinle.Bizlere maddiyattan ve para manyaklığından dem vuranlara bugüne kadarki Ep serileri yeterdi bu da cabası.Sagopa birkez daha rapini para için yapmadığını anlatmış oldu.Daha doğrusu yarın olacak herkese selamlar,saygılar.

Melankolia Müzik

SAGOPA GIBISI YOK BU DUNYADA!! :D

"Beni bırakın kendi halime

Çok bitkinim ama direneceğim

Terapi ordularinizi geri cekin artik

Savaşın galibi bendim!"

asigim bu adamin sarkilarina :(

Üst Alt