Serdar Aziz'in Menajeri: "Serdar'a kulüp bulmam söylendi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz'in Menajeri: "Serdar'a kulüp bulmam söylendi"

Hoca ayagi duzgun geriden oyun kurabilen stoper istermis, ki boyle biri yok suan kadroda. Televizyonda boyle diyor muhabirler de biri hocaya sorsa keske, hangi parayla kimi nasil alacagiz? FFP var? Simdi Serdar'i isteyen kac milyon euro verecek?

Menajerine hic bir sebep belirtilmemis.

Muhtemelen hoca "sonra konusalim" diyip bunu da hic bir zaman aciklamayacaktir.

itin götüne sokmadan yollayamıyoruz
Yani boyle medyaya bu haberi salarsan elin adami da istedigin parayi vermez. Simdi mevcut piyasada, soyle Turk stoperlere bakarsak en iyilerden biri Serdar, normalde 4-5 milyon euro eder en az bence ama bakalim hangi paraya satacagiz cok merak ediyorum. Ustune para vermezsek iyi.

Serdar'a Turkiye'den en fazla 1 milyon veren olur, umarim menajeri avrupa'dan bir takim bulur da 5m gibi bir bonservis elde ederiz.

Bu adama çok bağlanmıştım gerçekten çok üzüldüm. Haksızlık yapıldığını düşünüyorum kimse kusura bakmasın. Böyle ipten saptan sebepten oyuncu gönderilmez.

guvenip yola cikacagin adam degil. Burda tek kisi bile ilk 11 e yazdigini gormedim. Bjk macinda sivasta aynisini yapti 3 mac cezaliydi sallayin gitsin.senelik 2m euro kazaniyor bu adam.

Üst Alt