Serdar Aziz'in Menajeri: "Serdar'a kulüp bulmam söylendi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz'in Menajeri: "Serdar'a kulüp bulmam söylendi"

1546006857074.png

Haluk Canatar:"Galatasaray yönetimi beni aradı. Serdar'a kulüp bulmam söylendi."

Haluk Canatar: Serdar Aziz için Türkiye içindeki kulüpler için de yetki istedim ve 'Görüşebilir miyim?' dedim, olumsuz yanıt almadım.

Haluk Canatar: "Serdar Aziz ilk yarı 15 resmi maça çıkıp oynamış. Oyundan kaçacak, kendini sakınacak bir oyuncu olmadığını Galatasaraylılar görmüş olmalı."

Haluk Canatar: "Serdar Aziz kararı, teknik heyetin tasarrufu olarak bana iletildi. Biz de transfer için çalışmalara başladık."

Haluk Canatar: "Sezon başı da Serdar'a gelen teklifler vardı,kulüp bu teklifleri reddetmişti."

Takımın defansı tel tel dökülür iken, elinde ki en sağlam defans oyuncularından birini bir instagram story'si yüzünden gönderecek bir enayi kulüp varsa oda biziz.

TEKNIK EKIP İSTEMEMİŞ SERDARI
menajeri açıkladı

itin götüne sokmaya gerek var mıydı?
Ulan serdara sakat deyip bunları yapanlar
sezon sonu sinanın sözleşmesini uzatacak ne diyeyim ki

Bu odunlar dört ayda bir tane forvet alamadilar simdi bir ayda iki stoper iki forvet alacaklar da sampiyonluga oynayacagiz he. Güldüm.

Üst Alt