Sergen Zeren Transfer Nöbeti 2019-2020 - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sergen Zeren Transfer Nöbeti 2019-2020

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
—————Muslera

Sener—Donk—Marcao—Emre

————-Lemina—-Ömer

Emre Kilinc—Mert Hakan—-Onyekuru

———————Falcao

belhanda babel nagatomo 3lüsü 9 milyona paketlense harika olur

diagneyi de arabistana 3-5 pazarlayalım kurtulalım

balotelli bedava gelebilir,onyekuru ve bruma 1.5 yıl kiralansa muazzam olur

Santrafor da Donk'la monk'la olmaz bu iş bu takıma target man lazım. Gidin alın Adebayor'u yollayın rumeni geri onu seneye kiralarız yine. Büyük maçlarda etkili olacak hava topu indirebilecek top saklayıp orta alana da destek sağlayacak vakit kazandıracak forvet bu ligin bug'ıdır ve net ihtiyacımız var böyle bir isme NET!!

Santrafor da Donk'la monk'la olmaz bu iş bu takıma target man lazım. Gidin alın Adebayor'u yollayın rumeni geri onu seneye kiralarız yine. Büyük maçlarda etkili olacak hava topu indirebilecek top saklayıp orta alana da destek sağlayacak vakit kazandıracak forvet bu ligin bug'ıdır ve net ihtiyacımız var böyle bir isme NET!!
Aynen oyle abi, terim ihtiyaç doğunca donku one saliyo e madem cozum bu niye muriqiyi zorlamadin tam bu islerin adami vedat muriqiiii ha baskasi olsa da olur 😊

Fernandao ne durumda acaba

Aynen oyle abi, terim ihtiyaç doğunca donku one saliyo e madem cozum bu niye muriqiyi zorlamadin tam bu islerin adami vedat muriqiiii ha baskasi olsa da olur 😊

Muriqi bizle adı geçersek uzun uzun tespitler yaptık. Oyuncuyu Giresunspor'dan beri tanıdığım ve yakın takibimde olduğu için görüşlerimi bol bol aktardım forumda. En önemli tespitim de şuydu. "Muriqi süper lig de Galatasaray harici her takımda iş yapar. " Bunu da oyunculuğundan değil bizim kulübün sosyolojik yapısından dolayı dedim. Galatasaray'da on numara ve forvet oynayacak adamın hiç bir defosu olmaması gerekiyor. Eski oyuncularımızdan ötürü, taraftar nezdinde buralarda çıta çok yüksek. Kaşın gözün, ofsaytta kalış şeklin, düşüşün, sosyal medya kullanımın v.s her şey batabilir. Bu profile uyum sağlayan son forvetimiz Gomis'tir. Burak bile sıkça eleştirilen bir isimdi.

Fernandao ne durumda acaba

Hiç haberim yok. fbjk patentli oyuncunun bizde yaşam şansı düşük opsiyon oluşturmaz bize Fernandao. Adebayor profil olarak yaş hariç herkesi tatmin eder. Sağlık raporları detaylı incelenmeli.
Andone çok iyi adam mücadeleci biri ama Elmander ile birebir aynı olduğuna katılmıyorum. Büyük takım oyun mantığına uymuyor stili.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt