Serdar Kesimal Fenerbahçe'de - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Kesimal Fenerbahçe'de

Cevap: Serdar Kesimal Fenerbahçe'de

Yuhh bedavaya vermişler yahu.. Bu kadar da yanlı yöneticilik olmaz ki.

İlhan'ı yollayacaklardı zaten. Okan'ında tecrübe kazanması lazım zaten kiralamışlar. Para da almamışlar. Olmaz böyle birşey ..

Lanet olsun Hurma !

İlhan'ı yollayacaklardı zaten. Okan'ında tecrübe kazanması lazım zaten kiralamışlar. Para da almamışlar. Olmaz böyle birşey ..

Lanet olsun Hurma !

Yok Fenerbahce'nin internet sitesindeki bilgilendirme belli ki hangi oyuncuların hangi sartlarla Kayseri'ye verilecegine dair cıkan soylentiler uzerine konulmus. Transferin tum sartları acıklanmıyor.

Böyle yürümüyor işler. Sizin yaptığınız oyuncuyu hem koparıp önünü kapamak (ihtiyaç fazlası) hemde rakibe kaptırmayıp yine harcamak. Altyapınızdan 40 yılda bir oyuncu çıkar onuda sallarsınız zaten. O yüzden bizim durumumuzla kendinizi asla kıyaslamayın. Uzun zamandır bir yerliye bu kadar para vermedi Galatasaray onuda verdik yandaş medyanız 2 gün bıdıbıdı yaptı. Selçuk'u alsaydınız o da harcanırdı Baronilerle, özürlü Selçuk Şahinlerin yanında.

Altyapi uzerine dediklerinize birsey diyemem FB icin ne yazikki onda haklisiniz. Ozgur Cek benim icin bir yaradir mesela. Sol bek olmayan Turkiye'de iddia ediyorum su anda herseye ragmen en iyi sol bek. Selcuk harcanmazdi cunku simdi Kocaman farki var ne derseniz deyin. Katilmadigim nokta uzun zamandir yerliye bu kadar para vermedi GS kismidir. Zaten nerede bonservisi olmayan oyuncu var GS son 4 senedir onlari toplamaya calisti. Ya da ucuz oyunculari, ben hic begenmesem de Servet sizin icin guzel ornektir. Fener de cok cabuk harcanmis, Sivas'a sadece 200bin Euroya verilmistir mesela, sonra GS'de kendini asan en azindan bir sezon yasamistir.

Sizin karistirdiginiz su ki, nasil derler ya insana guc verince ne oldugunu anlarsin. GS de maddi olarak durumu tamamen toparlayinca aslinda bakmak lazim, yoksa Terim'in 2.gelisinde hangi oyunculari alip da harcattigi ortada dimi? GSyi alt yapi basarisina iten birazda, mecbur olmasi bir bakima. Ben Turkiye'de GS dahil bir ekol yaratacak takim henuz goremiyorum

Lanet olsun Hurma !

Ya adam bize Topuz da cok fena kazik atti zaten, birakin da bu kadar yaninda promosyon olsun:) Ha sevineceginiz bir sey soyleyeyim su anda Fenerliler 2 yillik kiraya verilmesine kopuruyoruz, cunku Okan'in sozlesme 2 yil sonra bitiyor!!!

Bunlara ek olarak yazıyorum destek veriyormuş durumu yaratmak için değil.

G.Gönül kaç maçınızda sakat oynatıldı. Emre B. de keza öyle. Siz bu adamların yerine aldığınız oyuncuları oynatmak yerine bir şekilde bu isimlerden fedakarlık istediniz. Bunu ösylemeye çalışıyorum. Bizde Arda en önemli maçlarda sakat iken ya da Kewell Aydın'ı ne bileyim yine o bölgede Barış'ı kullandık. Kötü oyuncular evet ama kullandık bir şekilde.

Sayin EMrah Kaya,

Bir de soyle dusundum de, biz yerli de ogutme makinesiysek siz de yabanci da oyle degil misiniz? Cidden durust cevap bekliyorum siz her ne kadar ben tarafim deseniz de. Lincoln, Elano, Misimovic aklima gelen ilk 3 isim. SIzce GS bunlari harcamadi mi? ELano geldiginde bir Fenerli olarak, yandik demistim. O adami harcadiniz siz ya, Ozer icin konusmayin bari:)

Ya adam bize Topuz da cok fena kazik atti zaten, birakin da bu kadar yaninda promosyon olsun:) Ha sevineceginiz bir sey soyleyeyim su anda Fenerliler 2 yillik kiraya verilmesine kopuruyoruz, cunku Okan'in sozlesme 2 yil sonra bitiyor!!!

mehmet topuz 360 km kosmus tum sezon. gokhan gonule ki ikinci, 50 km fark atmis. mehmet topuz bana kalirsa pahali dahi olsa uzun vadeye vuruldugunda cok iyi transfer.. alinan adam katkı yapacaksa fiyatinin onemi yok bence.. sorun guiza gibi cikanlarda bizim icin.

Fenerbahçe Kulübü, Okan Alkan'ın kiralık, İlhan Eker'in bonservisiyle Kayserispor'a transfer olmasının, Serdar Kesimal transferiyle bağlantısının bulunmadığını açıkladı.

Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada, sarı-lacivertli takımdan Okan Alkan'ın kiralık, İlhan Eker'in ise bonservisiyle Kayserispor'a transfer olmasının, sarı-lacivertli ekibin Kayserispor'dan transferi Serdar Kesimal karşılığında yapıldığı şeklinde bir algılama oluştuğunu belirtti.

Açıklamada, ''Adı geçen oyuncularımızın Kayserispor forması giyecek olmalarının, Serdar Kesimal transferi ile bağlantısı bulunmamaktadır. İki kulübün karşılıklı anlaşması neticesinde gerçekleşen bu transferlerin Serdar Kesimal transferi çerçevesinde değerlendirilmemesini önemle rica ederiz'' denildi.

:asd:

Fenerbahçe Kulübü, Okan Alkan'ın kiralık, İlhan Eker'in bonservisiyle Kayserispor'a transfer olmasının, Serdar Kesimal transferiyle bağlantısının bulunmadığını açıkladı.

Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada, sarı-lacivertli takımdan Okan Alkan'ın kiralık, İlhan Eker'in ise bonservisiyle Kayserispor'a transfer olmasının, sarı-lacivertli ekibin Kayserispor'dan transferi Serdar Kesimal karşılığında yapıldığı şeklinde bir algılama oluştuğunu belirtti.

Açıklamada, ''Adı geçen oyuncularımızın Kayserispor forması giyecek olmalarının, Serdar Kesimal transferi ile bağlantısı bulunmamaktadır. İki kulübün karşılıklı anlaşması neticesinde gerçekleşen bu transferlerin Serdar Kesimal transferi çerçevesinde değerlendirilmemesini önemle rica ederiz'' denildi.

Bedava mı vermişler İlhanı?Bal gibi takas işte

İnsan değil bunlar

Üst Alt