Sinan Gümüş - Sayfa 206 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu kulüpte Aydin Yilmaz diye biri vardi.. Adama 27 yasinda hala genc futbolcu Aydin diye hitap ediyorlardi spikerler. Resmen beyin tutulmasi.

Sinan daha 2 ay önce 24 yasina girdi, sirenler son ses caliyor kendisi icin. Kendisini Hamza döneminde ne kadar savunsam da ne kadar beklentilerim yüksek olsaydi da onun keyfini bekleyecek degiliz.

Zimba gibi sol ayagi var, geldiginden beri diyorum bu adam Podolski nin 4-5 alt seviyesi gibi birsey. Ceza sahasinda topla bulusunca son vuruslariyla isi bitirebiliyor. Kanatta degil ileri ucta kullanmak lazim, kanatta cok hantal cok yavas kaliyor. Ikidir dikkatimi cekiyor kilo almis sanki, iyice iri yari birsey olmus.

Fatih hoca da demiş kilo ver diye. Stutgart videolarda en önemli meziyeti hep driblingdi. Şimdi adım atamıyor adeta.

Bence yeteneksiz falan değil adamda bariz yetenek var, top kontrolleri süper tak diye yapışıyor ayağına. Gol vuruşları da iyi bence topa çok düzgün vuruyor, zaten paf takımda galiba tonla gol atıyordu sürekli. Bu adam sağda oynamaz git gel yapamıyor, 2 kere geliyor geriye 5 kere gelmiyor, tek forvette olmaz özellikleri yetersiz. Bu adam iyi oynar ama 2.forvet gibi oynaması lazım. Başka da hiçbir mevkide iş yapacağını sanmıyorum.

Bence yeteneksiz falan değil adamda bariz yetenek var, top kontrolleri süper tak diye yapışıyor ayağına. Gol vuruşları da iyi bence topa çok düzgün vuruyor, zaten paf takımda galiba tonla gol atıyordu sürekli. Bu adam sağda oynamaz git gel yapamıyor, 2 kere geliyor geriye 5 kere gelmiyor, tek forvette olmaz özellikleri yetersiz. Bu adam iyi oynar ama 2.forvet gibi oynaması lazım. Başka da hiçbir mevkide iş yapacağını sanmıyorum.

+ Birde 4-3-3 de iç forvet oynar belki. Napoli de ki elemanlar gibi.

çok kritik bir gol attı eyvallah ama sahada inanın zor adım atıyor, veteranlar gibi top oynuyor. fatih hoca da maç sonrasında dile getirdi zaten.

11 başlayabilir

DYPfgtiX4AA9B7-.jpg

Üst Alt