Serhat Ulueren: "Ünal Aysal, ilk seçimde aday olacak" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serhat Ulueren: "Ünal Aysal, ilk seçimde aday olacak"

481016.jpg

özledik

Sayın Özbek başkan olsa başarılı olur diye düşünüyorum, katılır mısın ?

Dursun Özbek[FONT=pt_sansregular]'in kardeşi Mehmet Özbek, "Yancı olmam" diyen Cünety Tanman'a gönderme yaptı: "Ne demek yancı olmam. Gerekirse G.Saray için tuvalet temizlerim"[/FONT].

Şans verilse müthiş bir başkan olacağı konusunda hem fikir olduğumuzu görmek sevindirdi. Yanlış mıyım ağabey. ???

Seninle tartismayacagim bu konuyu simdi cünkü hic bir yere varmayacagini biliyorum. Bu yüzden eyvallah diyorum.

Ben de biliyorum. :D Ne desek ikna edemeyeceğiz birbirimizi. Aysal'ın tekrar gelip başarılı olmasını yine de isterim. Tıpkı Terim'in 3 defa kovulup 3 defa getirilmesi gibi.

Ama bu ona güvenmediğim, veya kötü bir insan olduğuna inandığım gerçeğini de değiştirmez.

Ünal Aysal'ın ilk 1,5-2 yıl başkanlığı gerçekten üst düzeydi hakkını yemeyelim. Bazı sözleşme uzatmalar, yanlış hoca tercihleri, Mancini dönemi transferler derken devamında olanlar rezaletti.

İlk 1.5 yıl yönettiği gibi gelecekse mükemmel olur. Sonraki 1.5 yıl gibi yönetecekse batarız.

Ben bunu uzun zamandır söylüyorum. Başkanımız Sn. Ünal Aysal beyefendi hazretleri ilk seçimde rekor oyla başkan olacak.

Dursun Özbek[FONT=pt_sansregular]'in kardeşi Mehmet Özbek, "Yancı olmam" diyen Cünety Tanman'a gönderme yaptı: "Ne demek yancı olmam. Gerekirse G.Saray için tuvalet temizlerim"[/FONT].

Şans verilse müthiş bir başkan olacağı konusunda hem fikir olduğumuzu görmek sevindirdi. Yanlış mıyım ağabey. ???

Bu hatırlatmandan sonra iyice emin oldum... Bize böyle vizyoner başkanlar lazım. :D
Yıldo canlı yayında tepetaklak - Timsah.com.flv - YouTube

Üst Alt