ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül - Sayfa 183 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül |

Maçın kırılma noktası Umut'un sakatlığı oldu. Umut sakatlanmamış olsaydı işler değişebilirdi. Hakemleri konuşmak beni çok rahatsız ediyor ama dünkü hakem konuşulmayacak gibi değildi. United'a verdiği penaltı, hem bize hem United'a vermediği penaltılar maçın sonucuna direkt etki etti. Dün maçta Melo'yu beğenmedim. Bir de Hakan-Amrabat ikilisi savunma açısından çok anlaşamadılar ve çok aksadılar. Hamit'i formsuz diye çok eleştirmemize rağmen tecrübesiyle oynadı. Direkten dönen şutlarla ve son vuruş beceriksizliğiyle kaybettik maçı.

İlk maçtır günahı olmaz. Sağlam oynar ve ayakta durursak ben bu gruptan elimizi kolumuzu sallaya sallaya çıkacağımızı düşünüyorum. Allah utandırmasın. Umarım diğer maçlarda talihsizliğimizi yeneriz. Ve umarım Umut en kısa sürede iyileşir.

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül |

Şahan Gökbakar@sgokbakarİngliz gazeteri bile Umutun arkadan tendonuna basilan pozusyona penalti diyor. W.Stark sanada arkadan basarlar insallah da tendonuna degil..

İzleyin

[video=youtube;iMd2kMJZ2T4]https://www.youtube.com/watch?v=iMd2kMJZ2T4[/video]

10 Puan üzerinden Puanlarim :

Muslera 8

Eboue 7

Semih 7

Dany 8.5

Hakan 5.5

Melo 7

Selcuk 6.5

Amrabat 7

Hamit 8

Burak 7

Elmander 6

Aydin 7

Emre 6.5

Umut ?

Gruptan insallah cıkıcaz bir sol bek cl kalitesine yakısır birde forvet lazım bitirici forvet

Umut presci defansif forvet bitiriciligi tartısılır..

Burak top tutamıyor ilerde savunma arkası kosuları dısında clde cok sırıtıyor

Elmander top tutuyor ama agır kalıyor bitiriciligi tartısılır

Bunların karısımı bir forvet lazım cok presci olmasınada gerek yok elde bunlar varken buldugunu atsın yeterli

laf yok

takim dogru yolda

hakan balta malesef yedek olamli

264263_412079165508026_1754915575_n.jpg

Gruptan insallah cıkıcaz bir sol bek cl kalitesine yakısır birde forvet lazım bitirici forvet

Umut presci defansif forvet bitiriciligi tartısılır..

Burak top tutamıyor ilerde savunma arkası kosuları dısında clde cok sırıtıyor

Elmander top tutuyor ama agır kalıyor bitiriciligi tartısılır

Bunların karısımı bir forvet lazım cok presci olmasınada gerek yok elde bunlar varken buldugunu atsın yeterli

falcao :D

Ulan hala üzülüyorum dünkü maça,nasıl girmez o toplar,şerefsiz hakem 3 penaltıdan birini nasıl vermez.

bu maç futbolcularımız açısından vitrin maçıydı bundan sonra daha dikkatli izleyeceklerdir bizi

Melo nerde kötüydü? takimimizdaki olmazsa olmazlardan biri Melo ,2-3 Pozisyonda adamini kacirdi diye mi ?

Tamam tam olarak hazir degildi ama ben yine begendim..Sert oynadi ,Manu'lu futbolculari korkuttu ve yildirdi

Fazla Top Kaybida yapmadj

Tartisilacak birileri varsa dünki macda bunlar Hakan,Elmander ve Selcuk dur..

Yoksa takim olarak cok iyi oynadik

Melo nerde kötüydü? takimimizdaki olmazsa olmazlardan biri Melo ,2-3 Pozisyonda adamini kacirdi diye mi ?

Tamam tam olarak hazir degildi ama ben yine begendim..Sert oynadi ,Manu'lu futbolculari korkuttu ve yildirdi

Fazla Top Kaybida yapmadj

Tartisilacak birileri varsa dünki macda bunlar Hakan,Elmander ve Selcuk dur..

Yoksa takim olarak cok iyi oynadik

Sorunun cevabını mesajında vermişsin zaten. Hocam kötüydü şimdi kabul etmek lazım. Sürekli pas hataları ve hakemle uğraşması çıldırttı beni.

Kendini veremedi maça.

ŞL 12/13 H Grubu 1.Maç | Man United 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 19 Eylül |

Hersey bir tarafa ben spiker ve yorumcuya sinir oldum.

Spikerin birkac lafi:

-Muslera direniyor; sanki adamlar tek kale oynuyorlarmis gibi soyledigi lafa bak.

-Sag kanadimiz E5'e dondu; bu laf edilir mi, kimin tarafindasin.

Daha 60. Dakikalarda, artik macin son bolumune girdik, dakikalar tukeniyor, diyor, sanki bir an once bitmesini istiyormus gibi.

Yorumcu zaten felaketti.

Benim tek ricam var bari avrupa maclarinda fbli olmayan biri sunsun maclarimizi.

Protesto ediyorum ve d-smart almiyorum.

Üst Alt