Sergen Yalçın: "Uilenberg sen kimsin ki? Beşiktaş camiası sana haddini bildirir, onu bil bir defa" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Yalçın: "Uilenberg sen kimsin ki? Beşiktaş camiası sana haddini bildirir, onu bil bir defa"

1631130456157.png

Sergen Yalçın: "Uilenberg sen, Beşiktaş camiasını nasıl karşına alıyorsun? Beşiktaş camiası sana haddini bildirir, onu bil bir defa. Sen kimsin ki bu açıklamayı yapıyorsun?" (Haber Global)

Sergen Yalçın: "Uilenberg bu açıklamasından sonra artık bir taraftır. TFF bu arkadaşı bünyesinde tuttuğu takdirde o da taraftır."

Sergen Yalçın: "Uilenberg beni hedef gösterse bir şey olmaz, ben onu hedef göstersem ne olacak? Ona olur. Bana olursa başka taraftan olur."

Sergen Yalçın: "Uilenberg artık bir taraftır ve Beşiktaş'ın karşısındadır. Şu anda TFF'nin yapması gereken tek şey, bu arkadaşın işine derhal son vermek. Ben artık hakem camiasından çekiniyorum. Artık kulübede oturur, maç izlerim. Oluşan bu ortamdan sonra."

Sergen Yalçın: "Futbolda her zaman işler iyi gidecek diye bir kural yok. Ben Şenol hocaya destek vermek gerekir diye düşünüyorum." (Haber Global)

Sergen Yalçın: "Uilenberg'e birileri fısıldamış belli ki. Diğer teknik direktörler yapmıyor muymuş? Bu adam belli ki bir yerlerde seminerler veriyordur. Almanya'da Bayern Münih teknik direktörü hakemlere çok baskı yapıyor diyebiliyor mudur?"

Sergen Yalçın: "İkinci olsan başarısızsın. Böyle bir iş olur mu? Bu kadar biliyorsanız neden teknik direktör olmadınız, al bir belge geç otur yap. Hocalık bu kadar basitse buyur, bu basit bir iş değil."

Sergen Yalçın: "İspanyolca dersini hoşuma gittiği için alıyorum."

Sergen Yalçın: "Eleştiriyoruz, eleştiriyoruz, eleştiriyoruz. Ben de yorumcuyken eleştiriyordum." (Gülerek)

Sergen Yalçın: "Bundan sonraki üç beş maçta beni atarlar. En ufak saygısızlığım olmadığı halde. Asla hakemlere hakaret etmiyorum. El kol kaldırdığımda atılacaksam atsınlar."

Sergen Yalçın: "Federasyon'dan hiçkimse beni arayıp özür dilemedi. Bu arkadaş kendi kendine gidip konuşmuş. Bu senin bünyendeki bir adam. TFF'de çalışan bir adam nasıl böyle bir röportaj yapabilir? Bunun nedenini öğrenmek istiyorum. Yarın hakem beni maçtan atarsa, bunun sebebini açıklamak zorunda kalacak. Ben ne yaptım? Bunu soracağım. Bunun açıklamasını yapmak zorunda kalacaklar. Bunu basına söyleyen adam, hakemlere ne anlatmıştır? Buna kimler ne fısıldadı?"

Sergen Yalçın: "Benimle alakası yoksa Pjanic'i kim almış? Oyuncuyu bulan benim, oyuncuyla görüşen benim, oyuncuyu getiren benim, bana rağmen mi gelmiş oyuncu?"

Sergen Yalçın: ''Pjanic'e ilk sorum, 'bize gelmek istiyor musun?' oldu. Öyle bir elektrik aldım ki, inanılmaz! Gelmek istediğini söyleyince, o zaman atla gel dedim. Bu kadar.''

Sergen Yalçın: "Vincent Aboubakar sakattı. Gittiği yerde oynuyor mu? O zaman bir sihirli değnek değmiş. Demek bir anda iyileşti. Orada havalar sıcak ya, sıcak adalelere iyi geliyor. Sakatlık bölgesi, bu kadar uzun sürecek bir bölge değil. Son bir iki hafta belki zorlamadı."

Sergen Yalçın: "Chelsea maçındaki performansımı çok abartıyoruz, takım çok iyiydi. Olayları bence çok abartıyoruz. Herkese karşı kazanabilirsin, herkese de kaybedebilirsin.'

Sergen Yalçın: "Bir gün 'Murat, biz bu maçı nasıl kazanacağız?' dedim. Maçın ismini vermeyeyim. Murat da bana bakıyor, kaldı ne yapacağız diye. Bazen kendimize gülüyoruz, kamera gösterecek rezil olacağız. Hep stresli olmuyor."

Sergen Yalçın: "Bana güvenin. Bir oyuncu oynamıyorsa bir sebebi vardır."

Sergen Yalçın: "Mario Balotelli'yi ben istemedim, istemek zorunda mıyım? Beşiktaş'a büyük takıma santrfor alıyorsun. Kafada soru işaretleri oluşmamalı. 3-4 senedir çok oynamadı, sakatlığı yok, kaliteli ama uygun görmedim. Kafama yatmadı."

Sergen Yalçın: "Evlenmek istiyorum. Bir türlü o yola giremedim. Evlenmeyi düşünmek ile evlenmek arasında çok fark var. Düşünüyorum ama bulamıyorum."

Sergen Yalçın: "Tabii ki bir çocuğum olsun istiyorum ama futbol hayatı bana benzemesin."

Sergen Yalçın: "Keşke futbolcu Sergen'i, teknik direktör olarak çalıştırsaydım."

Sergen Yalçın: ''Ben Avrupa Ligi’de devam etmek istemiyorum. O bizi çok yorar. İlk ikide çıkabilirsek niyetimiz o, çok mutlu oluruz ama zor bir grup.''

Sergen Yalçın: "Ben terimlerle konuşmayı çok sevmiyorum. Bir kale var, bir top var, bir de adamlar var, o topu karşı kaleye atarsan maçı kazanıyorsun."

Sergen Yalçın: Geçtiğimiz sezonun en başarılı oyuncusu Ersin Destanoğlu'ydu.

Sergen Yalçın: "Pascal Nouma ile oynamayı seviyordum. Sürekli bana 'Gol atmam lazım, araya at falan' diyordu. 'Merak etme, sen topu bana ver yeter' diyordum."

Sergen Yalçın: "Yalan söylemeyi sevmiyorum. Yapımda yok."

Sergen Yalçın: "Üç takım da ülkemize puan kazandırmak için elimizden geleni yapacağız. Kimsenin şüphesi olmasın."

Sergen Yalçın: Eleştirilmekle alakalı bir sıkıntım yok. Sadece belden aşağı vurmayın yeter.

Mhk başkanı da tff başkanı ve tüm kurulları da sizden taraf o ne olacak Sergen efendi?

Utanmaz herif!

Ulenberg’in ne dediğini de yazsaydınız keşke
burada:

Transfer Dönemi kapanmadan sezon tam anlamıyla başladı. Hayırlı Olsun. Ganyancıya bu sene hak ettiği kartlar çıkar umarım.

Başkanları geçen sene ağlaya ağlaya şampiyonluğu gasp etti, Sergen de ondan geri durmadı. Geçen sene rüyalarında bile görmedikleri şampiyonluğu bu şekilde alınca bu yıl salya sümük ağlamaya erken başladılar ...

Sergen Yalçın: "Bundan sonraki üç beş maçta beni atarlar. En ufak saygısızlığım olmadığı halde. Asla hakemlere hakaret etmiyorum. El kol kaldırdığımda atılacaksam atsınlar."

Üst Alt