Seneye Kalması Gerekenler! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Seneye Kalması Gerekenler!

Sneijder-De Jong-Poldi filan mükemmel tempolu inanılmaz seri oynuyor zaten di mi renktaş ?
Bu kadar taraflı olmayın

Muslera kesinlikle kalması gerekiyor
Bruma aklını başına alırsa kalması gerekiyor
Geri kalan hiçbiri bu takım seviyesinde topçular değil Eren-Garry-Serdar-Ahmet-Linnes-Tolga filan yedek olarak kalacaksa kalsın

takımı kimin geriye çektiği ortada futbol bu sahada kimin ne yapmak istediği gayet net bir şekilde ortada.

takımı kimin geriye çektiği ortada futbol bu sahada kimin ne yapmak istediği gayet net bir şekilde ortada.

Tamamda reis tek suç Hakan-Selçuk'da mı ?

Veya dediği gibi Hakan-Selçuk oynamayınca herşey çok mu güzel olacak

Evet Hakan-Selçuk artık takımda yeri yok ama bunlara De Jong-Sneijder-Sarbi-Poldi gibi adamlarıda eklemek lazım

Tamamda reis tek suç Hakan-Selçuk'da mı ?

Veya dediği gibi Hakan-Selçuk oynamayınca herşey çok mu güzel olacak

Evet Hakan-Selçuk artık takımda yeri yok ama bunlara De Jong-Sneijder-Sarbi-Poldi gibi adamlarıda eklemek lazım

Sabriyi en başta yazdım zaten hatta buna semihi falanda ekleyebiliriz ama semih son zamanlarda biraz mücadelesini arttırmış görünüyor sırf onun için rotasyonlarda kullanılabilinir.

Hakan balta dediğimz adam bir stoper için kabul edilemeyecek derecede soft bir oyuncu,bunun sebebide oyun anlayışı falan değil bu adam sahada güçsüz ve tempoyu kaldıramayacak bir fizik durumuna sahip olmasındandır.Takıma sürekli yedirdiği goller takım direncini olumsuz etkiliyor.Savunma arkasına çok top yiyoruz sebebi topu takip etmek ve derinlikteki topları süpürmek gibi bir görevi olan h.balta denilen zatın koşup mücadele etme gibi bir durumu olmadığı için topu takip yerine ofsayt taktiğini kendisine çözüm olarak görmesindendir.Böylece enerjisini daha ekonomik kullanma gibi bir yöntem edinmiştir kendisine.Zaten vurdurduğu kafa toplarını saymıyorum bile.

Selçuk denilen adam en kilit noktada geriye yada yana oynayarak takımı yavaşlatan pas seçeneği bulamayıncada kendisini yere bırakmayı son çare olarak gören bir adamdır.En basit halı saha maçında bile en bilmeyen adam bile bi topu alıp karşısındakini çalımlamak yada geçmek ister bu arkadaşı sanırım 3 sezondur daha birisini geçtiğini yada bir adam eksilttiğini görmedim kendisine sormak lazım oynadığı futboldan kendisi zevk alıyormu acaba?

Sabriye gelince 33 yaşına gelmiş bir adam daha orta yapmayı öğrenemediyse ileri çıktığında geriye gelemiyorsa geriye geldiğinde ileri çıkamıyorsa onunda üzerinde çok fazla konuşmaya gerek yok aslında prandelli zamanında o işin bitmesi gerekiyordu ancak işte bizde klüp değil bakkal dükkanı yönetimi mantığı daha ağır bastığı için hala sabriyi seyrediyoruz.

Dediğin diğer oyuncularında verimi tartışılır ancak bahsettiğin oyuncuların bir referansı var ve takıma katkıları şu anda bile bu saydığım 3 oyuncudan çok daha fazla.

Tek 100% kalmasi gerek dedigim 1 tek Muslera var...

Adam olur, sozlesmesini uzatir adam akilli oynar kendini takimin uzerinde gormeyecekse Bruma da kalabilir... € 20+milyon bonservis verirlerse hic dusunmeden satilsin...

Garry ile Ahmet Calikta kalabilirler bana gore (daha yeni transfer olduklarindan + yaslari kadromuza gore genc olduklarindan, yollamak zor olur ve bence sansi hakediyorlar). Ben olsam bunlari almazdim ama bizim denyolar aldi o yuzden en az gelecek sezon sonuna kadar bir sans verilmeli... Sanslarini iyi kullanirlarsa ne ala olmazsa bunlarada teneke baglar yollariz...

Gerisini postala gitsin (Sneijder diyenlerede sasiyorum, adamin yasi gecmis aha Tudor u sikayet etmis felan filan... Postala gitsin yerine Enzo Zidane i al tamamdir yada 10 numarasiz oynamali!

Üst Alt