Sergen Zeren Transfer Nöbeti 2019-2020 - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Zeren Transfer Nöbeti 2019-2020

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yazılan çoğu kadroda Nzonzi' ye yer verilmemesini anlayamıyorum. Lemina' nın gayretli-fedakar hallerine tav olmuş sanırım ahali. Oysa Lemina tek DM oynamaya çok da uygun bir oyuncu değil, iyi oynadığı son maçlarda yaptığı gibi ölümcül hatalar yapmaya her daim açık bir oyuncu. Nzonzi+Lemina daha iyi olur. Mümkünse seneye ikisinin de kadroda olmasını isterim ancak ille birisini seçmem gerekirse net tercihim Nzonzi' dir. Şu yoklukta sudan ucuza yeniden kiralama opsiyonu da varken böyle bir adamın kıymeti iş işten geçmeden anlaşılır umarım...Antrenmanda Hasan Şaş' ı takmadı filan mı, her neyse, birden bire tu kaka edildi adam?..

Nzonzinin en azından şu takımda yeri yok.Bizim onun defolarını kaldıracak bir takımımız da yok.Roma da kaldıramadı yolladı hemen hemde 30 milyon yatırım yaptığı adamı.Umarım tekrar kiralama gafletine dusmeyiz.

talisca'nın bir sonraki durağını merak etmeden duramıyorum. rakiplerin zihinsel ölümünü gerçekleştirecek bir arkadaş.

Onyekuru ve sol bek sart. Linnes, Falcao ve Emre Akbaba daha kadroya girecek. Andone'nin durumu da kotuyse Brighton'a geri yollayip Diagne geri gelsin.

Duruma gore Luyindama'ya lisans cikarmayip stoper kiralanabilir veya Ozornwafor'a sans verilsin, zaten gittigi takomda kadroya bile giremiyor, gelsin Marcao ile forma savasi versin.

Çoğunluk beklere takmış durumda ama bence asıl sorun kanatlarda ve forvette.Bek transferi de olsa tabii ki iyi olur ama bir Onyekuru bir de Gomis tipi bir herifle ligi öttürürüz.Zaten Avrupa'dan elendik

Stoper falan işine hiç girmemek lazım devre arası.Bizim sorunumuz hücumda.Yamyam forvet ve 2 snde ceza sahasına girecek kanat istiyorum.

Cagne'yi de sakın geri almayın.

Çoğunluk beklere takmış durumda ama bence asıl sorun kanatlarda ve forvette.Bek transferi de olsa tabii ki iyi olur ama bir Onyekuru bir de Gomis tipi bir herifle ligi öttürürüz.Zaten Avrupa'dan elendik

Stoper falan işine hiç girmemek lazım devre arası.Bizim sorunumuz hücumda.Yamyam forvet ve 2 snde ceza sahasına girecek kanat istiyorum.

Kreatif bir orta saha,sprinter bir kanat ve forvet

Mevcut kadro kagit ustunde cok iyi Ama yanlis kurulmus bi kadro

Feg'in caliskanligi 0 mariano tek basina is yapiyor sag tarafa orayı ileri-geri kullanabilecek biri lazım

Illa kreatif orta sahaya da gerek yok bence.Falkoa donmeyecekse 1 forvet daha alip cifte donebiliriz.

Cift forvette gerek yok evet Ama Hoca israrla cift forvetten kaciyor,malum sisteme devam edecekse kreatif bir oyuncu Sart Ama oncelik bence de cift forvet olmali

Hamza Hoca’nin burak-umut ikilisi ile cift forvet oynattigi,sol cizgide Sneijder sagda bruma’nin oldugu bir sistem mesela guzel bir planlama olur

Cift forvette gerek yok evet Ama Hoca israrla cift forvetten kaciyor,malum sisteme devam edecekse kreatif bir oyuncu Sart Ama oncelik bence de cift forvet olmali

Hamza Hoca’nin burak-umut ikilisi ile cift forvet oynattigi,sol cizgide Sneijder sagda bruma’nin oldugu bir sistem mesela guzel bir planlama olur
Ewt Hamzali donemi dusunurek demistim ben de yalniz Hamza Bruma'yi cok oynatmiyordu.Colak oynuyordu sagda.Sonra Umud'u saga almisti.

Bu takimin bekleri, kanatlari ve ofansif orta sahasi kötü. Forveti belirsiz. Dogrudan ilk 11 oyunculari alinmali. Belhanda, Feghouli, Babel ve form tutana kadar sezon bitecekse Andone hemen yollanabilir. Luyindama'nin sözlesmesini dondurmak lazim. Mariano ve Nagatomo ligin ilk yarisi bitecek, daha isabetli orta yapamadilar. Yolla gitsin.

Linnes'e lisans cikarilsin ve sol bek oynasin, önünde Onyekuru olursa baya is yaparlar. Selcuk postalansin artik daha cok vakit kaybetmeden. Falcao da forma giymeye niyeti yoksa defolsun gitsin. Sakatlanmayacak, eli ayagi düzgün bir forvet sart. O da Mbaye Diagne olur yüksek ihtimal döner, kimseye satamayiz.

Yedek kaleci iyi. Sener ve Tasdemir bekleri yedekler. Fena oynamiyorlar forma verince. Stoperde 4.alternatif Zonzi veya alt yapidan biri kullanilir, ilaveten 3.alternatif Ahmet pek sakatlik sorunu yasamiyor ve forma verince konsantrasyonu üst düzey bir sekilde oynuyor, oraya takviyeye gerek yok bence. Orta sahada Seri-Lemina-Ömer oynayabilir. Zonzi var daha.Ndiaye sezon sonuna kadar ekibimize davet edilebilir derinlik acisindan. Sag taraf komple yenilenmeli ilk 11 anlaminda. Forvet yedegi Adem ve kalirsa Andone olur. Yeter. Solda pilav üstü kuru Henry Onyekuru estirir ilk 11 oyuncusu olarak. Bonservisli alinacak oyuncular satistan gelecek paraya göre sekillenir. Mert Hakan Yandas ve Emre Kilinc'i devre arasindan ikna etmek gerekir. Benim plana göre 12 yabanci etti. Mac kadrosuna girebilecek maksimum sayi bu. Yedekten girebilecek, hücumun her yerinde oynayabilecek ucuz yollu bir alternatif daha olursa iyi olur. Adem oyuna girdiginde faydali, Jimmy daha iyi olur ama Mor'dan pek bir ümidim yok. En azindan o cins oyuncuya kalmayiz. Akbaba'nin süre almasi cok zor görünüyor. Kanatlari calisan bir takim Süper Lig'de kolayca mac kazanir.

En kötü ihtimalle 2.devre:
Muslera
XXX Donk Marcao Linnes
Seri Lemina Ömer
XXX Diagne Onyekuru

Okan
Sener Zonzi Ahmet Tasdemir
Akbaba*(zor) Taylan Ndiaye
Mor Adem Jimmy​

Sol bek %100 sart
Adamin sag ayakli olmasi bile ayri dert.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt