Serdar Aziz'in Menajeri: "Serdar'a kulüp bulmam söylendi" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz'in Menajeri: "Serdar'a kulüp bulmam söylendi"

Fatih hoca kibirlidir,küfür Eder hatta futbolculara fiziki temasta bile bulunabilir ama hicbir futbolcuyu bir hata yüzünden silmez,aklima ilk gelenler Melo,arda ve burak,ickili mekanda sergenin hesabini bile ödemis sergen bizdeyken,Milli takimda arda ve burak konusunda federasyon elini kolunu baglamisti,bence yine buna benzer bir durum var,yönetim ozani aciklamayla serdarida susarak taraftarin önüne atti,hedefleri ikisinide tepki almadan satip forvet transferi yapmak

Ayrica 14 tane yerli oyuncu bildirme zorunlulugu varken, stoper hattimiz SOS verirken bu karari da anlamiyorum. Teknik heyet herhalde PSG takimin basindayiz gibi hareket ediyor, istedigimiz adami aliriz diye dusunuyor hoca ama umarim tarih 31 Ocak oldugunda pisman olmaz...

Kulüp diyo ki saçma sapan hastalık geçirdi disiplinsiz yada maçtan kaçtı diyor ya sakat ya saçma sapan cezalı daha geçen güne kadar serdar a etmediğiniz laf kalmadı kör ölünce badem gözümü oldu kafayı yemişsiniz

Abi böyle bir olayda agir para cezasi verirsin ne bileyim kadro disi birakirsin olur biter.

Senin elinde Belhanda var takimi kac kere yakti laubaliligi yüzünden adama tek bir yaptirim bile olmadi. Cok ilginc isler dönüyor bizim kulüpte.
Anladığım kadarıyla Serdar'ın yalan söylediğini düşünüyor kulüp.
Takım stada giderken adam otobüste oynayamacam diyor, sonra da hoop 8 saatlik uçak yolculuğu ile tatile gidiyor.

Biz de bir kere kendi oyuncumuzun degerinin yok etmeyip oyuncu satmayi becerebilirmiyiz?

Bu haberleri disariya birakmadan adami sakince satsaydik, simdiden daha yüksek bonservis ödeyen olurdu

inanılacak gibi değil. bjk havada kapar bunu

Serdar Aziz'in menejeri Haluk Canatar: "Oyuncum Fenerbahçe ya da Beşiktaş'a gidebilir. Galatasaray buna izin verdi"

Türkiye'den birine gitmez tinerciler önce kıçını giyecek dön alacak parayı bulsun zırnık yok heriflerde zırnık İtalya gibi biryere gitse keşke

Ülkemizden hiç bir kulüp Galatasaray istediği rakamı veremez.Paraya ihtiyaç yüzünden takas teklifleri kabul edilmez.

Bu takım bu sene şampiyon olmak istemiyor mu arkadaş? Ozan'ı da 1-2 haftaya 7,5 milyonu basıp alırlar, yandı gülüm keten helva. Forvet + defans alacağız ve bunlar nokta atışı olacak ki şampiyon olalım.

Bu takım bu sene şampiyon olmak istemiyor mu arkadaş? Ozan'ı da 1-2 haftaya 7,5 milyonu basıp alırlar, yandı gülüm keten helva. Forvet + defans alacağız ve bunlar nokta atışı olacak ki şampiyon olalım.
Ben daha devre arasinda takimin omurgasi tamamen degisip sezon sonunda sampiyon olan bir takim hatirlamiyorum. Bunu basarirsak bir ilk olabilir.

Terimciler yavaş dönün ümmet yetişemiyor

Yanlış ifadeler bunlar.

Hata yapan eleştirilir. Eleştirmeyenlerin de kendi fikri. Hata eşiklerinin ne olduğu önemli insanların.

Terimci, oncu, buncu diye cahillikler yapıyoruz ve farklı sonuç bekliyoruz. Daha çok yönetilemeyen kulüp ve süreçler görürüz bu Bİat veya Karalama kafası ile.

Sen denk geldin kişisel algılama. Öyle şartlar oluşuyor ki rahatsız olmama rağmen ben de yapıyorum bunu. Sonra kendime öfkeleniyorum.

Üst Alt