Haber - Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım: "Fenerbahçe bize 1 puanı verdiyse aptallığına verdi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım: "Fenerbahçe bize 1 puanı verdiyse aptallığına verdi"

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım: "Fenerbahçeliler saldırıyor. Biz maça puan ya da puanlar almak için çıkıyoruz, küme düşmemeye oynuyoruz. Alacağımız 1 puan altın değerinde. İlk dakikalarda 2 tane saçma gol yedik. Bizde 3 tane Galatasaray'dan oyuncu oynuyor. Ali Koç'tan 3 tane oyuncu istedim vermedi. Hazmedemeyenler çemkiriyor. Taylan oynamış, oynamamış. Ben bir şey diyemem. Hocam bunları seçti, onun yaptığı bir kadro. Buna saygı duymak zorundayım.

Samsunsporlular da saldırıyor. Tamam, 3 oyuncuyu kadro dışı bırakayım. Ben küme mi düşeceğim? Ben hayatımda bırak maç satmayı, birine böyle bir para vereyim bilmem. Rüşvet, pis işlere girmem. Ben onun için şike olaylarında 'Türkiye'de şike var' dedim. 'Benim şampiyonluğum çalındı' dedim. Kimse beni dinlemedi. Ben böyle bir adamken, şimdi gidip de Galatasaray'a vereceğim maçı, böyle bir şey olabilir mi? Fenerbahçe bize 1 puanı verdiyse aptallığına verdi. Orada yöneticilere de söyledim yani. 20 tane pozisyona girdin, 40 kere ceza sahama girdin ve gol atamıyorsun. Vurdukları toplar auta veya direğe gidiyor. Ne yapalım kendi kalemize mi atacağız? Biz 1 puan aldık diye millet bize kızıyor. Kapatalım, gidelim o zaman.

Emre, kötü ortalar yaptı. Daha iyisini yapabilirdi. Bilerek mi öyle yaptı? Bilmiyorum. Gidin ona sorun, ben yorum yaparsam konu farklı yere gider. Sosyal medyada birileri bir şey yapmış. Bunlar Galatasaray'da oynamış Galatasaraylılık ruhu olan oyuncular. Futbolcular, o takımdan ayrılınca inkar etmiyor. Fenerbahçe'den ayrılan Fenerbahçeli olarak gidiyor. Şimdi futbolcuların yaptığı şeyi insanlar sağa, sola çekiyor. 1 puanı almışlar, aralarında kutluyorlar. Doğru mu? Bana göre doğru değil. Ama yapmışlar, suçlayamıyorum. Niye doğru değil diyorum? Sen Galatasaray geçmişine sahip iki oyuncusun, 1 puan almışsın. Bu insanlar bunu çekip atıyor. Bana göre etik değil. Ben onları suçlayamam, demokrasi diye bir şey var. Bu çocukların üçünde de kötü niyet yok. Ama beyinleri ve kalpleri arasında kesinlikle bir çelişki olmuştur. Olmamıştır demiyorum. Sevdiği takımdır, oynadığı büyük takım orada. Ona karşı oynamak kolay değildir. Camia baskıları var. Galatasaray'a gol atsaydı, Galatasaraylılar onları hain ilan edecekti. Şimdi atılmadı diye Fenerbahçeliler hain ilan etti."

(Beyaz TV)

Ya birde taylana topun üstünden atlıyor diye sosyal medyada linç etmeye çalışıyor embesiller. Şimdi detaylı baktım topun üzerinden atlayan holse bunlar taylan diye kafayı yemişler. Ayrıca o pozisyonda taylan olup topa dokunsa bile gol olmazdı net ofsaytta adam :asd:

Bunlar iflah olmazlar kafayı yemişler

Adamlara yanlışlıkla olsa da puan aldılar diye hesap sorulmuş demekki böyle açıklama yapılıyor.

Galatasarayın başında yönetim olsaydı çoktan bu açıklamalardan dolayı ne varsa yapmalıydı ama takımın başında kimse yok.

Taylan geçen sene Ankaragücü ile bize karşı 1 gol 1 asist ile oynadı Ankara'da 0-1 öne geçtikten sonra zorlamayıp pas hatası yapıp 0-2'de yapabilirdi.

O kadar alışmışlar ki yedikleri naneleri başkalarıda yapıyor sanıyorlar.

Son düzenleme:
Öyle bir şerefsiz camiayla karşı karşıyayız işte "siz bize nasıl yatmazsınız " diye, kızıyorlar yani açık açık şike yapmak istiyorlar bunları taraftarları da dahil. Hanı diyorlar ya şike yapılmışsa yonetici yapmıştır kulübün suçu yoktur diye işte bunlarda Öyle değil komple suçlular zihniyetlerin hırsızlık ve şerefsizlik

Özet:

Ben 3 puanı verecektim ama siz almayı beceremediniz.

GS’lı futbolcuları bende istemiyorum, belli ki GS’ye yatıyorlar. Suç bende değil onlarda. ama mecburum kan emicilik yapmaya. Beleş oyuncu veriyorlar bana. Sende beleş oyuncu verseydin sana yatarlardı.

Üst Alt