ŞL 18/19 D Grubu M:3 | Galatasaray 0-0 Schalke 04 | MS | 24 Ekim | beIN Sports - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu takim 1 ay evvel evinde 3-0 gibi net bir skor almadi mi ?

Bu takim 2 hafta evvel maglup bitirdigi porto macinda herkesin ovgusunu almadi mi ?

En son ic saha maglubiyetini aldigimizda 2 yas filan genctim . Kasimpasa maci olsa gerek oncekinden onceki sezon ..

Bu kadar da gommeyin . Uzay takimi avrupa fatihi bjk (!!!) 4 uncu olurken bu takim sampiyon oldu o sinanla belhandayla

Her takimin eksigi olur . Bu kadro da malesef CL seviyesi degil . Ama loko ve porto maclarindaki futbolu kalan 3 macta da oynayabiliriz

Olmazsa da avrupa ligine gideriz , oraya da herhangi bir turk takiminin burun kivirma luksu yok mevcut sartlarda

haklisiniz ustat

Mevcut şartlarda ya elenelim ya da çıkalım. Avrupa ligi gibi getirisi düşük organizasyonu kaldıracak oyuncu sayımız yok. Kilit nokta bu oyuncu sayısı, malum yönetim sağolsun kadroya elzem eksikleri takviye etmekten aciz. Bu yüzden Loko maçı şöyle, Porto maçı böyle hikaye. Iki hafta sonra Schalke karşısına yine bunca eksik ile çıkarsak perde kapanabilir. Üstelik Nagatomo ne olacak bakalım, Linnes için de kasığını tutuyordu diyenler var.

Ha pardon eksikleri giderme, takviye etme olayı geride kalmıştı değil mi. Nedense geride bıraktığımız bu hurmalar şu an götümüzü tırmalıyor.

Bragadan evimizde handikap yiyip , cluj u bile iceride zar zor beraberlik ile gectigimiz sekans daha mi parlakti ? 3 mac 1 puandaydik , iyi filan da degildik , ama o gruptan ciktik schalkeyi eledik madrid i 3-0 in rovansinda 3-1 e getirdik

O zaman da 3 mac 1 puandayiz is bitti diyip yatsaydik kenarda

Uefa kupasi senesinde 4 mac 1 puandaydik , o puani da gerizekali yunan bir oyuncunun sanirim umiti ceza alaninda pozisyon yokken yumruklamasi ile almistik herta berlinden , 0-2 i koruyamayip 2-2 kalmislardi

O zaman 4 mac 1 puan diye , chelsea den 5 yedik diye biraksaydik , 3 ay sonra namaglup 2 alman 2 ingiliz 2 ispanyol 2 italyani gecerek uefa ve super kupalari alamazdik

3 mac var ve esek gibi bunlari oynayacagiz , lesh halimizle 3 macta 4 puan aldiysak 6 macta da 8-9 alabiliriz .. alamaya da biliriz .

Bu takim 1 ay evvel evinde 3-0 gibi net bir skor almadi mi ?

Bu takim 2 hafta evvel maglup bitirdigi porto macinda herkesin ovgusunu almadi mi ?

En son ic saha maglubiyetini aldigimizda 2 yas filan genctim . Kasimpasa maci olsa gerek oncekinden onceki sezon ..

Bu kadar da gommeyin . Uzay takimi avrupa fatihi bjk (!!!) 4 uncu olurken bu takim sampiyon oldu o sinanla belhandayla

Her takimin eksigi olur . Bu kadro da malesef CL seviyesi degil . Ama loko ve porto maclarindaki futbolu kalan 3 macta da oynayabiliriz

Olmazsa da avrupa ligine gideriz , oraya da herhangi bir turk takiminin burun kivirma luksu yok mevcut sartlarda
abi hepsi dogru.bunları bilenler rahat zaten.forumda o zamanki ortamı yasayanlar rahat zaten....ben de huzurla uykuya dalacagım sırf bu yüzden.takım baya eksik ve mazeretli.1 puan baya iyi bu şartlarda.

Ben ilk ikiye giremeyecegimizi dusunuyorum , aslinda puanlar hesapladigim gibi gidiyor fakat hem schalkenin hem de portonun lokoyu deplasmanda yenmesi , birinin bile takilmamasi isi bozdu

Ama esas isi bozan schalke nin portodan aldigi 1 puandi . Hep soyledim , diger mac berabere bitsin fetishimiz var bizim ama bu kisa ve az macli turnuvalarda , gruplarda bu bariz dezavantaj oluyor cunku iki takim da 2 puan kaybetmis gorunse de 1 er puan aliyorlar

O yuzden hep grubu domine eden 1 takim olmasini yeglerim

Bugun schalkeden 1 puan dus , porto 9 olsun alsin gitsin , schalke 4 biz 4 loko 0

O 1 puani schalkeden dussen tum aritmetik degisiyor , butun baski schalkenin uzerinde olacakti , hele bir de istanbulda gol atamadilar , genel averajda da geriler , almanyda tum stres schalkenin uzerinde olacakti

Simdi almanyada da beraberlik olursa cok uzulmeyiz ama schalke de cok uzulmez , zira 1 puan onde devam edecek ve evinde loko maci var cepte

bir not da kuşlar için

1540424353722.png şampiyonlar liginde 5 çeyrek final,1 yarı final oynayın GALATASARAY gibi, ondan sonra gelin babanıza laf edin.bakın yukarda ne yazıyo...sampiyonlar liginde ilk ceyrek finale 1962-1963 sezonunda çıkmışız...

Geçen sene onca para harcanarak kurulan kadrodan güvenilecek bir Fernando kaldı. Tudor gerzeği mükemmel transferler yaptırmış. Feghouli'den çok çok ümitliydim geçen sezon iyi de katkı yaptı skora ama bu sene ortada yokken üstüne sakatlandı , Mariano çok güvendiğim bir adamdı oynatılmaya oynatılmaya o da düştü. Maicon geçen sezonun ilk yarısı çok iyi durumdayken gittikçe düştü falan derken elde oynatacak adam kalmadı. Üstüne forvetsiz bu takım. Maçı yorumlamaya gerek yok ama genel durum itibariyle 2000 jenerasyonuna yönelmek zorundayız ve belki bu zorundalık durumu hayrımıza olur. Buradan gelenleri de Onyekuru gibi kiralıklarla destekleyip bir süreklilik yaratması lazım hocanın. Sakatlıklar olmasa da bu kadro hocanın oyununu asla oynayamaz. Lig bu durumdayken çok rahat şampiyon olmalıydık ve bu gruptan çıkmalıydık. Bir forvet kiralayamayarak ateşe attılar hayvan gibi muhtemel geliri. Çok büyük aptallık yahu. Artık olan oldu. Sakatlar yetişirse Schalke maçına gruptan çıkarımız hala var, kadro da şampiyon olacak seviyede ligde. İş artık hocaya kaldı yine , Allah yardımcısı olsun işi çok zor.

Geçen sene onca para harcanarak kurulan kadrodan güvenilecek bir Fernando kaldı. Tudor gerzeği mükemmel transferler yaptırmış. Feghouli'den çok çok ümitliydim geçen sezon iyi de katkı yaptı skora ama bu sene ortada yokken üstüne sakatlandı , Mariano çok güvendiğim bir adamdı oynatılmaya oynatılmaya o da düştü. Maicon geçen sezonun ilk yarısı çok iyi durumdayken gittikçe düştü falan derken elde oynatacak adam kalmadı. Üstüne forvetsiz bu takım. Maçı yorumlamaya gerek yok ama genel durum itibariyle 2000 jenerasyonuna yönelmek zorundayız ve belki bu zorundalık durumu hayrımıza olur. Buradan gelenleri de Onyekuru gibi kiralıklarla destekleyip bir süreklilik yaratması lazım hocanın. Sakatlıklar olmasa da bu kadro hocanın oyununu asla oynayamaz. Lig bu durumdayken çok rahat şampiyon olmalıydık ve bu gruptan çıkmalıydık. Bir forvet kiralayamayarak ateşe attılar hayvan gibi muhtemel geliri. Çok büyük aptallık yahu. Artık olan oldu. Sakatlar yetişirse Schalke maçına gruptan çıkarımız hala var, kadro da şampiyon olacak seviyede ligde. İş artık hocaya kaldı yine , Allah yardımcısı olsun işi çok zor.

Valla yapilacak is degil aslinda ama hoca elinden geleni yapıyor. Kendisine imza atarken hocam yedekten Ömer bayram ve mugdat girecek deselerdi ne düşünürdü merak ediyorum. Bu seviyede olmasi imkansiz seyler

Emre kesin yetismez zaten o aylarca surer
Serdar kesin yetisir
Fernando zor ama yetisebilir
Feghouli yetismez , yetisse de oynamaz
Onyekuru soru isareti
Eren sakatlanmis , durumu belirsiz henuz

Peki yonetim gomisi hatali satti veya yerini dolduramadi kabul

Fb nin santraforu slimani resmi 10+ macta kac golde ? Frey icin dusunceniz ? Onlarda da rvp , sow , emenike , kuyt lardan buraya dusmedi mi

Basaksehir senelerdir tek adebayor ile idare etmiyor mu ? Yani yanina alinan napolioni ya da bajic bize gelse kufredersiniz

Hele bjk ? Demba ba tuttu sattilar , gomez tuttu o da gitti , aboubakar i 10 a almadilar gitti

Cenk leblebi gibi gol atarken gonderdiler devre arasi , ve ligi 4 uncu bitirdiler , negredo tam gol atmaya basladi 1 milyona sattilar

Son mac vagner taraftara el kol yaparken mustafa pektemekten medet umuyorlardi

GS de olmayan forvet denilen eren in saydiklarimdan hepsinden fazla golu var

Ne cenk i ne taliscayi ne aboubakari ne de negredo yu tutabildiler , yerini de dolduramadilar

GS ye kizin ama bunlari da gorun .. ki bunlar iyi zamanlarimiz , daha da dusecek seviye , bundan kacis yok

Sen 7 TL para kazandiginda avrupalinin 1 euro kazancina geliyorsun . Atiyorum italya ligi 8 incisi 30 milyon euro yayin geliri aliyor , 200 milyon tl ediyor senin paranla , sen sampiyon olsan 70-80 aliyorsun

Iyi oyuncular da elbette hem vitrin hem parayi seciyor . Eskiden ucuk rakamlar odeyip akil celebiliyordun , artik o da yok ..

Yorumlari yaparken bunlari da dusunup hesaba katin
Slimani atamıyor çünkü zaten cok iyi bir golcü değil ayrıca takımı çok kötü. Ayew desen bitmiş. Love formda değil yaslandı ve bjk ya uymadı. Adebayor ligin içinden geçti bu yaşı ile hatta keşke bir senelik idareten bize gelseydi. Cenk olayı şöyle adam erenden kötü değil çok mu iyi hayır ama fena değil iş görür. Bu bile bjk nin Şampiyonlar Ligi'nde is yapmasını sağladı ligde de şampiyon oldular. ( takim kötüyse tabiki sadece forvet ile birşey olmaz ) Şimdi Erene gelelim. Bu adam eskiden bu kadar kötü değildi hatta ilk geldiğinde muazzam oynadı sonra noldu bilmiyorum. Diyosun ki Eren bunlardan iyi. Bende diyorum ki adebayor, yada cenki (ki pek begenmem) koy su kadroya
1- Suan sağlam gol sayısı vardı.
2- Porto maçı 1-3 filan biterdi.
3- Ligde kesinlikle daha fazla puanimiz olurdu.

Evet takımda kötü mevkiler var. Stoper lazım golcu haricinde. Fatih hocanın bazı yanlış tercihleri var vs. Demekki bir golcü bile mevcut durumda baya fark ettirirmis.
Gönül isterdi ki hem stoper hemde forvet alalım hatta bana kalsa emre akbaba yi asla almaz üstüne belhandayi satar birde 10 numara alırdım ama yapamadılar.
Eren kötü gol sayısı tamamen takımın iyi işler çıkardığı maçlar ile alakalı eğer dediğim gibi daha iyi bir golcü olsa takımda şuan gol sayısı x2 idi en az.

Belhanda iyi oynar Eren oynamaz, Ozan iyi oynar Maicon oynamaz. Bir renktaş bahsetmiş Schalke gerçekten hem taraftarı uyuttu hem takımı, gerçekten iyi analiz etmişler. Arkada zaaf verdiğimizi kaleye zaten en az 5-6 pasla gittiğimizi Göztepe, Kasımpaşa gibi takımlar bile 3 pasla rakip kaleye atak yapıyorlar. Hocanın son 2 maçtır oyunu okumasını malesef beğenmiyorum. Takımın kondisyon sorunu değil karakter sorunu var. Geçen bir yorumcu söylemişti. Eren üstüme gelmeyin diye antremanda Hasan Şaş’a ters yapmış. Ulan şerefsiz Eren takımda tek forvetsin 2 milyon € maaş alıyorsun takıma sahip çıkman gerekirken korkaklar gibi kaçıyorsun. Felipe Melo, sevmesem de Emre Belözoğlu gibi ruhuyla mücadele edecek, uyuyan taraftarı galeyana getirecek futbolculara ihtiyaç var.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Can sıkan bir sonuc oldu ama dünyanın sonu değil. Cikamazsak ta canları sağolsun kaldi ki 3.olup avrupa ligine gitmek bence daha heyecanli olacak. Devre arasi nokta takviyeler yapılırsa yeniden bir tarih yazma fırsatı dogabilir bize.

Birde tinercilerin gazına gelmesin bazi renkdaslar. Tarihlerinde tek basarilari gruptan cikmak oda gecen sene zaten.

Salkeyi orda yenmeye bakacağız artik

Slimani atamıyor çünkü zaten cok iyi bir golcü değil ayrıca takımı çok kötü. Ayew desen bitmiş. Love formda değil yaslandı ve bjk ya uymadı. Adebayor ligin içinden geçti bu yaşı ile hatta keşke bir senelik idareten bize gelseydi. Cenk olayı şöyle adam erenden kötü değil çok mu iyi hayır ama fena değil iş görür. Bu bile bjk nin Şampiyonlar Ligi'nde is yapmasını sağladı ligde de şampiyon oldular. ( takim kötüyse tabiki sadece forvet ile birşey olmaz ) Şimdi Erene gelelim. Bu adam eskiden bu kadar kötü değildi hatta ilk geldiğinde muazzam oynadı sonra noldu bilmiyorum. Diyosun ki Eren bunlardan iyi. Bende diyorum ki adebayor, yada cenki (ki pek begenmem) koy su kadroya
1- Suan sağlam gol sayısı vardı.
2- Porto maçı 1-3 filan biterdi.
3- Ligde kesinlikle daha fazla puanimiz olurdu.

Evet takımda kötü mevkiler var. Stoper lazım golcu haricinde. Fatih hocanın bazı yanlış tercihleri var vs. Demekki bir golcü bile mevcut durumda baya fark ettirirmis.
Gönül isterdi ki hem stoper hemde forvet alalım hatta bana kalsa emre akbaba yi asla almaz üstüne belhandayi satar birde 10 numara alırdım ama yapamadılar.
Eren kötü gol sayısı tamamen takımın iyi işler çıkardığı maçlar ile alakalı eğer dediğim gibi daha iyi bir golcü olsa takımda şuan gol sayısı x2 idi en az.

Bastan sona yazdiklarin dogru , arti eren de hic bir saydigimdan iyi filan degil

Degindigim baska bir seydi .. GS yonetim veya yonetimleri bu hatalari yaptigi donemde fbjk nin , ozellikle de ileri uc hamleleri dogru mu ki

Cenk bizde tonla gol atarken para geliyor diye satilsa ve takim gol krizine girip sampiyonlugu kacirip 4 uncu olsa mesela ?

Veya forvet alinsa ama frey gibi bir adam gelse ?

Bunlar neden elestirilmiyor ? Negredo gollere baslamisken 1 milyona gonderilmesine ses cikmiyor

Ikinci maça kadar toparlanırız biraz inşallah. Dünkü gibi ezik ezik oynarsak bu sefer şans bu kadar yanımızda olmaz 3 tane yiyip geri döneriz.

sent via GSC

Üst Alt